reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
WITAM:-)
HEHEHE NIE MOGŁAM SIĘ POWSTRZYMAC:-Dsuuuper powiedzonka mają wasze dzieciaczki :-D

Jeju ile załatwiania do spraw z Alankiem i becikowym o jaaa M tylko jeździ od Kościerzyny do Żukowa czyli 40 km w jedną strone masakra:baffled:

A ja byłam na ściągnięciu dzisiaj szwów i kurcze bolało:baffled:ale jak teraz fajniutko się siada czy chodzi nic nie ciągnie czy haczy(podpaska lubiła się z szwami):tak:
patrysiu jak fajnie ze dajesz sobie rade i braciszek wpatrzony w alanka..alanek jaki slodziak maly..jestem ciekawa czy zazdrosc jeszcze wyjdzie,,
patrysiu no i zapomnialam..super suwaczek..
dziekuje:-)ps.córcia przesłodka i te oczka śliczne takie dużoe:-)
Witam

Pisałam dziewczyny do Was jakis czas temu. Teraz chciałam tylko napisać, że u mnie na teście który robiłam pare dni temu II kreseczki.
Kiedyś pisałam, że pewnie z Kingą będziemy w jednym czasie w ciąży wieć wierze że teraz tak bedzie. Trzymam kciuki Kinga.

Honia co do żywotnosci plemników to u nas było tak. Serduchowanie 3 stycznia test owu pozytywny 6 stycznia wiec owulka 7-8stycznia może co najwyżej dzien wczesniej bo akurat 5 stycznia nie robiłam testu. Ale jak sama widzisz kupe dni te plemniczki/pleminiczek musiał przezyć skoro na tescie mam II kreseczki. Ja ten cykl uważałam za "stacony" a tu proszę. także nadzieje, trzeba miec zawsze!!!!!!!!
GRATULACJE!!!!!!!

czesc dziewczyny!!!

ja juz rozpakowana :-)

Lenka urodzila sie 12 stycznia o 18:10. Ma 55cm i wazy 3200!!
porod zaliczam do udanych! poszlo o dziwo szybko i sprawnie. po 14 zaczely sie mocniejsze bole a po 18 mala juz byla na swiecie :tak: dostalam znieczulenie ale nawet nie zdazylo zaczac dzialac hehe
porod mial byc rodzinny niestety za pozno zadzwonilam i P nie zdazyl dojechac ... nie spodziewalam sie ze moze sie tak szybko mala wykluc (Olafka porod trwal 12h)!!!

Olafek zakochany w siostrzyczce! ciagle ja glaszcze i caluje! we wszyskim chce pomagac, dzieli sie zabawkami baaa ostanio nawet chcial sie podzielic z nia serkiem ;-)

pozdrawiam Was serdecznie!

a to nasza Niunia :-)
cudeńko z córci:-)jeszcze raz GRATULACJE!!!super że braciszek taki kochany dla siostrzyczki:-)

padam...zaczęłam z synkiem jeździć na łyżwach, mamy lodowisko obok więc to nasz nowy sport;-) ale pupa i nogi bolą :-D Oli jak mi wjechał pod łyżwy to gwiazdki zobaczłam.
no to pupa niezłe pewnie ma sińce:-Djaki Kubusiek duży szok normalnie:szok::-Dśliczny i już fajniutko tak na brzusiu leży:-)
Patrysiu, gratulacje także dla Ciebie!! Witamy mała kruszynkę :-)
dziękuje:-)
A tu moja Zocha :-D
śliczna dziewczynka i te warkoczyki:-)

No i foteczki Alusia:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Paula... co u mnie, hmm... otóż wszystko w porządku! Zielone światełko na dzidzię jest i staramy się, ale tak na lenia. Ten cykl jest jakiś wydłużony, normalnie mam owulkę między 12 a 13 dniem, teraz była w 16 dc wieczorem, a ostatnie serducho w 12 dc, więc 4 dni przed owulką. Nic z tego nie bedzie wierząc w najnowsze wiadomosci, że plemniki żyją do 3 dni.
No, ale co tam, jeszcze wiele miechów przed nami.
Pozdrawiam dziewczyny! :)

Hej dziewczyny! To, ze plemnik zyje 3(72h) dni to mit znam wiele przypadkow ciaz na 4 doby prze owulka.
U mnie przytulanko 9dc test i tempka wskazaly na owulke w 13.
15 lutego mam pierwsze usg, to bedzie skonczone 12 tydzien ciazy nie moge sie doczekac jak zobacze moje malenstwo, bede znacznie spokojniejsza:tak:

WITAM:-)
HEHEHE NIE MOGŁAM SIĘ POWSTRZYMAC:-Dsuuuper powiedzonka mają wasze dzieciaczki :-D

Jeju ile załatwiania do spraw z Alankiem i becikowym o jaaa M tylko jeździ od Kościerzyny do Żukowa czyli 40 km w jedną strone masakra:baffled:

A ja byłam na ściągnięciu dzisiaj szwów i kurcze bolało:baffled:ale jak teraz fajniutko się siada czy chodzi nic nie ciągnie czy haczy(podpaska lubiła się z szwami):tak:

dziekuje:-)ps.córcia przesłodka i te oczka śliczne takie dużoe:-)

GRATULACJE!!!!!!!


cudeńko z córci:-)jeszcze raz GRATULACJE!!!super że braciszek taki kochany dla siostrzyczki:-)


no to pupa niezłe pewnie ma sińce:-Djaki Kubusiek duży szok normalnie:szok::-Dśliczny i już fajniutko tak na brzusiu leży:-)

dziękuje:-)

śliczna dziewczynka i te warkoczyki:-)

No i foteczki Alusia:-)

Jaki slodki chlopczyk:tak:Uwielbiam dzidziusie:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Halo :happy2: a co tu taka cisza? :confused:

Patrysiu śliczny ten Twój Maluszek a jak słodko sobie śpi :tak::-)
no tak te papierkowe sprawy trzeba pozałatwiac a ja już zapomniałam co tam się po kolei załatwiało :zawstydzona/y:

Marcelkowa mama podziwiam Cię że czekasz tyle czasu na usg :eek: ja już miałam 2 robione a niedługo wybieramy sie na trzecie :tak: ja to bym chyba sfiksowała nie wiedząc tyle czasu jak Maluszek się rozwija...niemniej jednak trzymam kciuki za Twoje usg :tak:

Kinga nadal @ brak? :happy2: jestem dobrej myśli :tak:

Pajkaa jak po usg?

Miłego wieczorku dziewczynki :-)
 
Ostatnia edycja:
Paula u mnie cały czas bez @ :)
już się nie mogę doczekać jutra... odebrania wyniku bety. Na pewno wyobrażacie sobie co czuję.

Moj synek już śpi
mąż pracuje
a ja sobie siedzę w łóżku..
Miłego wieczorku życzę:)
 
Marcelkowa mamo :) _ tak, to jest możliwe, wierzę...
Ale juz mnie opusciła nadzieja, bo... od wczoraj mam śluz przejrzysty i diabelnie rozciągliwy, do tego szyjka unosi się z każdym dniem i jest otwarta! I co Wy na to babki kochane? :)
Nie wierzę, ze to druga owulacja w tym cyklu. Co to moze być? Moze szyjka mi szaleje po zabiegu? Myślę, ze to najbardziej prawdopodobne.
W każdym razie gdy pojawia sie przejrzysty śluz to na pewno nie w ciąży.
Buziaki!
 
Ostatnia edycja:
NO KINIA???????
a ja wczoraj miałam badanko na toxo a wieczorem
bardzo zle się czułam ,kręciło mi się w głowie i
miałam boja bo jak zwykle sama w domu i
w takich momętach brak mi sił bo co by było jakbym w
ciąży była ach zachowuje się jak dzieciak ale
co zrobić serce chce a tu tyle przeszkód. :-(
 
reklama
Nie potrzeba już...
W momencie rozbolał mnie brzuch tak jak jeszcze w tym cyklu nie bolał...
zaczęłam coś czuć... no i w łazience wielka rozpacz.
@!!!
;-(((((
brak słów na to co czuję.
Człowiek staje na nogi i nagle ciach nogi ucięte! leżysz.... nie wiem kiedy teraz wstanę.
Dziękuję wam że byłyście ze mną i wierzyłyście w ten moj cykl, ja też wierzyłam zwłaszcza jak mi sie spoznialo bo mam regularne.
Mogę śmiało powiedzieć że w cuda nie wierzę.
Pozdrawiam was ciepło
Kinia.
:-(
 
Do góry