reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)


Cześć dziwczynki :-)​

Ale mrozisko brrr...ale słonko świeci i aż woła chdźcie na dwór więc chyba zaraz ciepło się ubierzemy i pójdziemy na spacer :tak:

Kinga @ nie ma to dobry znak :tak: i myślę że betka będzie ładna :tak: Trzymam kciuki!!! :tak:

Dzastina fajnie że chrzciny się udały :happy2: my wczoraj jak byliśmy w kościele to też były chrzciny i siedzieliśmy zaraz za maluszkiem :tak: taki był śliczny i taki grzeczniutki :blink: ....no ale szkoda że nie masz żadnej swojej fotki :-( co do testu to też mi się wydaje żeby zaczekać do dnia @ :tak:

Bershka widziałam Wasze zdjecie z łyżew na nk :-) dobrze Wam chyba szło :tak: super wyglądaliście :-) a Kubuś jest przesłodki i te jego oczka :blink:

aishabg fajnie że się odezwałaś :-) no a Zosia jaka już panna!!! śliczna dziewczynka:blink::-)​

Agniesiak, Agnieszka.kk i pozostałe dziewczynki pozdrawiam :-)​

Miłego dnia Wam życzę :happy2:
Buziaki​
 
reklama

Cześć dziwczynki :-)

Ale mrozisko brrr...ale słonko świeci i aż woła chdźcie na dwór więc chyba zaraz ciepło się ubierzemy i pójdziemy na spacer :tak:

Kinga @ nie ma to dobry znak :tak: i myślę że betka będzie ładna :tak: Trzymam kciuki!!! :tak:

Dzastina fajnie że chrzciny się udały :happy2: my wczoraj jak byliśmy w kościele to też myły chrzciny i siedzieliśmy zaraz za maluszkiem :tak: taki był śliczny i taki grzeczniutki :blink: ....no ale szkoda że nie masz żadnej swojej fotki :-( co do testu to też mi się wydaje żeby zaczekać do dnia @ :tak:

Bershka widziałam Wasze zdjecie z łyżew na nk :-) dobrze Wam chyba szło :tak: super wyglądaliście :-) a Kubuś jest przesłodki i te jego oczka :blink:

aishabg fajnie że się odezwałaś :-) no a Zosia jak już panna!!! :blink::-)

Agniesiak, Agnieszka.kk i pozostałe dziewczynki pozdrawiam :-)

Miłego dnia Wam życzę :happy2:
Buziaki​

No panna, panna :-) ostatnio notorycznie wskakuje w moje koszule nocne :-D Ja tu w nocy chcę się przebrać, patrzę, a tu moje dziecko śpi w mojej nocnej koszuli heheheh

Ostatnio tez były ciężkie pytania... ponieważ czasem się zdarza, że jak dziecko siedzi w wannie to trzeba skorzystać z WC :-) i trafiło na te dni. Mimo usilnego zakrywania się, nie wiem chyba dzieci maja jakieś dodatkowe oko, bo zawsze wszystko zauważą, padło pytanie " mamo, a czemu tobie krewka z pupy leci" hehehehe sorki dziewczyny, ale mnie to tak rozbawiło, no ale trzeba dziecku wytłumaczyć, nie? że to każda dziewczyna starsza tak ma, i że ona jak będzie starsza to też tak będzę miała, bo wtedy dzieci można mieć itp, itd
Na co moje dziecko "mamo, no ale przecież ty już masz mnie..." heheheh


Bershka widziałam to lodowisko w sobote, kurcze super! Chyba wygrzebiemy też łyżwy, nie wiem tylko gdzie w tych wszystkich pakunkach są, i się wybierzemy :-D
 
aishabg dziekuje, sliczna córeczka !

a córka ma niezłe oko :-D:-D lodowisko w Tychach jest super !!! przyjezdzajcie, mzoe akurat sie spotkamy :tak:

mój Oli ostatnio znalazł mój dowód osobisty i zapytal się co to ? wiec mu mówię, ze jak bedzie miał 18 lat bedzie miec taki sam dokument a On na to : to Ty masz 18 lat ? :-D:-D odpowiadam, ze nie a On : no to jest Ci już niepotrzebny :-D:-D:-D:-D

albo chciał iść na spacerek i mówi zamiast na podwórko to chce iść na "wiatry" :-D:-D:-D:-D


 
aishabg dziekuje, sliczna córeczka !

a córka ma niezłe oko :-D:-D lodowisko w Tychach jest super !!! przyjezdzajcie, mzoe akurat sie spotkamy :tak:

mój Oli ostatnio znalazł mój dowód osobisty i zapytal się co to ? wiec mu mówię, ze jak bedzie miał 18 lat bedzie miec taki sam dokument a On na to : to Ty masz 18 lat ? :-D:-D odpowiadam, ze nie a On : no to jest Ci już niepotrzebny :-D:-D:-D:-D

albo chciał iść na spacerek i mówi zamiast na podwórko to chce iść na "wiatry" :-D:-D:-D:-D



hahahaha no tez dobre :-)
ja to kompletnie nie mam pamięci do tych jej powiedzonek, ale naprawdę jak coś "walnie" to można ze śmiechu paść. "wiesz mamo kim chcę zostać jak będę duża?... syrenką" hahahahahaha

jedno co pamiętam po Jarku to byliśmy z nim na Harym Poterze, nie był już taki mały wtedy, miał może z 7 lat. Był jakiś taki moment ze smokiem czy cos i on na całe kino "jejciu, ale sie teraz zabałem" hahahahaha
 
hahahaha no tez dobre :-)
ja to kompletnie nie mam pamięci do tych jej powiedzonek, ale naprawdę jak coś "walnie" to można ze śmiechu paść. "wiesz mamo kim chcę zostać jak będę duża?... syrenką" hahahahahaha

jedno co pamiętam po Jarku to byliśmy z nim na Harym Poterze, nie był już taki mały wtedy, miał może z 7 lat. Był jakiś taki moment ze smokiem czy cos i on na całe kino "jejciu, ale sie teraz zabałem" hahahahaha

:-D:-D:-D:-D:-D
czasami zaluje, ze tego wszystkiego nie spisywałam
 
Hehehe...no nieraz jak dzieciaczki coś powiedzą to można ze śmiechu paść choć dla nich to wcale nie jest śmieszne :-) albo cie tak zaskoczą że nie wiesz co odpowiedzieć :tak:

Mój Kacper ostatnio jak go usypiałam zapytał mnie ni stąd ni zowąd "mamo a jak twój dziadek umarł to zdążyłaś się z nim pożegnać?" :eek:
ja na to że "tak" a on: "i poleciał do góry?" ja odpowiedziałam że "tak dziadek jest w niebie" a Kacper na to "mamo to ja Ci pozyczę mojego dziadka, podzielimy się" :eek::blink:
 
Hehehe...no nieraz jak dzieciaczki coś powiedzą to można ze śmiechu paść choć dla nich to wcale nie jest śmieszne :-) albo cie tak zaskoczą że nie wiesz co odpowiedzieć :tak:

Mój Kacper ostatnio jak go usypiałam zapytał mnie ni stąd ni zowąd "mamo a jak twój dziadek umarł to zdążyłaś się z nim pożegnać?" :eek:
ja na to że "tak" a on: "i poleciał do góry?" ja odpowiedziałam że "tak dziadek jest w niebie" a Kacper na to "mamo to ja Ci pozyczę mojego dziadka, podzielimy się" :eek::blink:

:-)))

a propos umierania to mojej Zośce skojarzyła się karetka na sygnale i pyta czy ludzie w szpitalu idą do nieba :-) no i trzeba było tłumaczyć dziecku...

ciężkie tematy :-)

Wracam do pracki
POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry