reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

witam dziewczyny..

bereshko myslalas ze kubus bedzie pluc zupka a tu prosze jak mu smakowala zupka mamusi :tak:;-)wolal jeszcze..az czlowiekowi milo co nie..jak takie kochane dzieciaczki...i do tego pospal 2 godzinki po dobrej zupce..a jak oli po basenie?

czarodziejko zycze zdrowka dla maciusia a ty kobitko nie przemeczaj sie za duzo niech maksymiliank posiedzi jeszcze w brzuszku u mamusi..;-)

paula ale fajnie ze brzusio juz widac i teraz bedzie tylko coraz wiekszy,,czekamy na fotki brzusia..:tak::-)

patrysiu myslalam ze juz bedziesz miec synusia w ramionach a tu prosze jeszcze musimy poczekac..jestem ciekawa czy same bole cie zlapia..;-):-)

pati u nas tez zima na calego,,10 lat jak mieszkam w helmstedt to nie bylo takej zimy,,ja w marcu 20 wybieram sie do angli do brata,,a zobaczysz jak 3 synka bedziesz kochac swiata nie bedziesz poza nim widziec 4 bedzie dziewczynka jak u mnie..:tak::tak::tak:

kinga dziekuje..super ze zagladnelas do nas..zagladaj do nas czesciej..mysle ze terapia pomoze i bedzie wszystko dobrze..:-)

agnieszka moze plec dziecka poznasz przy porodzie tak jak ja przy pierwszym synie patricku..tez do konca nie wiedzialam co nosze pod serduszkiem..:-)

dzastina to dlugo trwala ta twoja ciaza..a ta koncowka taka meczaca,,mniejmy nadzieje ze nastepna ciaza bedzie lepsza..
;-)
 
reklama
No ja tym zmywaniem się trochę zmęczyłam więc położyłam się trochę i chciałam się zdrzemnąć ale niestety synek nie dał, no ale chociaż sobie poleżałam pod kocykiem :tak:
Potem obejrzeliśmy z synkiem Ekspres polarny :happy2:

Patrysiu cieszę się że samopoczucie u Ciebie dobre :-)

Kiki na fotki brzusia to jeszcze trochę za wcześnie ;-)ale we wtorek może wkleję zdjęcie fasolki :tak:

A jak Wam dziewczynki wieczorek mija?
 
Dzień Dobry :))))))

Melduję sie z Kawką....kto pije?
victory.png
 
WITAM I JA:-)
Ech mielismy dzisiaj jechac sobie tu i tam ale nie wypali bo tak nas pieknie zima opsypała i wiatr dalej nieoszczedza co M szedł podwórko odśnieżac i wtedy w domku będziemy bo troche tak niebezpiecznie na drogach przez to:baffled:no cóż odbijemy to sobie w nastepna niedziele:tak:
 
Witajcie:)
A ja jeszcze w betach :) Hihi:) Jakoś nie chce mi się dziś podnosic:) Zima na całego, świata za oknem nie widac. Jedynie sikorki przylatuja na balkon i dziobia słoninkę:)
M poszedł do sklepu po wodę i bułeczki dla dziadków. (Mieszkają obok za ściana w mieszkanku i dziadek jest ciężko chory..Ma raka płuc i leży.. babcia już tez nie jest najzdrowsza i tak z M im pomagamy jak możemy).
Matko ale ten mój dzidziol dzis rozrabia w brzusiu:-D
 
reklama
Do góry