reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
witam z grzańcem w ręku no ale ja mogę sobie na to pozwolić ;-)
dzisiaj piekna pogoda była, wybralismy sie na rodzinny spacerek

milego wieczorku
 
Nie nie znamy:-( Teraz usg będe miec 22 stycznia więc może wtedy poznamy;-) A jak nie to chyba przy porodzie:-D

Ja przy pierwszym dziecku tak dlugo nie wiedzialam kto tam zamieszkuje....zawsze na usg jakos sie odkrecał do nas pupcią.....i dopiero pod koniec ciązy pokazal klejnoty....
Agniesiak ale u Ciebie to chyba pierwsze dziecko..? wiec chyba az takiego znaczenia to nie ma? :)
 
Witam po dlugiej przerwie...mam nadzieje , ze mnie jeszcze pamietacie.....
Czy zdazylo sie komus, ze zrobil test ciazowy i ta druga kreseczka była ale znacznie jasniejsza niz pierwsza?....WLASNIE TAK MI DZIS WYSZŁO...przy pierwszym dziecku miala odrazu 2 grube krechy.........o mamo! czy to mozliwe , ze to juz?!?!
 
Joanno a ile dni jesteś przed planowaną @ ? oczywiscie, ze tak się zdarza. Jeżeli jest choć cień to na bank ciąża :tak: mogę już gratulować !!!!
 
DZIEŃ DOBRY:-)
Witam po dlugiej przerwie...mam nadzieje , ze mnie jeszcze pamietacie.....
Czy zdazylo sie komus, ze zrobil test ciazowy i ta druga kreseczka była ale znacznie jasniejsza niz pierwsza?....WLASNIE TAK MI DZIS WYSZŁO...przy pierwszym dziecku miala odrazu 2 grube krechy.........o mamo! czy to mozliwe , ze to juz?!?!
zdarza się i jest właśnie duża szansa że to ciąża co gratuluje narazie tak po cichutku!:-)
 
reklama
hehe fajnie byłoby poznac tak przy porodzie choc pewnie ciekawośc zrzerałaby mnie na maksa :-D
Parłabym ile sił by jak najszybciej się dowiedziec:-D

Ja przy pierwszym dziecku tak dlugo nie wiedzialam kto tam zamieszkuje....zawsze na usg jakos sie odkrecał do nas pupcią.....i dopiero pod koniec ciązy pokazal klejnoty....
Agniesiak ale u Ciebie to chyba pierwsze dziecko..? wiec chyba az takiego znaczenia to nie ma? :)
Tak u nas pierwsze dziecko więc aż takiego parcia na płec nie mamy.. No ale wiadomo jak to jest;-)

Witam po dlugiej przerwie...mam nadzieje , ze mnie jeszcze pamietacie.....
Czy zdazylo sie komus, ze zrobil test ciazowy i ta druga kreseczka była ale znacznie jasniejsza niz pierwsza?....WLASNIE TAK MI DZIS WYSZŁO...przy pierwszym dziecku miala odrazu 2 grube krechy.........o mamo! czy to mozliwe , ze to juz?!?!
Kochana ja już po cichu gratuluję:tak::-DJasne, że Cię pamiętamy:) Ja tez miałam ledwie widoczną druga kreseczkę-cień normalnie i popatrz na moj suwaczek:-) Ogromnie się cieszę!! Trzymam kciuki by było ok:tak:
 
Do góry