reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Witajcie!!
Ja wpadam powiedziec, że M zabiera dzis laptopika do pracy bo siostra zakonna, która prowadzi świetlice dla dzieci w której pracuje mój M chce jakies zdjęcia poukładac.. eh.. No i nie będę miec kompka do 18:-( Dobrze, że tylko 5 godzinek.. bo ja to juz uzależniona normalnie jestem:-D
 
Witajcie dziewczyny,mam dziwne mysli,bo moj maz strasznie podnosi mnie na duchu ze super jak bedzie chlopczyk ze przedluzy rod i najwazniejsze zeby byl zdrwoy ale jak wkleilam na nasza klase zdjecia buzki malenstwa i zapytalam go czy jemu tez wkeic to odpowiedzial ze jescze nie bo mysli ze po usg 21 stycznia sie cos zmieni.Na pewno jakby wkleil zdjecia kazdy zadalby pytanie co jest,chlopiec czy dziewczynka a on ma nadzieje ze jeszcze bedzie to dziewczynka?!to wcale sie nie cieszy na tego chlopca????Q!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
 
Wiesz Pati , ostatnim razem jak napisałaś ze boisz sie ze po usg wróci depresja powstrzymałam się od komentarza bo nie chciałam wyjść na zgorzkniałą , sfrustrowaną niespełniona staraczkę ...wybacz bo pewnie urazi Cie to co napiszę , ale nie mogę uwierzyć , że ktoś kto świadomie decyduje się na trzecie dziecko w ten sposób traktuje płeć ... Zamiast sie cieszyc ze zdrowego dziecka o które nie musiałas walczyc przelewajac łzy Ty ciągle myslisz o płci . Naprawde trzeba było sie zastanowic wczesniej , bo przecież nikt gwarancji na corkę nie dawał , niz teraz rozpaczać...Przeciez dziecko wszystko czuje , Ty o tym nie myslisz???? Jak się czuje twój synus jak jeszcze sie nie urodził a juz cię rozczarował???? współczuje Ci tych uczuć i rozumiem chwilowe rozaczarowanie po pierwszym usg które to wykazało , ale miec z tego powortu dołki i ciagle o tym myslec to juz naprawde moim zdaniem lekka przesada ...
Juz to kiedys napisałam i sie powtórze choc bardzo chciałam córeczke dzisiaj gdyby dano mi wybór albo nic albo trojaczki samych chłopców , bez wahania wizełabym całą trójkę ...
Więc weź sie kobieto w garśc bo to nie przystoji juz ...Poza tym Prawdziwe królowe rodziły synów ( hehe ) ...
 
Witam po dlugiej przerwie...mam nadzieje , ze mnie jeszcze pamietacie.....
Czy zdazylo sie komus, ze zrobil test ciazowy i ta druga kreseczka była ale znacznie jasniejsza niz pierwsza?....WLASNIE TAK MI DZIS WYSZŁO...przy pierwszym dziecku miala odrazu 2 grube krechy.........o mamo! czy to mozliwe , ze to juz?!?!
to juz gratuluje po cichutku..;-)

witam..
piati to prawda co pisze anufifi..ja jeste mama trzech synow i czwartej coreczi i jestem najszczesliwsza mama na swiecie.

berehko co u ciebie jak dzieciaczki..u nas sniegu tyle ze szok.ale super ja uwielbiam zime..

patrysia jak samopoczucie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
PATI wiesz rozumiem że chciałabyś córcie ale nie wybiera się płci od tak se i ANUFIFI napisała poniekąd prawde bo wkoncu staraliście się o dziecko czy córcie?wiesz skoro było widac siusiaka to ja bym aż tak nie upierała na tą córcie i cieszyła się ze zdrowej ciązy:tak:moja mama ma 3 córeczki(chciała aby to trzecie było chłopcem a jestem tym trzecim dzieckiem ja)i wiesz przykro by mi było jakby mama gadała i się smuciła że czemu nie chłopiec:-(ale mama nigdy mi nie dała tego odczuć a co powiedziała że jesteśmy jej 3 księżniczki i zdrowe co jest najważniejsze a nie płeć:tak:PROSZE POMYŚL O UCZUCIACH MALENSTWA:sorry2:
KIKI czuje się dobrze właśnie wróciliśmy z zabaw śniegowych co szczerze już mi cięzko ale co synek się wyszalał to wyszalał:-)
 
Witajcie dziewczyny,mam dziwne mysli,bo moj maz strasznie podnosi mnie na duchu ze super jak bedzie chlopczyk ze przedluzy rod i najwazniejsze zeby byl zdrwoy ale jak wkleilam na nasza klase zdjecia buzki malenstwa i zapytalam go czy jemu tez wkeic to odpowiedzial ze jescze nie bo mysli ze po usg 21 stycznia sie cos zmieni.Na pewno jakby wkleil zdjecia kazdy zadalby pytanie co jest,chlopiec czy dziewczynka a on ma nadzieje ze jeszcze bedzie to dziewczynka?!to wcale sie nie cieszy na tego chlopca????Q!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

Pati spokojnie, bedzie dobrze:tak:
W koncu trzeci chlopczyk to nie koniec swiata;-)
W razie co jak u mnie tez okaze sie chlopak to założymy druzyne pilkarska:-)
 
Witam.

Joanna, tak po cichutku Gratuluję!

Anufifi, już kiedyś chyba to pisałam, ale jeśli nie to: jesteś bardzo mądrą i fantastyczną babeczką.

Patrysiu, super, że na finiszu tak dobrze się czujesz. Ja to pamiętam, że jak szłam do szpitala rodzić tydzień po terminie to też świetnie się czułam. Miałam uśmiech na ustach pomimo strachu, bo nie wiedziałam co mnie czeka.

Agniesiak, będzie wspaniała niespodzianka przy porodzie jak na USG dzidzia jednak nie pokaże kim jest.

Paula, a Ty jak się czujesz?
 
Pati pisze co czuje i ja ją rozumiem poniekad ale tez wiem, ze zmieni zdanie jak juz urodzi :-):tak::tak::tak::tak: Patuś nie placz nad dzieckiem tak jak ja kiedyś bo widzisz co sie stało i jak musiałam mocno dostac w d...zeby wiedziec co w zyciu najwazniejsze :zawstydzona/y: bedziesz cudowna mama 3 chłopców a poza tym chciałas córeczke po to zeby sukienki ubierac i spinki czy na prawde myslalas ze za 30 lat bedzie Twoja przyjaciółka ? bo z tego co widze po moim M- jest swietnym kompanem swojej mamy wiec i w chłopakach mozna miec pózniej prawdziwych przyjaciół

Anufifi ma racje z tymi królowymi :-);-)

Kiki u nas z dnia na dzien coraz lepiej. Kubus wazy juz 6330g :-) i robi ladne kupki a zupki i jabłuszka pieknie je

przepraszam, ze nie uzywam pl znakow ale pisze 1 reka :-) na drugiej mam wiadomo kogo :-D


 
reklama
Do góry