reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Ja wam powiem, że przeczuwam, że u mnie jednak drugi syn. Chociaż stosowaliśmy jakieś zasady "dziewczynkowe", to chyba jednak ten udany raz był tuż po owulacji i jakoś patrząc na to, że w rodzinie męża sami chłopcy, to jednak stawiam, że "po owu" to już całkiem bez szans na dziewczynkę u nas.
 
Dziękuję Dziewczyny <3 U mnie wszystko ekspresowo, 1 cykl starań i już :) Oby ta ciąża była równie łaskawa jak moja pierwsza :) Oczywiście jak na temat wątku przystało- nie mogę się doczekać na kogo czekamy :D Na początku wcześnia 11/12 tc będę już wiedzieć :) Na pewno dam znać :)
Tak, pamiętam, że obie miałyśmy się starać o drugie dziecko w czerwcu i testować w lipcu 😀 tylko my starania przenieśliśmy na październik 😁
Życzę aby ciąża była spokojna i była to wymarzona córeczka 😀☺️
 
Nic się nie dowiedziałam na tej wizycie. Szczerze to jestem bardzo zawiedziona swoją panią doktor. Chodzę do niej od lat. Na następną wizytę 12 sierpnia zapisałam się do innej. Wizyta trwała dosłownie 5 minut. Sprawdziła jedynie, czy bije serce i to było na tyle. Nie zrobiła mi nawet badania 1 trymestru, mimo że już tygodniami się zaliczam
 
Nic się nie dowiedziałam na tej wizycie. Szczerze to jestem bardzo zawiedziona swoją panią doktor. Chodzę do niej od lat. Na następną wizytę 12 sierpnia zapisałam się do innej. Wizyta trwała dosłownie 5 minut. Sprawdziła jedynie, czy bije serce i to było na tyle. Nie zrobiła mi nawet badania 1 trymestru, mimo że już tygodniami się zaliczam
To faktycznie lepiej zmienić jeśli jest możliwość. Ja zanim trafiłam na dobrą doktor byłam u 3 innych.
 
Cześć dziewczyny. W marcu pisałam w tym wątku, że od maja będziemy się starać o rodzeństwo dla synka. W czerwcu przeszłam ciążę biochemiczna, dzisiaj jestem 10dpo i test facelle pokazał bledziutką kreskę. Boję się cieszyć, ale w głębi serca bardzo bym chciała żeby się udało i żebym mogła dołączyć do grona cieszących się w dwupaku. Wszystkim, które zaszły w ciążę gratuluję 😊
 
reklama
Cześć dziewczyny. W marcu pisałam w tym wątku, że od maja będziemy się starać o rodzeństwo dla synka. W czerwcu przeszłam ciążę biochemiczna, dzisiaj jestem 10dpo i test facelle pokazał bledziutką kreskę. Boję się cieszyć, ale w głębi serca bardzo bym chciała żeby się udało i żebym mogła dołączyć do grona cieszących się w dwupaku. Wszystkim, które zaszły w ciążę gratuluję 😊
Trzymamy kciuki . Będzie dobrze ❤️
 
Do góry