reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Patrysiu az mnie dreszcze przeszly ze to juz niedlugo...ale cudownie niedlugo bedziesz Alanka tulila i tulila...
ja tez jestem po 2 cesarkach,teraz czeka mnie 3:baffled:

Kubuś zjadł zupkę aż miło i wołał jeszcze :-) spał 2h a ja zrobiłam wszystko w mieszkanku

cudne malenstwo,samo sie wyspi i jeszcze mozna wszystko przy nim zrobic:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Czarodziejko[/B] a jak tam u Ciebie?

Jestem Jestem
U mnie dzis b. dobrze....no i jak u mnie lepiej to oczywiscie pol domu posprzatalam, pomylam podlogi i pranko zrobilam...ciekawe o ktorej godzinie zacznę kwiczeć ze mnie kręgosłup boli :)))))
No tak ze mna jakos jest zamiast odpoczywac te ostatnie chwile to ja rypie...:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
Nocka minęla spokojnie nic nie łupało i synek nie kaslal.wiec ok...
Na pordówkę jeszcze się nie wybieram....... :)))


Juz 3 Lutówki cieszą sie swoimi maleństwami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Hello :-)
My już po spacerku :tak: byliśmy odwiedzić babcie i przy okazji zrobiliśmy jej zakupy bo ona rzadko kiedy teraz z domu wychodzi także babcia bardzo się ucieszyła z naszych odwiedzinek:tak:

Bershka no proszę jaki grzeczny synek :blink:

Czarodziejko cieszę się że u Ciebie wszystko dobrze tylko żeby to sprzątanie jutro się nie odbiło ;-) powinnaś teraz się oszczędzać jak chcesz żeby synuś jeszcze trochę posiedział :tak:

Patrysiu już dawno miałam się zapytać...skąd ta teoria że po cc nie można przeterminować następnej ciąży? nigdy o tym nie słyszałam :no:

Pati jak tam u Was zima? słyszałam że w Anglii szkoły pozamykali :eek:

Agniesiak a jak Twój brzusio? :blink:

Kingi tutaj brakuje :-(

Pozdrawiam :-)
 
Ostatnia edycja:
PAULA mój gin twierdzi że to nie jest dobrze(i mi to nieprzeszkadza:-))jak po cc jest się po terminie bo i macica już nie taka mocna bo wiadomo maluszek większy itp.co z raną może się coś dziać co tak dla bezpieczeństwa czeka tylko do dnia terminu:tak:
CZARODZIEJKA spokojnie spokojnie jeszcze styczniówki nierozpakowane:-Dale jak tak dalej pójdzie spokojnie mozecie zacząć od połowy stycznia bo u nas idzie pełną parą:szok::-D
 
Pytałyście o termomerty elektroniczne.. ja nie wyobrazam sobie go nie mieć .. poprostu nie mam cierpliwosci do zwykłego.. :-) W każdym razie polecam firmy "Microlife"
Dokładny termometr Microlife MT 1622GT- b. dokł. (868025806) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.

Gieoska.. może taki Ci sie spodoba?akurat dla dzieci maałych .. albo ten ktory wyżej dałam linka..
Microlife bezpieczny TERMOMETR w SMOCZKU smoczek (879555828) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.

Patrysia... zaciskam kciuki !! :)))

Pozdrawiam :*
 
PAULA oj tak zima dotarla i do nas.Wczoraj szkola byla zamknieta ale juz dzis byla czynna.Wczoraj zjezdzalismy z gorki na sankach na polu golfowym,ale byla zabawa,ulepilismy balwanka,byla swietna zabawa;-):-)dzieci sie wyszalaly.Anglia nie przygotowala sie na zime,lod na drogach nawet sola czy piachem nie posypane.A Ty PAULA jak sie czujesz?:confused:
 
U nas ma sypać śnieg cały weekend! :nerd:

Pati czuję się dobrze poza tym że co jakiś czas robi mi sie niedobrze i mam cofki ale to chyba normalne w moim stanie ;-)
dzisiaj przyszła do nas ciocia i powiedziała że już widać mi brzuszek :-) (a byłam w luźnej bluzie) :eek:

Życzę Wam miłego wieczoru dziewczynki :happy2:
M właśnie usypia Kacpra a potem mamy sobie obejrzeć jakiś film na dvd :tak:
Buziaki
 
Paula no brzunek bedzie z dnia na dzien sie zaokraglal....to juz nie tak jak w pierwszej ciązy gdzie widac go dopiero po 4 miesiacu :)))))

Pati- a jak Ty sie miewasz? jak Twoja forma?

Cos tu dzis pusto??????
Ciekawe czy Kinga czasem do nas zaglada?:sorry2:
 
reklama
Kingi tutaj brakuje :-(
Ciekawe czy Kinga czasem do nas zaglada?:sorry2:
..jasne ze do was zaglądam i czytam... nie zostawię was bo za mocno się z wami czuję związana.. kochane moje:)

u mnie pomalutku... ale bez szaleństw. Chodzę na terapię....

Paula brzusio bedzie widać już oj bedzie.. :)
Czarodziejko widze ze u ciebie dobrze co mnie cieszy, oszczedzaj sie jednak bo za duzo pracujesz moja droga. jeszcze troszeczkę i bedziesz juz miala malenstwo przy sobie:)
patrysia ty to już na daniach praktycznie! :) jejku....3mam mocno kciuki za Ciebie
Joluś ciesze się że Kubus ma sie tak dobrze i ładnie wam przybiera:) dzielna mamusia z ciebie.
Honiu powodzenia na wizycie u lekarza. bedzie dobrze na pewno
Gosia na pewno bedzie lepiej i zmiana mleczka pomoze.
anufifi 3mam kciuki za twoją środową wizytę u gina
ciesze sie też że u Beti wszystko dobrze
kiki śliczne zdjecia jak zawsze:) miło sie was ogląda kochani
Dzastina pozdrawiam i ciebie ciepło rybka. ciesze sie ze ci juz lepiej.

Wszystkie was pozdrawiam
brakuje mi was i to bardzo.
obiecuję że co jakiś czas się odezwę.
Buziaki***
 
Do góry