reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Czytałam w pewnej kolorowej gazecie na ten temat( wydanie z listopada) celowo nie podam tytułu ze tez dieta możne mieć wpływ na płeć dziecka...ale ja tak jak wy wierze jedynie w decyzyjność cyklu i mam swoja ukochana córeczkę 2 będzie syn:D....albo 2 córka ale może uda się z parka jak nie to do 3x sztuka;) o syna starania jest taki plan tylko wdniu owulacji starania i poczeka sie na zajscie nawet rok a potem zobaczy jai efekt bo zawsze jest rtyzykoz emaz moz emiec "mało efektywna produkcje synów" a mieć sporo " córeczek" i co by nie robić będą dziewczynki:D ważne ze zdrowe i dzieci swoje.:blink:
 
witam.
mało pisze ale ciągle czytam.;-)
jak myślicie mam iść jeszcze go gina przed starankami(początek lutego)
bo byłam raz po zabiegu i powiedziała,że wszystko jest dobrze.:confused:
hym.rozmawiałyscie wczoraj o tv.mój od kwietnia do listopada nie wie co to tv ale niestety w zimie troche siedzi i tez myśle nad tym ale nie wiem co tu mu wymyślec .:confused:
buziole dla wszystkich babeczek.
Sylwia nie moge sie doczekać fajnych wiadomosci od ciebie.:tak:
 
Tusia... mi sie ginek kazal pokazac po 3 miesiacach :tak:.. i powiem Ci ze kazal mi brac.. Feminatal Metafolin 800 .. to folik tylko ze ponoc o lepszym skladzie i jakis dodatkach .. dostalam też Acard.. ale nasze poronienia sie różniły .. wiec Tobie pewnie Acard nie bedzie potrzebny..:tak:Napewno Kochana dam znać jak przyjdzie czas ;-)
Noo i ciesze sie ze masz podobne zdanie co do tv :-) bo juz myslalam ze ja jestem jakas nie ten teges :-D
Caluje i powodzenia :*
Pozdrowienia dla Wszystkich :)
 
hej dziewczyny!

Paula a ile ta masc kosztuje??i ile wczesniej nalezy ja podac?

Dziewczyny dziekuje za pocieszenie...we czwartek idziemy na usg brzusia!!

Dziewczyny mozecie polecic jakis doklany termometr elektryczny bo chce kupic a nie wiem jaki..on bedzie uzywany tylko dla dzieci a wiadomo dzieci nie lubia jak im sie temp mierzy przynajmniej moje:-)
 
Ostatnia edycja:
DZIEŃ DOBRY:-)

Długo mnie nie było co:-D"wycieczke"sobie zrobiłam superaśna:cool2:

No to tak i ja i synuś ładnie przygotowani do porodu łóżysko dojrzałe szyjka wiotka(pewnie chodzi o to że miękka)no ale rozwarcia ni ma:-pdlatego gin powiedział ze lepiej jak będe w domku leżeć co może ruszy(bo bardzo chciałby abym urodziła naturalnie i nawet mówił teraz trzeba myśleć o porodzie co moze ruszy w tym kierunku jeszcze bardziej grunt nastawienie)badał mi czystość pochwy i jupi wszystko jest ładniutko:-)
No i tak mam już skierowanie wypisane ale ale ALE na cesarke:tak:bo ostatnecznie już musze być rozpakowana 18(hmm i tu mnie on dziwi bo trzyma się tej daty a ja wiem że ja mam na 14 termin no ale niech już mu bedzie)czyli mam być na czczo na 8.00 już w szpitalu tego dnia bo trzeba będzie już "rozwiązać" ciąże a że wywoływac nie mogą mi bo może powstać krwotok(chociaz kto wie jak to będzie czy jednak nie pomęczą mnie sn)tak więc date godzine już mam ustalona teraz tylko pytanie czy dotrwam:confused:z gina słów to może wszystko się zdarzyć że moge urodzić przed ale też nie jest to powiedziane:sorry2:heh no to fajnie trzeba czekać czekać i czekać:sorry2:jedno co mnie bardzo cieszy MOGE BYĆ W DOMKU:-)
Mam nadzieje że ruszy samo i to już niedługo!:-p
 
Patrysiu to już na dniach :szok::tak:

Dzisiaj Kubuś dostaje pierwszy w swoim jakże długim żywocie-bulionik :-)
jestem ciekawa na jaką odległosć bedzie pluć :-D:-D:-D

Dzisiaj spacerek nam odpada więc Kubula leży teraz w kombinezonie w kołysce przy otwartym oknie i śpi. Zobaczymy na jak długo. Oby dłuzej niż jak zwykle 45min. Odliczam czas :-)

Ide ugotować ten bulion no i ogarnać chałupkę
 
Dzień dobry :-)
Byłam rano na badaniach, wyniki w poniedziałek.

Aniu a mi dobrze w domku jest ;-):tak::-)

Gosiu 4 lata temu kupowałam Emle w aptece na recepte, teraz nie wiem jak jest bo na necie piszą różnie musisz zapytać w aptece, mała tubka 5g wystarczy na długo i kosztuje coś koło 20 zł ,miejsce gdzie ma być szczepionka smarujesz kremem i naklejasz specjalny plasterek godzinę przed szczepieniem :tak:tutaj masz artykół tylko nie sugeruj się w nim ceną no i tam piszą że bez recepty ale nawet jak wejdziesz na jakąś strone apteki internetowej to piszą że recepta jest potrzebna, najlepiej zapytać w swojej aptece
Morfeusz 2001: krem EMLA. Zastosowanie i działanie.

Tusia ja bym poszła jeszcze przed starankami do gina :tak: napewno nie zaszkodzi ;-)

Bershka synuś pewnie miło Cię zaskoczy na basenie :-)

My zaraz zbieramy się na spacerek może pójdziemy odwiedzić moją babcię a Kacperka prababcię bo w tym roku się jeszcze nie widzieliśmy :blink:

Życzę Wam dziewczynki miłego dnia :-)
Buziaki

Gosia ja używam termometru rtęciowego własnie dlatego że nie znalazłam jeszcze dobrego elektronicznego ;-)

Patrysiu to czekamy razem z Tobą ;-) to napewno już lada dzień :tak: trzymam kciuki żeby akcja porodowa sama się zaczęła :tak:

Czarodziejko a jak tam u Ciebie?

Bershka smacznego dla Kubusia :-)

Dobra zmykam będe popołudniu :happy2:
Buziaki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
dziekuje za linka:-)
Dziewczyny jestem na zdechnięciu!!!!!
Wczoraj wieczorem i w nocy bóle podbrzusza!!!!!! Czulam jak mały główką napieral…wzięlam nospę i przeszlo ….od rana znowu bóle na @ i ogólnie marne samopoczucie…..do tego jakiegos nerwa mam….wszytsko mnie dobija. Nie mam apetytu i latam do wc-a co 2 min…..Głowkę dziecka czuję miedzy nogami!!!!!!!
jeszcze troche i może synus wyskoczyć do mamusi:-)

hej dziewczyny..my juz po szczpieniu dwie mozki poklute...mega duzo placzu i stresu...maly wazy 5900...niestety po opisaniu moich objawow ze Kacper jest niespokojny,nerwowy,z trudem robi kupki pomimo ze pije duzo herbaty koperkowej i rumiankowej i bierze jeszcze krople sab costam mam z nim isc na usg brzuszka i do neurologa i zrobic posiwe z moczu...jesii nic nie wyjdzie w tych badaniach bedziemy musieli isc do szptala..jestem strasznie zalamana...bo widze jak malego cos meczy przez co sie denerwuje.. nie spi spokojnie...dostalismy teraz mleko Nutricos tam i jak nie bedzie poprawy szpital nas czeka:-(
ajenka oby było wszystko dobrze:-(

BERSHKA ty dzielna kobitko:-)bardzo się ciesze że u Kubusia duuzo lepiej i super przybiera:-)teraz już wiem że będzie tylko lepiej:-)
 
Do góry