reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny jestem na zdechnięciu!!!!!
Wczoraj wieczorem i w nocy bóle podbrzusza!!!!!! Czulam jak mały główką napieral…wzięlam nospę i przeszlo ….od rana znowu bóle na @ i ogólnie marne samopoczucie…..do tego jakiegos nerwa mam….wszytsko mnie dobija. Nie mam apetytu i latam do wc-a co 2 min…..Głowkę dziecka czuję miedzy nogami!!!!!!!

Bershka- bardzo sie ciesze ze u Was takie wiesci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
reklama
Witajcie :-)
Kacper obudził mnie o 8:30 ale poleżeliśmy jeszcze do 10 :tak:
Aniu dzisiaj czuję się dobrze :tak: rano miałam cofki (jak to nazywam) ale zjadłam śniadanie i jest ok :tak:
Muszę porobić pranie bo po tym wyjeździe troszkę się tego nazbierało i ogarnąć mieszkanko.

Patrysiu powodzenia! trzymam kciuki i czekam na wieści :tak:

Bershka Ty to taka dzielna i wielka babeczka jesteś że nie wiem :tak: tak doskonale sobie dajesz rade ze wszystkim :tak: a do kiedy Kubuś będzie miał ten cewnik? dokąd będzie dostawał jedzonko pozajelitowe?
Ucałuj małego Szkraba od e-cioteczki :* :-)

Pyszczek bardzo fajny leżaczek wybrałaś :-) napewno się spodoba Sebusiowi :tak:

Pozdrawiam Was wszystkie :-) Buziaczki :*
 
Dzieki za ta gre

a co do TV mój Oli ma wyznaczoną tylko godzinkę w ciągu dnia czasami do dwóch przez weekend kiedy moze poogladać bajki wiec nie chce zeby siedział cały czas, wrecz odwrotnie ale pomysleliśmy, ze w sumie to i tak jak my usypiamy Kubusia to Oli musi przez ten czas pobawić się w pokoiku lub jak go podłączamy czy odłączamy tez nie moze byc przy nas wiec taka alternatywa dl anas zeby i jemu sie nie nudziło i my nie mielismy wyrzutów sumienia. A podłaczanie Kubusia i odłączanie do jedzenia pozajel. trwa około godz wtedy nikt nie moze byc w poblizu nawet rodzeństwo. ale macie rację, musze to jeszcze przemyśleć na spokojnie


Paula ten cewnik bedzie miec tak długo dokad nie bedzie robic twardych kupek i przybierac min pół kilograma na m-c. Teraz przybrał 800g i bedzie miec zmneijszane jedzenie pozaj aż dojdzemy do momentu kiedy bedzie miec tylko 100ml wtedy odłączają dziecko. Kubus ma teraz 440ml jeszcze bez zmniejszenia. I tak mamy nie wiele inne dzieci powychodziły do domu z 800ml worka dozylnego

ide chałupe ogarnąć
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Czarodziejko czyżby synek chciał już na świat przyjść? oj niech poczeka jeszcze troszkę :tak: kiedy masz jakąś wizyte u gina?

Bershka Kubuś ładnie przybiera na wadze a napewno będzie przybierał jeszcze ładniej i szybko pozbędziecie się tego cewnika i jedzonka poza :tak: nim się obejrzysz będzie już jadł ładnie i robił ładne kupki :tak:

Dobra ja zmykam do obowiązków bo inaczej brudem zarośniemy :baffled:
 
Paula- wizytę mam we wtorek...wiec juz tuz tuz...chyba dotrwam?
hmpf.png
 
hej dziewczyny..my juz po szczpieniu dwie mozki poklute...mega duzo placzu i stresu...maly wazy 5900...niestety po opisaniu moich objawow ze Kacper jest niespokojny,nerwowy,z trudem robi kupki pomimo ze pije duzo herbaty koperkowej i rumiankowej i bierze jeszcze krople sab costam mam z nim isc na usg brzuszka i do neurologa i zrobic posiwe z moczu...jesii nic nie wyjdzie w tych badaniach bedziemy musieli isc do szptala..jestem strasznie zalamana...bo widze jak malego cos meczy przez co sie denerwuje.. nie spi spokojnie...dostalismy teraz mleko Nutricos tam i jak nie bedzie poprawy szpital nas czeka:-(
 
gioesko kurcze zeby tylko przeszlo kacperkowi..moze inne mleko bedzie lepsze..ciekawe czy bedzie goraczkowal po szczepionce..deryi nic nie bylo jak dostala dwie strzepionki..

czarodziejko moze syneczek chce juz na swiat...niech poczeka jeszcze z tydzien..

paula nie przermeczaj sie za bardzo..powolutku sobie rob wszystko...

patrysia,,ciekawe co u ciebie?trzymamy tu kciuki za szybki i latwy porod i wiadomosc od ciebie kiedy synek przywital swiat..

bereshko moje dzieciaki tez maja tv w pokojach i nie jest tak strasznie..a to dobre rozwiazanie dla was wszystkich..olus chociarz sie zajmnie gra albo bajka jak musicie zajasc sie kubusiem..
 
ja to bym sie tv chetnie wogole pozbyła i podziwiam tych ludzi co nie mają i potrafia zająć czas czyms innym ...niestety lubie pooglądac dobre filmy jak dzieciaki śpia ....Filip raz zapytał czy jak bedzie miał pokój to będzie mógł miec tv ....kazałam mu sobie z głowy wybic ...bedzie miał sasiadów kolegów , ogród i domek do wspinania i zjezdzalnie kupie napewno niech smiga na sanki i rower a nie w te pudła oczy wgapiac ...

Bershka nie daj sie ,,,,nie kupuj :):):):)

Bershka a jesli chodzi o tego skoczka , to musi stać sztywno i mocno ...jeszcze za wczesnie ...ok 8 miesiaca ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Czarodziejko ... Final juz tuż..tuż:tak: dasz rade ;-)
Gieoska... glowa do gory.. ma teraz Kacper Nutramigen .. bedzie lepiej..zobaczysz :tak: jest jeszcze malutki to bez problemu przeskoczy na to mleko ..i zaraz bedzie poprawa.. :tak:;-)

Albo ja jakas zacofana jestem .. albo cos ze mna nie tak .. dobra doskonale rozumiem Bershke .. bedzie jej latwiej jak starszy synus zajmnie sie soba w pokoju .. Ale tv w pokoju starszego to po co ?? ... po szkole przed tv.. do grania.. i w kolo slodyczy .. ! nie lepiej po odrobieniu lekcji wygonic dziecko na podworko? niech sie przewietrzy? .. porusza? .. pojdzie na sanki?? narty? w lecie tez jest wiele opcji ... Ja rozumiem ..jasne.. moi ogladaja tv.. cos tam maja swojego i ogladaja w salonie czasem i ja z nimi ogladam.. ale moim zadaniem jakas kontrola tego musi byc.. nie sztuka wlaczyc tv i siasc na pol dnia przed nim.. sztuka by sobie jakies inne zajecie znalesc niz ogladanie tv ....
Wrrrrr wygadalam sie .. ja wiem doskonale ze sa gusta i gusciki.. i dobrze , przynajmniej jest ciekawie a to jest poprostu moje zdanie !!:sorry2:
 
reklama
Paula już mi przysłali maila że jutro będę mieć leżaczek w domu :-) także jutro testujemy :) a Patrysia nic się nie odzywa smskiem na razie?

Gosiu ładnie Kacperek waży :tak: Gosiu nie martw się na zapas, zobaczysz, obędzie się bez szpitala, może to nowe mleko pomoże i dolegliwości ustąpią. trzymam kciuki!
 
Do góry