reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Sylwia ale ja nie wygonie 4 latka samego na sanki a jakoś musi się zając sobą jak my z M podłączamy Kubusia do jedzonka. Ciezko codziennie coś mu zorganizować na godzinkę, jeszcze jest za mały zeby to wszystko zrozumieć choć i tak wiele jak na swój wiek rozumie. Jestem odpowiedzialną mamą i nie kupuję Tv po to zeby dziecko nic innego nie robiło tylko w pudło patrzyło ;-);-);-) co to to nie. Ja czasami jak podłączam Kubule musze na cały głos krzyczec do Olisia pokoju czyms sie teraz ma zajć tylko po to, zeby mi nie wszedł do salonu jak ja z M jestesmy na jałowo-dosłownie :-( ech...chyba, źle sie na poczatku wypowiedziałam i teraz wyszłam na matkę ignorantkę....tak to już jest jak się ma jedno dziecko chore drugie przy tym zawsze cierpi... a dlaczego nie mogłabym mu na ten czas umilić czas bajką na TV :-( chyba to nic strasznego..Wasze dzieci oglądają z Wami bajkę w salonach a my przez ten czas podłaczamy Kubusia a drugiego synka dosłownie wyganiamy z pokoju :no:




Dzieki Anufifi tak własnie myślałam, że jest za mały ale zdrugiej strony jak mam kupować w wieku 8 miesiecy a Kubus zacznie chodzić na roczek to chyba szkoda tyle kasy tracić bo jak zacznie chodzić to chyba już w tym nie bedzie chciał siedzieć :confused:
jak to było u Ciebie ?


kurcze, muszę biec do lekarza po recepte na Nutramigen bo mi się mleczko kończy :wściekła/y: zapomniałam wziąć z Krakowa :wściekła/y:

wyszalelismy się przed chwila na górce na sankach, Kubuś spał w wózeczku a teraz chetnie napiłabym się herbatki z czymś mocniejszym na rozgrzewkę :-D;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Bershka.. ale ja napisalam dokladnie takk .. (doskonale rozumiem Bershke .. bedzie jej latwiej jak starszy synus zajmnie sie soba w pokoju .) i broń Boże Cie nie krytykuje !!! :no:.. I napsialam dalej.. ze (tv w pokoju starszego ) i ze wraca ze szkoly.. itp.. Wiec to sie Twego stnka nie dotyczy przecież ..;-) dalej pisalam juz ogolnie i o starszych dzieciach ktore potrafia sie same soba zajac.. zle mnie przeczytałaś :-)..Przeczytaj jeszcze raz na spokojnie ;-) Wiedzialam ze sie burza rozpeta:baffled: Ja nie potrafie sie z czyms zgadzac tylko dlatego ze tak bedzie wygodniej ..poprostu wyrazilam swoje zdanie co do DZIECI STARSZYCH I UCZACYCH SIE JUZ !!
 
Sylwuś dobrze poznać opinie innych. Ja wiem, ze to nie najlepsza forma spedzania czasu ale czasami mus to mus. A Tobie caly czas kibicuję :tak::tak::tak::tak: i podczytuje co tam u Ciebie słychać :happy2:
 
Sylwuś dobrze poznać opinie innych. Ja wiem, ze to nie najlepsza forma spedzania czasu ale czasami mus to mus. A Tobie caly czas kibicuję :tak::tak::tak::tak: i podczytuje co tam u Ciebie słychać :happy2:
Kochana ale ja w ani jednym momencie nie napsialam ze zle robisz.. i ze to duza pomoc dla Was jak piszesz.. jak synus bedzie ogladal jak Wy w tym czasie zajmiecie sie Kubisiem :tak:
Chodzilo mi o dzieci starsze nie o Twojego synka ... taki 7..10..12.. 15 latek bez problemu sie sam soba zajmie .. mi chodzilo o to ze nie rozumiem jak takie starsze wlasnie dzieci moga godzinami siedziec i patrzec w tv lub grac .. Zreszta i Anufifi sama napsala ze nie kupi Filipkowi oc bardzoo by chcial.. Bo teraz te bajki to jakas masakra faktycznie ..oczywiscie te dla starszych ..
Poprostu nie jestem osoba ktora przytakuje na wszystko i slodzi.. tylko jak uwazam inaczej to to napisze .. i juz :-pi wiem ze takie wlasnie osoby nie sa mile widziane i lubiane ale cóż taka jestem i juz :D:)
I wcale Cie nie uwazam za matke ignorantke.. mam w rodzinie tez przykry przypadek i wrecz takie mamy podziwiam a nie krytykuje :tak:
Obiecuje juz nie wyrazac swojego zdania :-).. poprostu bede podczytywala :-)
 
Ostatnia edycja:
Hej
Krwawienie po poronieniu miałam, ale było krótkie i tak powino być, a 3-go stycznia wszystko wyglądało dokładnie jak poczatek miesiaczki, ból podbrzusza, napięcie i okres... krwawienie. Trwał tylko dwa dni i koniec. Teraz jest czysto, nic nie leci. Do jednego lekarza ide w poniedziałęk 11-go stycznia, do innego lekarza idę 2-go lutego. Ponieważ była to wczesna ciąża, to prawdopodobnie nie ma przeciwskazań do szybkich starań. Jednak trochę poczekam, aż będę mogła na nowo określić mój cykl.
Buźka!
 
Hej dziewczynki :happy2:
Dostałam smska od Patrysi....wraca do domu 2w1 i jutro nam wszystko opisze :tak:

A ja ogarnęłam mieszkanko przy wielkiej pomocy męża :tak: od razu przyjemniej się mieszka ;-):happy2:
Najedliśmy się naleśników z jabłkami i dżemem a ja zaraz po słodkich naleśnikach najadłam się łososia wędzonego :-p

Czarodzieko Ty czekasz na wizytę we wtorek a ja na usg :tak: trzymam kciuki abyś doczekała ;-):tak:

Gosiu oby nowe mleczko pomogło Kacperkowi i obyło się bez szpitala :tak:
co do szczepienia to ja zawsze przed smarowałam miejsce maścią Emla i Kacperek ani razu nie płakał...polecam mniej stresu dla dziecka i dla mamy :tak:

Bershka doskonale rozumiemy Twoją decyzję i nie uważamy Cię w żadnym razie za matkę ignorantkę co to to nie :no: wręcz przeciwnie jesteś wspaniałą mamą :tak:
i powiem Ci że my też kiedyś kupimy Kacperkowi własny TV co nie znaczy że będzie przy nim siedział bez przerwy!

Sylwia każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie a jest nas tutaj dużo i równie dużo może być opinii :tak: powiem, że nawet zdanie każdej z nas jest cenne :tak: dlatego nie ukrywaj się tylko pisz z nami :tak:

Honia trzymam kciuki za wizytę poniedziałkową! napisz co Ci lekarz powie :tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej
Krwawienie po poronieniu miałam, ale było krótkie i tak powino być, a 3-go stycznia wszystko wyglądało dokładnie jak poczatek miesiaczki, ból podbrzusza, napięcie i okres... krwawienie. Trwał tylko dwa dni i koniec. Teraz jest czysto, nic nie leci. Do jednego lekarza ide w poniedziałęk 11-go stycznia, do innego lekarza idę 2-go lutego. Ponieważ była to wczesna ciąża, to prawdopodobnie nie ma przeciwskazań do szybkich starań. Jednak trochę poczekam, aż będę mogła na nowo określić mój cykl.
Buźka!
AAA to super :tak:.. w takim razie czekam na wiesci od ginka i trzymam kciuki za zielone światelko :sorry2:

Sylwia każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie a jest nas tutaj dużo i równie dużo może być opinii :tak: powiem, że nawet zdanie każdej z nas jest cenne :tak: dlatego nie ukrywaj się tylko pisz z nami :tak:
Dziekuje :-)
 
Pewno doczekam....choć dzieje się tam w tym moim podbrzuszu oj dzieje...
A za Twoje Usg a raczej za fasoleczke trzymam mocniutko zacisniete łapki...Kurcze zaraz 12 tydzien u Ciebie :)))))))
Dziękuje :happy2: no nie tak zaraz bo dopiero 9 skończyłam ale za 3 tygodnie :tak: oj czas szybko leci a ja własnie tego 12 tygodnia najbardziej się boję :-( jednak muszę być dobrej myśli :tak:

Dobrej nocki koleżanki :happy2:
 
reklama
Kochana ale ja w ani jednym momencie nie napsialam ze zle robisz.. i ze to duza pomoc dla Was jak piszesz.. jak synus bedzie ogladal jak Wy w tym czasie zajmiecie sie Kubisiem :tak:
Chodzilo mi o dzieci starsze nie o Twojego synka ... taki 7..10..12.. 15 latek bez problemu sie sam soba zajmie .. mi chodzilo o to ze nie rozumiem jak takie starsze wlasnie dzieci moga godzinami siedziec i patrzec w tv lub grac .. Zreszta i Anufifi sama napsala ze nie kupi Filipkowi oc bardzoo by chcial.. Bo teraz te bajki to jakas masakra faktycznie ..oczywiscie te dla starszych ..
Poprostu nie jestem osoba ktora przytakuje na wszystko i slodzi.. tylko jak uwazam inaczej to to napisze .. i juz :-pi wiem ze takie wlasnie osoby nie sa mile widziane i lubiane ale cóż taka jestem i juz :D:)
I wcale Cie nie uwazam za matke ignorantke.. mam w rodzinie tez przykry przypadek i wrecz takie mamy podziwiam a nie krytykuje :tak:
Obiecuje juz nie wyrazac swojego zdania :-).. poprostu bede podczytywala :-)


ej ej ej :-) masz pisać ile wlezie, jasne ?? :sorry2: a co do bajek zgadzam się z Tobą, ze to jakaś masakra dlatego M nagrał Olisiowi całą serie i tu uwaga !!
"Krecika" "Bolka i Lolka" i " Reksia" :-D Uwielbia je oglądać a mnie przypominają się dziecięce czasy :-(;-)

Jutro lekcja pokazowa dla rodziców na basenie. Zastanawiam się co po pół roku ćwiczeń moje dziecko moze mi pokazać :-D no ale moze się mylę..choc mój syn twierdzi, ze już umie pływać z deską...zobaczymy jutro ;-)

dobranoc
 
Ostatnia edycja:
Do góry