reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Bershka, Sylwia mojemu M się ten właśnie podoba ze względu na funkcjonalność :-)

Pati huśtawka super, ale niestety droga jak dla mnie, a ten skoczek zebra czadowy, może go kiedys kupię :) chyba Anufifi pisała że Tomuś też taki miał :tak:
Kochana my mamy skoczka ...o takiego FISHER PRICE K7198 HUSTAWKA SKOCZEK LAS TROPIKALNY (864201106) - Aukcje internetowe Allegro

Kiki w Krakowie same dobre wieści. Docent bardzo zadowolony z wagi Kubusia. Powiedział, ze wyjdzie szybko z tego jedzenia pozajel. i, ze za miesiąc zmniejszą nam ilosciowo worek żywieniowy i dadzą 1 dzień bez podłączania :-) i tak powolutku aż w ogóle go nie bedzie. Dziś Kubuś zrobił przez cały dzień 1 kupke !!! jupi, jupi, jupi. Waży 6240g i mierzy 74cm Wczoraj skończył 5 m-cy !! kiedy to minęło ? !!

oj, słyszę ze zasnąć nie może



ale sie ciesze ...i w ogóle dumna jestem ze mam taka koleżankę która sobie tak świetnie daje rade:)

anufifi jakie wiadomosci po ginekologu?co tam u beti nic nie slychac od niej..wie juz co bedzie miec?

;-):tak::-)
Beti idzie dopiero 26 stycznia na USG ...nie ma ostatnio neta dlatego sie nie pojawia , ale u niej wszystko ok .
Ja ide we środe do gina bo ma sprawdzic wolne terminy ale to napewno będzie luty....
Kiki twoja córcia to cudo:)


Miłego dnia dziewuszki

Anufifi aha już rozumiem, czyli dziecko na pewnym etapie poruszając się samo może się bujać :tak:



Dziękuję Wam za każdą opinię na ten temat, rozważe sobie za i przeciw i jutro Wam powiem co kupiłam :)

Tomus dośc szybko załapał i sam sie bujał tak nózka fajnie robił :)

Pyszczku jeszcze jedno....jak dziecko samo siedzi to juz go tak do tego lezaczka cięzko namówic ....tak przynajmnioej było u mnie ....wiec długo tego nie uzyjesz ...
tak było u mnie ...jak juz siedział do wolał w krzesełku do karmienia siedziec i sie bawic ....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dzień Dobry :-)

Bershka bardzo się cieszę że Kubusiowi się poprawia, zobaczysz niedługo już nie będzie wymagał tego jedzenia pozajelitowego :tak: Dużo zdrówka dla Twego Skarba!

Kiki wiesz miałam okazję obserwować jak dzieci znajomych grały w tę grę o której piszesz, tzn gry z tej konsoli - super! nie sądziłam że jest przy tym tyle frajdy. Mój M już dawno powiedział że Sebusiowi taką kupi jak podrośnie :-D

Anufifi coś mi się pomyliło, myślałam że masz tą zebrę co Pati :sorry2: ale ten skoczek super wygląda :tak: A krzesełko do karmienia i tak planuję kupić, bo myślę że własnie będzie tak jak piszesz :)

Dziewczynki po przeanalizowaniu za i przeciw kupiłam jednak ten leżaczek FP pomarańczowy 3 w 1 :) Praktycznie każda z Was go zachwalała, mojemu M też się podobał więc myślę że nie będę zawiedziona ;-) Napiszę Wam czy się Sebkowi spodoba jak już będę miała w domu ten leżaczek. Jeszcze raz dzięki za pomoc w wyborze :)

Ciekawe co tam u Patrysi?

Milego dnia!
 
DZIEŃ DOBRY:-)
Ja tak na chwilke weszłam jeszcze do was zagladnąć:-)
Kurcze ale mam stressssssa:baffled:torby czekaja umyta główka i jeszcze musze jakies sobie ciuszki wyszukac i jestem gotowa:tak:

PYSZCZKU a możesz podac tego linka bo ja chyba go ominełam i szczerze nie wiem o jakiego chodzi a sobie bym ogladneła bo może chrzestna Alanka by chciała sprezentować na chrzest:-p
 
witam

o jakiej grze piszecie ? my poważnie myślimy o kupnie telewizora dla starszego synka do pokoju takiego 32 calowego na ściane z dekoderem na bajki. Tak nas prosi i prosi i pyta się kiedy tatuś dostanie pieniązki z pracy :-D a i jeszcze wymyslił sobie, ze chce prawdziwy tel komórkowy i laptop :szok: no z tym to już przesadził mały terrorysta:-)

ide na kawusie
 
A jeszcze odpiszę bo akurat kompa zamykam :-)

Kubulek moze chodzić na basen bo nawet jak mu podmoknie opatrunek choć jest on foliowy to wtedy go zmieniam sama w domu. Robię to regularnie co tydzień w poniedziałek ale znam osoby, które chodzą z dziećmi nawet co drugi dzień na basen i co drugi dzień zmieniają opatrunek. Sam cewnik to malutka gumowa rureczka ale, że jest pod foliowym opatrunkiem a nie zwykłym wszystko widać. Folia ma za zadanie obserwację, czy nic się nie dzieje niepokojącego wokół wejscia. Pod normalnym plasterkiem nic nie byłoby widać a poza tym folia bardziej zabezpiecza wejście. Rozpisałam się ale pewnie to co napisałam jest tylko dla mnie zrozumiałe bo w sumie już jestem jak pielęgniarka :-D a zmiany opatrunku cewnika "Broviac-a" nawet nie wykonują pielęgniarki, robią to albo lekarze anestezjolodzy albo lekarze dyżurujący. Przyznam Wam się szczerze, ze medycyna wcale nie jest taka zła ;-) jak na początku byłam szkolona i musiałam pierwszy raz zaaspirować krew Kubusiowi czyli zaciągnac do rureczki powiedziałam sobie, ze nigdy tego nie zrobię a teraz wykonuję to codziennie.

oki rozpisałam sie i już uciekam

buzia dla wszystkich
jolu jestes dzielna i wielka jak kubus..;-):tak::-)

witam sie ja toche pospalysmy sobie z derya..a ercan jeszcze spi..

anufifi dziekuje..a hustaweczka ten skoczek super..ja mam siedzenie do karmienia hustawke chcialam kupic ale po ercanku wydalam bo nie chcial w niej przebywac szkoda bylo kaski wydac..teraz tylko rozgladam sie za chodzikiem..

patrysiu powodzenia..

pyszczku to sebulek bedzie zadowolony..

anufifi pozdrow beti..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Pyszczku ...Decyzja na 5 z + :-) napewno bedziesz zadowolona :tak:
Paula.. Napewno dam znac i sie pochwale jak przyjdzie czas ;-)
Honia... a Ty jestes pewna ze to byla @ ?? bo mi to sie wydaje na krawaienie po zabiegu.. po zabiegu sie krwawi normalnie .. A u ginka juz bylas na kontroli? z teog co mi mowiono i dziewczyny pisza tu to 3 mies po zabiegu trzeba odczekac ze starankami i ginek mi mowil ze @ moge sie spodziewac najpredzej po 28 dniach.. wiec u Ciebie to raczej na krawaienie po .. wyglada..
Bershka ...Ciesze sie ze u Kubusia lepiej :tak: dzielny chlopczyk... Niebardzo rozumiem po co 3 latowki tv w pokoju :zawstydzona/y: chcesz zeby siedzial non stop przed tv ?? .. Moje chlopaki maja 11.. i 15 lat .. i maja jeden tv u siebie ale tylko na nim graja na konsoli.. ale i tak malo kiedy..No ale to Wasz wybor i wasza decyzja :tak:

Pozdrawiam Wszystkie Dziewczynki :))))
Patrysia.. TRZYMAM KCIUKI ZA SZYBKI I ŁATWY PORÓD!!:)
 
Pyszczku gratuluje wyboru...

Paula jak sie czujesz?

Bershka ja tez bym nie kupiła tv chłopakom ...od tego to powinno sie ich gonic ....a znając mojego jakbym nie miała kontroli to by z kompa na tv skakał i nic innego nie robił...
zwłaszcz ze teraz te bajki to jakies nieporozumienie...
 
Bershka ta konsola jest super, widziałam jak dwie dziewczynki grały na niej w tenisa czy golfa (ale są tez inne gry, nie tylko sportowe). Stoi się przed tv na którym puszczasz grę i masz w ręku taki pilot, jak piłka do Ciebie leci to normalnie machasz tym pilotem do telewizora :-D jakbys na żywo rakieta odbijała :) więc raz jedna osoba odbija raz druga. wygląda to trochę jak gra w squasha tylko przed tv i z pilotem w ręce - no i piłka jest wirtualna :-) ale radochy co nie miara mają dzieci :) i dorośli też ;)

Sylwia, Kiki mam nadzieję :-)

Anufifi jeszcze raz dzięki :)

Oki, mykam na spacerek z Sebusiem :)
 
reklama
Anufifi ten skoczek las tropikalny jest lepszy niż karuzela :tak: tylko sie zastanawiam czy mogłabym już włożyć mojego Kubusia do niego. Trzyma główkę mocno ale nie wiem czy nie za duze obciążenie dla kregosłupa :confused:
 
Do góry