reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

(...)Czy ja mogłabym poprosić Was o co chodzi z tym programem UWAGA niestety nie byłam w temacie. Jak, któraś będzie mogła to proszę napiszecie o co chodzi?
I ja przylaczam sie do prosby:tak::-)

Dzieki dziewczyny! Wszystkie maluszki sa slodziutkie, a ich pierwsze usmiechy w szczegolnosci:tak::-D:-D:-D

Gosiu, nie mam maty i miec nie bede. Dla Maciuia tez nie mialam i zyje i zrowo sie chowa. Kladlam na podlodze na kocykach i koldrze i bylo dobrze. Jedyne co mial( ateraz skorzysta Alanek jak podrosnie) to taka duuza zabawke z melodyjkami, swiatelkami itd. Najpierw lezal pod spodem i jak tupnal nozka to mu gralo, potem sluzylo na stojaco...nie ma jej w necie aby pokazac. Jak znajde fotki to pokaze.
 
reklama
Gosiu aha oglądałam i te maty na allegro. Mnie się najbardziej podoba ta z fishera
FISHER PRICE K4562 MATA EDUKACYJNA RAINFOREST 24H (849267926) - Aukcje internetowe Allegro
wiem że droga, ciekawe tylko czy rozwijająca i zajmująca dziecko :)

Sylola w Uwaga na Tvn bedzie wypowiadać się nasza Bershka :tak:

serio??????????? na jaki temat???????

Gosiu aha oglądałam i te maty na allegro. Mnie się najbardziej podoba ta z fishera
FISHER PRICE K4562 MATA EDUKACYJNA RAINFOREST 24H (849267926) - Aukcje internetowe Allegro
wiem że droga, ciekawe tylko czy rozwijająca i zajmująca dziecko :)

Sylola w Uwaga na Tvn bedzie wypowiadać się nasza Bershka :tak:

widziałam tą matę na żywo jest naprawdę super :tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Maleńka na temat jedzonka pozajelitowego u dzieci, takiego jakie Synek Bershki Kubuś dodatkowo przyjmuje

Maleńka a tę matę widziałaś w sklepie czy u kogoś? Ciekawe czy użytkownicy ją sobie chwalą, wprawdzie na necie jest dużo pozytywnych opinii ale sama nie wiem..

u kogoś jest naprawdę śliczna. Ma takie żywe kolory :tak:
 
Maleńka a wiesz może czy ta osoba u której widziałaś tę matę ją sobie chwali? Tzn czy dziecko lubi na niej leżeć? Wiadomo że każde dziecko jest inne, jedne lubią, inne nie, ale pytam z ciekawości ;-)

I zaraz zmykam bo Synek się budzi :)
 
Maleńka a wiesz może czy ta osoba u której widziałaś tę matę ją sobie chwali? Tzn czy dziecko lubi na niej leżeć? Wiadomo że każde dziecko jest inne, jedne lubią, inne nie, ale pytam z ciekawości ;-)

I zaraz zmykam bo Synek się budzi :)

maleńka leżała tam i gapiła się na te wszystkie zawieszki. My kawkę jedną po drugiej obalałyśmy a dziecka nie było do momentu aż się głodna zrobiła. Wiesz nie pytałam czy jest zadowolona ale jej córeńka na pewno była;-) ja kiedyś ją kupię na pewno- jest super :)
 
reklama
Do góry