reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Anufifi widziałam torcik, bardzo ładny! :) spóźnione życzonka urodzinowe dla Tomeczka! najlepszego :)


Gosia ba zazdrosna i co sie dziwić to normalne... ale przyzwyczai się no i dużo tutaj zelży też od was rodziców :tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
babeczki zeby nie bylo ze jestem nieslowna wstawiam foteczki Kacperka...na pierwszym zdjecie z 6.12 Kacper i jedgo pierwszy prezent mikolajkowy...na drugim Kacper z tata i jego obrzydliwa broda ktora naszczescie zgolil zaraz jak zdjecie zostalo zrobione:-)dwa pozostale zdjecia sa z wczoraj i na nich widac jaki Kacperek pulpecik kochany sie robi:-)
jaki słodki pulpecik:-)bardzo podobny do siostrzyczki:-)
 
Pajkaa ujrzała wymarzone dwie kreseczki :)
GRATULACJE!!!
babeczki zeby nie bylo ze jestem nieslowna wstawiam foteczki Kacperka...na pierwszym zdjecie z 6.12 Kacper i jedgo pierwszy prezent mikolajkowy...na drugim Kacper z tata i jego obrzydliwa broda ktora naszczescie zgolil zaraz jak zdjecie zostalo zrobione:-)dwa pozostale zdjecia sa z wczoraj i na nich widac jaki Kacperek pulpecik kochany sie robi:-)
Ale fajniutki Twoj Kacperek!!!
 
A oto i moj Alanek:-D

Podczas inhalacji to jeszcze w szpitalu,
zlosnik jak ma prawie 5tyg,
z usmiechami wczorajsze zdjecia
a werandowanie-dzisiejsze.
Jakosc niestety slaba bo z telefonu...w aparacie musze naladowac akumulatorki to wkleje nastepnym razem:tak::-)
 
Witajcie :-)

A tak dobrze Gosia pisze, mamy już miesiąc :-D:-):-)

Kinga dzięki za linka :) a śluz biały ja miałam gdy zafasolkowałam :tak:

Kiki tak myślę że wyrasta, bo w niektórych śpioszkach czy pajacykach rozm 62 nie może już nóźek wyprostować :eek: a ze względu na te stópki nie mogę już mu tych ubranek nakładać, heh nie wiem może nózki ma długie i wysoki będzie :-D
ja też myślę że jeszcze sobie kogoś znajdziesz wyjątkowego :tak:

Royannko dobrze że w końcu sie odezwałaś! Buziaki dla Was! :-)
aha i wielkie dzięki w imieniu Sebusia! :)

Agniesiak Tobie tez dziękuję :-);-)

Anufifi super tort z Kłapouchem :-D

Paula może i ja skorzystam z Twojego przepisu :tak: i dziekujemy ślicznie! :-)

Gosia na tym ostatnim zdjęciu Kacperek bardzo do Ciebie podobny! Tak...ze spojrzenia :-):tak: A co dostał w prezencie?

Dziewczyny a czy któraś z Was dla swojego dziecka kupowała matę edukacyjną? Sprawdziła się? I czy możecie jakąś polecić? Brat mojego M chce kupić w prezencie dla Sebusia pod choinkę i jesli zaakceptuję ten pomysł to mam sobie wybrać jaką chcę :-)

Royannko jaki cudowny uśmiech!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D:-D:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A oto i moj Alanek:-D

Podczas inhalacji to jeszcze w szpitalu,
zlosnik jak ma prawie 5tyg,
z usmiechami wczorajsze zdjecia
a werandowanie-dzisiejsze.
Jakosc niestety slaba bo z telefonu...w aparacie musze naladowac akumulatorki to wkleje nastepnym razem:tak::-)
jak pięknie się uśmiecha:-)w tym kombinezoniku jest słodziuchny:-)
 
Dziewczyny maluszki są prześliczne i Kacperek i Alanek! - rany napatrzyć się nie moge!!!! super

Czy ja mogłabym poprosić Was o co chodzi z tym programem UWAGA niestety nie byłam w temacie. Jak, któraś będzie mogła to proszę napiszecie o co chodzi?
 
reklama
Do góry