reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
hej dziewczyny!nie bylo mnie ponad tydz a tu tyle nastrobalyscie jak ja mam to nadrobic??

Czy Royanka juz sie pojawia na bb??

Patrysiu Kacper roznie ma kolki czesto ale we wtorek idziemy na wizyte miesieczna i mam nadzieje ze dostanie jakies krople na to..juz jest duzo aktywniejszy niz na poczatku..wodzi wzrokiem,zaczyna gawozyc powoli,usmiecha sie(tylko chyba jescze nieswiadomie)no i malo spi w dzien...

Czy sa jakies nowe fasolki oprocz u Pauli??​
 
GIESOKA super ze sie odezwałaś:-)bidulek oby kolki mineły niedługo dostanie te krople i powinny pomóc chociaz troche:tak:no i jak ten czas leci juz miesiac będzie miał:-)
 
Cześć dziewczyny...

Dziś jestem w strasznym nastroju... wydarzyła się tragedia w mojej rodzinie.... Otóż wczoraj w nocy został śmiertelnie pobity brat mojego szwagra... Wspaniały człowiek... Nie możemy się pogodzić z jego śmiercią. Najbardziej przezywa tę śmierć jego matka. Złota kobieta, wspaniały człowiek... do każdego wychodzi z duszą na ramieniu... Sama przeżyła bardzo dużo bo wychowywała 16 ro dzieci...mąż jej bardzo szybko zmarł..wyobrażacie sobie? 16 dzieci? 13 córek i 3 synów... z czego jeden zmarł na płuca w wieku 5 lat... życie jej nie oszczędzało i teraz kolejna tragedia... Boże kochany.. ???? Dlaczego tak boleśnie doświadczasz tę kobietę... nie mogę powstrzymać łez... czy jest coś gorszego niż pochowanie swojego dziecka? Normalnie nie mogę...
 
Honia oj będzie będzie! :-);-) mój mąż jak skończyliśmy powiedział, będzie z tego piękna córeczka!:-) heheh oby miał rację.
Dzastina przykro mi bardzo wiesz.... :-(
Gosia fajnie ze sie odezwałaś, ach te kolki to masakra u bobasków.. u nas tez Filip miał i nie było lekko.. ale zawsze sobie mowiłam aby do 4miesiaca i mu przejdzie. Kropelki zawsze troche pomagały

My po zakupach z Filipkiem
teraz ide zrobić ciepłą herbatke:)
 
Dzastina bardzo mi przykro :-:)-:)-:)-:)-(

Kinga no ja myśle że jak nic będzie córa albo chociaż syn!!! :tak::tak::tak::-):-):-)

Gosiu biedny Kacperek z tymi kolkami :-( ale może kropelki pomogą :tak: życzę aby szybko mu przeszły i nie wracały!!! :tak:

Czy sa jakies nowe fasolki oprocz u Pauli??
póki co żadna jeszcze się nie ujawniła ;-) niemniej jednak trzymamy kciuki za 2 kreseczki na teście :tak:

Patrysiu cieszę się że dobrze się czujesz :-) no i dobrze niech M jedzie się odprężyć bo potem będzie co robić w domku ;-):tak:

Kiki jak tam Twoja księżniczka?

Pyszczek, Royannka jak tam Wasi muszkieterowie już zdrowi?

Bershka czekamy na fotki Kubusia ;-):tak:

Resztę serdecznie pozdrawiam!

i zmykam dalej do pracy :confused2:
 
Witajcie :-)

Ja na chwileczkę, bo niedługo jedziemy do ortopedy na wizytę i usg bioderek :tak:
Wczoraj byliśmy na pierwszej wizycie w Poradni Dzieci Zdrowych i nasz Skarbek waży już 4450! :szok::-D Także ładnie przybiera więc jestem bardzo happy :happy:

Gosia patrz już nasi Chłopcy w poniedziałek będa mieli skonczony miesiąc :-) Ale czas pędzi :) Cieszę się że Kacperkowi się poprawia, oby kolki całkowicie minęły.

Royannko odezwij się co u Was!

Pozdrowionka i miłego dnia wszystkim :)
 
Witajcie :-)

Ja na chwileczkę, bo niedługo jedziemy do ortopedy na wizytę i usg bioderek :tak:
Wczoraj byliśmy na pierwszej wizycie w Poradni Dzieci Zdrowych i nasz Skarbek waży już 4450! :szok::-D Także ładnie przybiera więc jestem bardzo happy :happy:

:)
super synuś przybiera:-)daj znać jak po wizycie u ortopedy i usg bioderek;-)
Ciesze się że jest wszystko dobrze i oby tak dalej:-)
 
reklama
hej dziewczynki :)

A no po wieczorku cudownie! było mmmmm.... BARDZO BARDZO....:-p:-):-D:cool2::rofl2:
dziś na pewno jeszcze to powtórzymy bo ja poprostu jestem tak napalona cały czas że szok!:zawstydzona/y::-D to sie nazywa 100% owulacja heheheh jajo piekne jest wiec działamy.

Dziś do 9 pospałam. cała ja.. śpioch;-)

Również życzę wszystkim miłego dnia! :happy:
No to dzidzia musi z tego wyjśc:-D Najważniejsze, że wieczór udany a dziś powtórka z rozrywki:-D

Cześć dziewczyny...

Dziś jestem w strasznym nastroju... wydarzyła się tragedia w mojej rodzinie.... Otóż wczoraj w nocy został śmiertelnie pobity brat mojego szwagra... Wspaniały człowiek... Nie możemy się pogodzić z jego śmiercią. Najbardziej przezywa tę śmierć jego matka. Złota kobieta, wspaniały człowiek... do każdego wychodzi z duszą na ramieniu... Sama przeżyła bardzo dużo bo wychowywała 16 ro dzieci...mąż jej bardzo szybko zmarł..wyobrażacie sobie? 16 dzieci? 13 córek i 3 synów... z czego jeden zmarł na płuca w wieku 5 lat... życie jej nie oszczędzało i teraz kolejna tragedia... Boże kochany.. ???? Dlaczego tak boleśnie doświadczasz tę kobietę... nie mogę powstrzymać łez... czy jest coś gorszego niż pochowanie swojego dziecka? Normalnie nie mogę...
Współczuje Kochana...:-(



Dziewczyny a Wam szkraby rosną jak na drożdżach:tak: Dajcie jakies fotki;-):-)
 
Do góry