reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Witam

U nas dzisiaj bigos jest na obiad. A muszę jeszcze porobić gołąbków z kapusty na świeta już.
Jutro choinkę ubieramy prawdopodobnie:)
Dzieciak bedzie miał radochę, ja zreszta też lubie ten nastrój świąteczny i kolorowe choineczki:)
 
witajcie
Patrysia dziękuję za odp:tak:

ja nie wiem co zrobić na obiad:szok: może zrobię rybkę panierowaną, ryż i surówkę :tak: tak na zdrowo :tak:
Ja rybke to jutro zrobie bo piatek:tak:

Witam

U nas dzisiaj bigos jest na obiad. A muszę jeszcze porobić gołąbków z kapusty na świeta już.
Jutro choinkę ubieramy prawdopodobnie:)
Dzieciak bedzie miał radochę, ja zreszta też lubie ten nastrój świąteczny i kolorowe choineczki:)
Bigosik, mmmm:-) Ja zrobie kapuśniaczek chyba:tak: mam taką gazetke "Naj 365zup" i są proste przepisy:tak: na zupy różnego rodzaju:tak:
A my choinkę ubierzemy w weekend i dom ozdobimy tez w weekend:tak:
 
ja się przyznaję że nie przestrzegam i jadamy mięso w piątek jak tak wypadnie- po prostu o tym nie myślę :-p:-p
ja tak samo nie patrze z M czy to piatek bo dla nas jest to taki sam dzień jak np.poniedizałek tylko ze to piatek:tak:jedynie patrze inaczej np.na wigilie to wtedy wiadomo ze mięska niezrobie bo wigilia wigilią;-)
 
reklama
Do góry