reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Witam się.
melduję że test owu u mnie dziś pozytywny! wiec będziemy serduszkować na pewno dziś:tak::-)
Super, przyjemnego wieczorku!
Sylola pisze:
...Poza tym w zeszłym miesiącu przy chyba owulacji podbrzusze mnie bardzo bolał.
Sylola, ja też do tej pory sądziłam, że podbrzusze boli mnie przy owulacji a jak się okazało to boli na ok. 2 dni przed dość mocno, wtedy bardzo czuję jajniki, natomiast przy owulacji tak tylko troszkę pobolewa i w dodatku ból przypomina bardziej zbliżającą się @. No ale u Ciebie wcale nie musi być tak jak u mnie.

Pozdrawiam wszystkie staraczki i nie staraczki również.
 
Kinga to zaciskam kciuki!!! i miłego wieczorku życzę :tak::-)

A mnie męczą mdłości :confused2:
Dziękuję dziewczyny!
Paula bidulko.... ah ja też nie nawidziłam tych mdłości ciążowych :confused2:
ale przyznam że chciałabym je jednak poczuć jeszcze raz :-p;-) a co tam, najważniejsze aby fasolka zdrowo rosła a ja tam mogę się poświecic:-)
 
Dzień dobry :)

herbata_02.jpg

Komu herbatka ;-)
Jak dobrze że dzisiaj piątek :-):-):-)
Kinga jak po przytulankach? ja życze Ci ciąży jednak bez mdłości ;-):tak:

Pozostałe dziewczynki jak tam samopoczucie?

Buziaki i życzę miłego dnia! :-)​
 
hej dziewczynki :)

A no po wieczorku cudownie! było mmmmm.... BARDZO BARDZO....:-p:-):-D:cool2::rofl2:
dziś na pewno jeszcze to powtórzymy bo ja poprostu jestem tak napalona cały czas że szok!:zawstydzona/y::-D to sie nazywa 100% owulacja heheheh jajo piekne jest wiec działamy.

Dziś do 9 pospałam. cała ja.. śpioch;-)

Również życzę wszystkim miłego dnia! :happy:
 
reklama
DZIEŃ DOBRY:-)
Ja się fajnie dzisiaj czuje pomimo że M bedzie dłuzej w pracy a potem wieczorem jedzie do brata na boks bo Pudzian z Najmanem bedzie walczyc więc M jest napalony a ja niezanronie bo widze jak juz to przezywa hehe a niech sobie jedzie:-Dw niedziele sobie fajnie czas spędzimy:tak:
PAULA bidulko ach te mdłości no ale wiesz bynajmije że fasolka sobie zdrowo rośnie;-)herbatka imbirowa może co pomoże;-)
KINGA hehe to pewnie wymeczyłaś M:-)kciuki aby się udało:tak:

I oczywiście reszte staraczkom sie udało KCIUKASKI!

PYSZCZEK jak Sebuś:-)
ROYANNA jak Alanuś:-)
GIEOSKA jak Kacperek:-)
BERSHKA jak Kubuś:-)

Oczywiście ja prosze mamusie o zdjatka maluszków:-);-)
BETI a jak ty sie czujesz :-)
CZARODZIEJKA jak samopoczucie:-)
I reszta kobitek jak się czujemy:-)
 
Do góry