reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Bershka- z jednej strony dobrze ze masz takiego śpioszka...mój Maciej taki był!!!!!
Ale musisz sobie zegareczek nastawiać i karmic maluszka.....
Ja wiem ze to nocne wstawanie nie jest fajne ale czasem trzeba....przynajmniej przez jakis okres!!!!!

Czekam z niecierpliwoscią na zdjęcia Kubusia.....
buziaczki dla Was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DOBRANOC dziewczynki!
 
reklama
mój mąż dziś trochę źle się czuje wiec mizianek nie będzie. Przekładamy definitywnie na jutro. A szkoda bo mi sie tak chce..... :zawstydzona/y::-p
Nic straconego no nie? ;-) tym bardziej że wczoraj działaliśmy:tak:

pajka no 3mam kciuki! i odganiam @ :)

Co tam u was koleżanki?
cisza tu na wąteczku....
Miłego wieczorku życzę

jak nazbiera sił na jutro to cały dzień Ci żyć nie da :-D:tak:

Kicia dobrze, ze udało się powstrzymać poród.Ja urodziłam w 34tc bez oznak wcześniactwa, donoszone dziecko, tez miałam sterydy na rozwiniecie płucek ale wiesz, różnie to moze być wiec dobrze ze mała chce jeszcze poczekać.

Mój Kubuś dzisiaj pobił rekord w spaniu nocnym..jak zasnął o 21.15 to obudził się dopiero o 5.50 ! jak zerknęłam na zegar to aż się wystraszyłam, ze tyle bez jedzenia. Dzisiaj budzik na 02.00 i karmienie na śpiocha. Kubuś ma specjalną diete i rozkarmianie jelitek i nie może miec takiej długiej przerwy. Śpioszek z niego jest i to duży ! :tak:
Dzisiaj pierwsze odwiedzinki...teściowie byli zaskoczeni, że Kubus jest takim pogodnym dzieckiem po tym wszystkim co przeszedł


Fotki jutro zrobię i wkleje. Mam taki okropny aparat, ze jak mam go wziąć do ręki to mam ochotę go wyrzucić przez okno


Buziaki i dobrej nocki

Ja nie znam Waszej historii ale jak widzę na suwaczku to Wasze maleństwo ma już 4 miesiące a dopiero kilka dni temu wróciliście do domku. Wnioskuję że sporo wycierpieliście. Mam nadzieję że teraz będzie już tylko dobrze:tak::tak:
Wklej jakies fotki maluszka:tak::tak:

dobrej nocy Wszystkim:tak::tak:

p.s. ja dziś miałam test owulacyjny pozytywny więc czekam na owulację :tak::tak:
jedyne co mi się nie zgadza to śluz- jak na moje oko to do wczoraj był płodny...:confused2:
 
Witajcie dziewczynki :)
Ja dziś jechałam do pracy 2 godziny :wściekła/y: piep....ne pkp :wściekła/y: dobrze że przynajmniej mdłości nie miałam :confused2:

Kinga dzisiaj pewnie wyjdą 2 kreseczki na owu więc dzisiaj zadziałacie :tak: trzymam kciuki za owocki z tych przytulanek! no chociaż jeden owocek ;-):tak:

Maleńka widzę że obserwacje trwają :-) i dobrze :tak: przygotujesz się do staranek :tak:

Bershka no to śpioszek z Kubusia :-) ale masz racje karm go w nocy jak jest takie wskazanie :tak: z niecierpliwością czekamy na fotki!!! :happy:

Pajkaa trzymam kciuki!!!

Ryba dziękujemy za info o Royannce i Alanku :-)

Anka yoggga oczywiście że pamiętamy :-) trzymam kciuki za pozytywne wyniki badań :tak: zaglądaj do nas częściej :tak:

Czarodziejko cieszę się że u Was wszystko wporządku a Ty jeszcze kilka tygodni i pozbędziesz się dolegliwości ;-):tak::-)

Pozdrawiam Was wszystkie. Starającym się życzę powodzenia i mocno zaciskam kciuki a niedługo testującym życzę aby @ nie przyszła! :tak:
 
dzieki dziewczyny!
zaciskam nogi do stycznia ;-)

Berashka bardzo sie ciesze ze juz jestescie w domku, Kubus taki pogodny i radosny, az milo slyszec!!!
a w tym 34 tyg jak zaczelas rodzic dawali Ci jakas kroplowke na zatrzymanie??
po tych sterydach maly normalnie oddychal?

pozdrawiam :-)
 
WITAM:-)
Dzisiaj zaczynam 36 tc jeszcze 2 tyg.i dzieciątko moje będzie donoszone jestem happy:-D
oto moje tesciki

tak wiec owulacja tuż tuż
może nawet jutro bedzie pozytywny test, jak myslicie?:confused::rolleyes2:
jak nic dzisiaj będzie owulka tak jak przeczuwałam tak więc działać działać:-)
Witam.

Patrysiu, kącik dla maluszka śliczny.
Royanka z Alankiem od niedzieli są już w domku.
dziękuje:-)ps.bardzo się ciesze że ROYANNA już w domku z Alankiem:tak::-)

Mój Kubuś dzisiaj pobił rekord w spaniu nocnym..jak zasnął o 21.15 to obudził się dopiero o 5.50 ! jak zerknęłam na zegar to aż się wystraszyłam, ze tyle bez jedzenia. Dzisiaj budzik na 02.00 i karmienie na śpiocha. Kubuś ma specjalną diete i rozkarmianie jelitek i nie może miec takiej długiej przerwy. Śpioszek z niego jest i to duży ! :tak:
Dzisiaj pierwsze odwiedzinki...teściowie byli zaskoczeni, że Kubus jest takim pogodnym dzieckiem po tym wszystkim co przeszedł


Fotki jutro zrobię i wkleje. Mam taki okropny aparat, ze jak mam go wziąć do ręki to mam ochotę go wyrzucić przez okno


Buziaki i dobrej nocki
domek bardzo dobrze sprzyja Kubusiowi:-)czekam na zdjęcia synusia:tak::-)
p.s. ja dziś miałam test owulacyjny pozytywny więc czekam na owulację :tak::tak:
jedyne co mi się nie zgadza to śluz- jak na moje oko to do wczoraj był płodny...:confused2:
super że test wyszedł pozytywny:-)a sluz czasem jest inny a owulka jest tzn.niezauważamy że on jednak jest płodny;-)
 
Pajka! Kciuki zaciśnięte i oby wstrętna @ nie przyszła:tak:
mój mąż dziś trochę źle się czuje wiec mizianek nie będzie. Przekładamy definitywnie na jutro. A szkoda bo mi sie tak chce..... :zawstydzona/y::-p
Nic straconego no nie? ;-) tym bardziej że wczoraj działaliśmy:tak:
Kochana jeszcze lepiej jak sobie odpoczął:tak: Plemiczki tez potrzebuja odpoczynku:tak::-)Dzis to beda takie silne, że zobaczysz niedługo dwie kreseczki, mówię Ci:tak::-)

Witam

U mnie 15dc a owulki nie widać, testy bez drugiej kreseczki. Jakoś mi tak dziwnie. Chyba za bardzo się nastawiłam, że to będzie krótki cykl. Chyba jednak powinnam odpuścić te intensywne starania i dać na luzik tylko że nie potrafię..... Jakoś tak dziwnie się czuje!

Przepraszam że tak mało się udzielam, czytam was codziennie ale jakos nie mam nastroju!
Kochan główka do góry.. może Ci sie cykl przesunął i owu będzie poźniej.. u każdej jest inaczej więc nic straconego. Nie ma się na razie czym zamartwiac na zapas:tak: Trzymam mocno kciuki:tak:

A my z M znów pospaliśmy dłużej i nie poszliśmy kolejny już planowany dzień na glukozę:-D Teraz M poleciał po zakupy swiąteczne z siostrą zakonną dla dzieci ze świetlicy:tak: Ja już po śniadanku:tak:
Eh.. no ale jutro trzeba będzie się wreszcie zebrac na to badanko:-D
 
Hejka:-)

Sylola a prowadzisz obserwacje śluzu i temperaturkę mierzysz? widzę że masz dosych długie cykle i nie regularne, wiem coś o tym bo ja też tak mam.
Paula25 a co ty tak długo jechałaś do pracy :szok:
może uda się częściej pisać z wami ;-)
maleńka09 to staranka całą parą Czarodziejka bużka
Bershka miło jak Kubuś tak przespał nockę, czekamy na fotki
Kinga85 jak teścik dziś wyszedł pozytywny? jak milnie było rano.
maleńka09 ja też początki z testami, to nie wiem jak to jest.

u mnie jak narazie luzik w pracy :-)
ale miałam dziś noc jakieś koszmary mnie nawiedziły, nie wyspałam się wrrrrr

Agnieszka Fajnie pospaliście sobie dłużej, to trzymam cię za słowo że jutro będą badania zrobione.

Przepraszam ale nie czytałam co się stało z Royanna ze byli w szpitalu?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Patrysiu- to juz strach Ci chyba mija?
Widzisz działo sie różnie ale można by powiedziec ze szczesliwie dotrwałas do konca.....

Ja jak wczoraj przeczytałam na lutówkach ze dziewczyna urodziła w 28 tygodniu....boszeee ciary na plecach...podobno dziecko ma sie dobrze i przybiera na wadze ale ma przetaczaną krew i jest pod respiratorem...no a rodzice nie mogą nic zrobić..tylko patrzą na to wszystko. Współczuje im bardzo....
Wierzyc trzeba ze dzieciaczek bedzie zdrowy i ze wsio bedzie Ok...no ale przy takich wczesniakach nigdy nic nie wiadomo!!!!!!

Ja czuję sie b. dobrze i nawet dzis spać mi sie nie chcę..bo wczoraj to jak niedzwiedz do 13:00 spalam...wyprawiłam tylko moich chlopcow: jednego do pracy drugiego do przedszkola a sama sruuu do łozia....
i tyle mojego :)))))
Juz niedługo skonczy sie polegiwanko...choć kto wie moze synek bedzie aniołkiem ktory spi i spi.....:)

sylola- a może zamiast się stresowac tymi testami warto zrobić monitoring???? wiedzialabyś napewno co sie dzieje....
 
Patrysiu- to juz strach Ci chyba mija?
Widzisz działo sie różnie ale można by powiedziec ze szczesliwie dotrwałas do konca.....

Ja jak wczoraj przeczytałam na lutówkach ze dziewczyna urodziła w 28 tygodniu....boszeee ciary na plecach...podobno dziecko ma sie dobrze i przybiera na wadze ale ma przetaczaną krew i jest pod respiratorem...no a rodzice nie mogą nic zrobić..tylko patrzą na to wszystko. Współczuje im bardzo....
Wierzyc trzeba ze dzieciaczek bedzie zdrowy i ze wsio bedzie Ok...no ale przy takich wczesniakach nigdy nic nie wiadomo!!!!!!

Ja czuję sie b. dobrze i nawet dzis spać mi sie nie chcę..bo wczoraj to jak niedzwiedz do 13:00 spalam...wyprawiłam tylko moich chlopcow: jednego do pracy drugiego do przedszkola a sama sruuu do łozia....
i tyle mojego :)))))
Juz niedługo skonczy sie polegiwanko...choć kto wie moze synek bedzie aniołkiem ktory spi i spi.....:)


oj tak juz mi jest tak fajnie i humorek mam lepszy:-)bo pomyśleć że miałabym rodzić w 29 tc to tylko łzy się cisneły do oczów i miałam takie myśli że juz wole nie mówić jakie:zawstydzona/y::sorry:a teraz to ulga:tak:a za tydzien do gina i zobaczymy co powie:-)

To bardzo smutne tak mi żal tego maluszka:-(ale widać silny chłopczyk i oby tak dalej :tak:

Super że czujesz się dobrze i oby tak dalej:tak::-)ja też ok;-)
 
reklama
Do góry