reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Joanno grunt to pozytywnie myśleć...póki @ nie ma jest nadzieja :tak: dalej trzymam kciuki :tak:
no i.... WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN!!!:-)


Idziemy już na Andrzejki więc do jutra dziewczynki...:tak:

 
Joanno mój M też ma dziś urodzinki tyle że 32 :-):-):-):-) Wszystkiego najlepszego kochana...życzę ci zdrowej fasolki!!! I wszystkiego najlepszego...


Paula ja mam takie napięcia od kilku dni......... a teraz brzuch boli jak na @.... ale wieczorami tak mam.... już straciłam nadzieję ale wierzę że kiedyś się uda.... bu7ziaki dla was... Paula pisz koniecznie czy @ przyszła!!!!! Mam nadzieję że nie!!!
 
Paula wstawaj!!!!! no mów nam co i jak.......;-);-);-);-)

Mi dziś cyce eksplodują...czuje to!!! Są tak jędrne i piękne że ho ho ho...a tak bolą że matko kochana!!!!! Od kilku dni mam sny erotyczne!! Nie wiem co się ze mną dzieję... serduchowała bym na okrągło i do tego jeszcze te sny!!! Mam nadzieję że jak skończe Duphaston to się to skończy bo to paranoja jakaś...:eek::eek::eek::eek:
 
Paula i jak tamsamopoczucie i tescik ???? :happy: czekamy na info.

Ja dopiero co wstałam
Zbieramy się teraz po syna.
Impreza bardzo udana, do 2 była balanga :-)

Joanna! najlepszego z okazji urodzinek:-) sto lat


Pozdrawiam wszystkich
 
Cześć Dziewczynki :-)

Zrobiłam test i wyszła bardzo blada 2 kreseczka :-) aż sie boję cieszyć ale wychodzi na to że się udało!!!! :-) powtórzę jeszcze test za 2 dni :tak:

test.jpg
 
Paula !!!!!!!!!!! Gratulacje !! :))) Szczesliwych 9 miesiecy !
Jaka blada.. Ty chyba bladej nie widzialas!!! Kochana jestes w ciazy.. udalo sie :-D:-D..
Strasznie sie ciesze ze Ci sie udalo :)))

Milego dnia Dziewczynki :)))
 
reklama
Do góry