reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Bershka to super wiadomość :tak: ja jestem nowa i nie w temacie do końca ale wiadomość o powrocie do domu jest zawsze wspaniała tym bardziej że się naczekaliście:-( wszystkiego dobrego:tak:

Dżastina jeszcze nic straconego:tak: chyba się pośpieszyłaś z testem

ja też mam 25 lat !! :tak::tak:

miłego dnia:tak::tak:
 
Kinga-tak po cichu sie przypomne:zawstydzona/y:-testuje 4 teg grudnia - 1 cykl

Ale nas duzo z 84 rocznika!:-)

Ale przeciez wiadomo ze wszystkie jestesmy w idealnym wieu na dzidzie;-)
 
Oj kochane chyba nic z tego nie będzie :-( mam takie napięcie przedmiesiączkowe że pewnie jutro @ mnie odwiedzi albo jeszcze dziś wieczorem :-(

Honia a którego marca bo ja 4-go!

Agniesiak miłej nauki ;-)

Kinga tylko nie koczuj tu za wcześnie bo ja nie mam zamiaru wstać jutro wcześniej niż o 8-9 ;-)

Idę ogarnąć trochę mieszkanie a potem muszę farbę na odrosty położyć i paznokcie pomalować a wieczorkiem idziemy do mojego taty na imprezkę tak więc miłego popołudnia i wieczorku Wam życzę :-)

POZDRAWIAM
 
hej dizewczyny!!przepraszam ze sie wczesnej nie odezwalam ale mielismy ciezkie dni..co do wynikow to naszczescie wszystko jest ok tylko trzeba duzo dopajac woda lub cherbatka Kacperka...Maja juz sie powoli oswaja z bratem nawet dzis go w czulko pocalowala:-)wiec mam nadzieje ze niedlugo wszystko bedzie ok:-)Kacperek chyba lepiej realguje na ten bebilon peptis ale to dopiero za pare dni sie okaze:-)noce nie sa najgorsze bo ma dlugie przerwy:-)

Pare zdjeci z dzisiejszego "dluzszego"pierwszego spacerku:-)

Pyszczku a Ty juz bylas z Sebusiem na dworze??

Bershka ja tez czesto o Tobie mysle:-)ciesze sie ze juz niedlugo w domku bedziecie:-)

Buziaki
p.s. prawdopodobnie nie bede miec netu przez 10dni takze nie zapomnijcie o mnie:-)
 

Załączniki

  • P1150399.jpg
    P1150399.jpg
    41,3 KB · Wyświetleń: 57
  • P1150401.jpg
    P1150401.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 46
  • P1150415.jpg
    P1150415.jpg
    61,2 KB · Wyświetleń: 48
  • P1150418.jpg
    P1150418.jpg
    42,4 KB · Wyświetleń: 55
Gosiu cieszę się że wyniki Kacperka dobre i że powoli wszystko Wam się układa :tak: a zdjęcia super! :-) taki rodzinny spacerek :-) pisałam już na nk jaka szczuplutka jesteś :tak: a synek podobny do Ciebie :tak::-)
 
hej dizewczyny!!przepraszam ze sie wczesnej nie odezwalam ale mielismy ciezkie dni..co do wynikow to naszczescie wszystko jest ok tylko trzeba duzo dopajac woda lub cherbatka Kacperka...Maja juz sie powoli oswaja z bratem nawet dzis go w czulko pocalowala:-)wiec mam nadzieje ze niedlugo wszystko bedzie ok:-)Kacperek chyba lepiej realguje na ten bebilon peptis ale to dopiero za pare dni sie okaze:-)noce nie sa najgorsze bo ma dlugie przerwy:-)

Pare zdjeci z dzisiejszego "dluzszego"pierwszego spacerku:-)



Buziaki
p.s. prawdopodobnie nie bede miec netu przez 10dni takze nie zapomnijcie o mnie:-)
super że już jest lepiej i że wyniki sa dobre:-)super zdjęcia słodziaczek z Kacperka:-)
 
reklama
Do góry