reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziękuje kochane....jestem jeszcze w szoku :-D

Ide teraz szykować się do kościoła i podziękować Panu :tak: no i za Was się pomodlę dziewczynki :tak:

Do później....
Buziaki
 
reklama
Cześć Dziewczynki :-)

Zrobiłam test i wyszła bardzo blada 2 kreseczka :-) aż sie boję cieszyć ale wychodzi na to że się udało!!!! :-) powtórzę jeszcze test za 2 dni :tak:



Paula kurde blaszka!!! Ale super!!!!!!! Cholera!!!!! Normalnie tak się cieszę że szok:-):-):-):-):-):-):-):-) Kreska troszkę blada ale jak pieknie wygląda!!! ja z synem miałam taką samą!! Pisz mi tutaj jak cię ciągnie w tym brzuchu!!! Bo mnie też ciągnie... Który to dzień cyklu dokładnie??? Kurde kobietko dałaś mi nadzieję, że mi może też się uda... Bo robiłam test z 25d c na 26... może faktycznie za wcześnie? Może nie wszystko stracone??? Tak czy siak.. Ciesz się że zafasolkowałaś!!! mysl pozytywnie a wszystko będzie dobrze, zobaczysz!!!!!!:happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy:
 
paula- ale cudowne wieśći!!!!
ale ja tak podejrzewałam ze u was się udało.....i z tego co widzę tescik wyszedl juz w 25dc czyli stęzenie hormonków dośc wysokie!!!!!!! Czyżby mala lala?:))))):-d

gratulacje i spokojnych 9 miesięcy!!!!!!
 
paula- ale cudowne wieśći!!!!
ale ja tak podejrzewałam ze u was się udało.....i z tego co widzę tescik wyszedl juz w 25dc czyli stęzenie hormonków dośc wysokie!!!!!!! Czyżby mala lala?:))))):-d

gratulacje i spokojnych 9 miesięcy!!!!!!

jejku zaciekawiłaś mnie tym wpisem o stężeniu hormonów. Możesz napisać coś więcej?
 
Paula My to się spisałyśmy smsem:happy::-) ale jeszcze raz tutaj napiszę szczerze Ci gratuluję! Bardzo sie cieszę że udało wam się tym razem!:-)

 
WITAM:-)
M właśnie pomywa co weszłam zobaczyć co słychac i ........
witam......no coż test wypadl negatywnie....jestem juz 2 dni po planowanej @ ......ale przy pierwszym tez tak mialam wiec nadal sie nie załamuje:)....
ja dzis mam 28 urodzinki:)
WSZYSTKIEGHO NAJLEPSZEGO!!!!!!!
Cześć Dziewczynki :-)

Zrobiłam test i wyszła bardzo blada 2 kreseczka :-) aż sie boję cieszyć ale wychodzi na to że się udało!!!! :-) powtórzę jeszcze test za 2 dni :tak:


WILEKIE GRATULACJE!!!!!!kochana tak się ciesze wiedziałam że się udało te mdłości to samopoczucie jeju tak się ciesze życze spokojnych 8 miesięcy!!!!!:-D
 
reklama
Paula !!!!! Gratuluje babo kochana !!! :-) Na tescie wyraźnie widać drugą krechę, więc za dwa dni to juz w ogóle będzie grubacha!!!!! Ale się cieszę !!!

Ja testuję 11 grudnia. Jak na razie czuję się ok, tylko mam wrażliwe jak cholera sutki, dużo białego śluzu, ból podbrzusza :cool:
Zobaczymy za 12 dni, co przynosi los... :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry