reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Acha chciałam wam napisać że jutro możliwe niezagladne bo czasu bedzie mało co dopiero dam znac co i jak we wtorek ok;-)

KCIUKASKI ABY KOLEJNE WIEŚCI BYŁY TAK POZYTYWNE JAK DZISIAJ DAŁA NAM PAULA:-):-)
 
reklama
Jeszcze raz dziękuje Wam dziewczynki za wszystkie kciuki i gratulacje :tak::-)
Ja jeszcze w to nie mogę uwierzyć i ciągle zerkam na test czy aby ta druga kreska nie zniknęła :eek:

Jesteśmy teraz u rodziców na obiedzie więc nie będe się rozpisywała....

Dzastina u mnie dziś 25d.c. i dziś miałam termin @ (cykle 25-dniowe) a te bóle w podbrzuszu to raz są raz ich nie ma ale to bardziej tak w miejscu gdzie są jajniki no i biały śluz od wczoraj :tak:wczoraj takie napiecie w dole brzucha że myślałam że @ przyjdzie ale przeszło. Kochana trzymam kciuki za Ciebie jeszcze nic straconego!!!
 
tabelka:


GOSIA synek śliczny! Ładne zdjecia :) Buzka
Dzastina, Joanna jak u was? nadal brak @?


Kinga ja @ powinnam planowo mieć miedzy 25 dc a 28 jutro 28 a jej nie ma.... i mam nadzieję że nie przyjdzie!!!

Paula mnie ciągnie prawy bok tak na dole i promieniuje do środka... i na lewy bok Też nie cały czas...wieczorem najczęściej, śluz mam ale on raczej taki lepki jak płodny he he he bo ciągle chce mi się tulić do mojego męża... dziś też chodzę cały dzień i go podszczypuję i kusze :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D i cyce bolą czasami mam wrażenie że eksplodują:-D:-D:-D i te motylki w brzuchu.... cały czas je mam!!!!! To taki miłe uczucie... i dziś jakoś mi senno i zmęczona jestem a nic nie robiłam .... tylko krokiety ale przecież to nie wysiłek :-):-):-):-):-) no nic będę czekać dalej... JESZCZE RAZ CI GRATULUJĘ:-D:-D:-D
 
malenQa09- podobno jest tak ze jak kobieta ma wysokie stęzenie hormonów to prawdopodobnie bedzie miała córeczkę...albo bliźniaki:-D
Nie jest to jednak do końca regułą bo z pierwszym synkiem test robilam dzien po terminie spodziewanej@ i wyszedl ledwo widoczny
a w tej ciązy wyszedl pozytywny dzien przez terminem spodziewanej@ a i tym razem jest synek...wiec pewnie te hormony to kwestia indywidualna organizmu!!!!!

Paula- bardzo bardzo się cieszę Kochana Twoim Wielkim szczesciem!!!!! Trzymam kciuki zeby wszystko było tym razem na medal!!!! Bedzie..Musi
 
BARDZO DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA MILE SŁOWA


u mnie nadal @ nie ma:) i cos czuje ze bede miala dopiero owu, juz mi sie to zdazalo. Ginekolog powiedziała ze mam dwie ( czy jakos tak). Taka sama sytuacja mialam przy piewszym dziecku. Zaszłam w ciaże w 45 dniu cyklu:)
Paula....GRATULUJE!!!!!!!!
 
Paula kochana gratuluje:-)super to bedziesz mama sierpniowa tak??

a ja mam niestety nie zadobre wiadomosci od Royanki:-(pisala mi smska ze najpierw Maciejek zachorowal i teraz podlapal to Alanek i to do tego stopnia ze od 2dni jest w szpitalu na oddziale noworodkowym.Mial podejrzenie zapalenia pluc,ale jest to "tylko" silne zapalenie oskrzeli i zaflegmienie.Jakis wirus.Prosila aby was wszystkie pozdrowic.Babeczki 3majcie kciuki aby Alanek szybko do domku wrocil!!
 
My już wróciliśmy od rodziców...tak się objadłam że ruszać się nie mogę :-p

Jeszcze raz dziękuje dziewczynki :-)

O rany...tak coś przeczuwałam dzisiaj czy coś się nie stało u Royannki ale zobaczyłam ją na nk i myślałam że niedługo się odezwie...

Royannko dużo zdrówka dla Alanka i szybkiego powrotu do domu!!!
 
reklama
Dzastina, Joanna nadal trzymam kciuki za Was!!! :tak:

Dzastina Ty seksoholiczko ;-):-D ten Twój M to ma z Tobą dobrze :-):-):-)

Czarodziejko bardzo się boję ale mam wielką nadzieję że teraz wszystko będzie dobrze :tak: musi być!!!! a co do tych hormonów to ciekawa jestem...z Kacperkiem robiłam test w dniu spodziewanej @ 28d.c i jest chłopiec...ciekawe co teraz będzie ;-)

Patrysiu to czekamy do wtorku!!! a jutro wizyta u gina, tak? to trzymam kciuki! :tak: daj znać co i jak!

Gosiu tak termin porodu wychodzi mi na sierpień :tak::-)

Kinga obiecałaś zdjęcia z wczorajszej imprezki ;-):tak:
 
Do góry