reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Oj Paula ja to już sam zgłupiałam z tą @.... Zawsze cykle mam 28 dniowe... i biorę Duphaston do 28 dnia czyli do poniedziałku... We wtorek lub środę powinna przyjść... Wcześniej brałam Dupka od 14 dc do 25 dc i zawsze @ dostawałam 28 dnia cyklu a w tym cyklu ginek kazał brać od 17 dc do 28... więc w 29-30 dc @ powinna przyjśc...a to 1-2 grudzień...ale kochana nie liczę na cód... Gdyby cos się działo to bym to czóła a nie czuję nic.... tylko ból straszny piersi... schylić się nie mogę. I nie mieszczą się w staniku..ale przed @ też tak mam tylko troszke łagodniej, podejrzewam że Dupek jeszcze wpływa na ich drażliwość i bolesność...Nie mogę ich dotknąć... brzuch pobolewa wieczoremn jak na @.... Ale nie wiem czy biorąc Duphaston ją dostanę czy dopiero jak skonczę porcję :eek::eek::eek:
 
reklama
te @ paskudy jedne :growl:
trzymam kciuki za następny miesiąc.
Paulka -cos czuje,że jutro będziesz Happy.:tak:życze ci tego z całego serduszka.
a jaka stara no coś ty. ja mam tyle co moj syn tylko 2 jeszcze z przodu :-p
Paulko a celowałas jednak w dziewuszke czy już nie.
 
tabelka


Paula nie jesteś wcale stara dupa prosze cie! :eek::cool2::-);-) jeszcze Ci barkuje troche:rofl2: nie spiesz sie do starosci ;-)
3mam kciuki za tescik!!! :happy:
Dzastina Ty jeszcze zatestuj jakoś w tygodniu ja ci mówię. bo może za szybko u ciebie na test. :tak:
Joann@ a jak u ciebie????

A ja teraz 25 bede testowała w Wigilię! mój mąż ma urodziny tego dnia wiec może bede miała dla niego prezen kto wie.. :-)


Oj Kinga chciała bym... ale mam złe przeczucia więc naszykowałam się na porażkę.. teraz pozostaje czekać na @ i nie wiem kiedy ona przyjdzie ale testowanie na pewno po nowym roku czyli za rok ha ha ha :-D:-D:-D Jeśli @ nie przyjdzie do 6 grudnia to zatestuję.... ale wątpię w to szczerze wam powiem!!! Trzymam kciuki mocno za Paulę żeby się jej udało :-):-):-)
 
Witam się i ja sobotnio :tak:

witam was Sobotnio...

U mnie jedna krecha... tak jak przypuszczałam więc czekam na @ i zaczynam nowy cykl... Znając życie żeby mnie dobić to się małpa spóźni...Paula to trzymam za ciebie kciuki mocno.... a @ kiedy masz mieć????


Przytulam, ale jeszcze nic straconego ;-) nadal trzymam kciuki

Kinga to my w tym samym wieku jesteśmy... Ja w lipcu skończyłam 25 lat :-):-):-)

Kurde jakie Wy młode jestescie ja się zlbiżam wielkimi krokami do 30 - w styczniu bedzie 27 :wściekła/y:

Oj Paula ja to już sam zgłupiałam z tą @.... Zawsze cykle mam 28 dniowe... i biorę Duphaston do 28 dnia czyli do poniedziałku... We wtorek lub środę powinna przyjść... Wcześniej brałam Dupka od 14 dc do 25 dc i zawsze @ dostawałam 28 dnia cyklu a w tym cyklu ginek kazał brać od 17 dc do 28... więc w 29-30 dc @ powinna przyjśc...a to 1-2 grudzień...ale kochana nie liczę na cód... Gdyby cos się działo to bym to czóła a nie czuję nic.... tylko ból straszny piersi... schylić się nie mogę. I nie mieszczą się w staniku..ale przed @ też tak mam tylko troszke łagodniej, podejrzewam że Dupek jeszcze wpływa na ich drażliwość i bolesność...Nie mogę ich dotknąć... brzuch pobolewa wieczoremn jak na @.... Ale nie wiem czy biorąc Duphaston ją dostanę czy dopiero jak skonczę porcję :eek::eek::eek:

A pierwszy sykl masz duphaston?? Ja jak bral;am dupka to zawsze miałam dziwnie cykle wiec przeszłam na luteine;-)

A ja zmykam na big zakupy
 
Jeszcze Paula i Joann@ :tak: Oby wam się chociaż udało dziewczyny!

Ja teraz jestem z doskoku, sprzątam przed imprezką. A dziś sobie wypiję a co!
Bede miała fotki pewnie wiec jutro coś dodam zobaczycie sobie jak Kinia szalała:-p;-)

Dzastina no to czekamy do 6 grudnia! :tak::happy: do Mikołajek

BUZIACZKI girls
 
DZIEŃ DOBEREK:-)

KINGA DZASTINA :-(tulam mocko :tak:niedługo staranka i życze aby były owocne:tak:
Widzę, że już za nami tu nikt nie tęskni :-(


chciałam tylko napisać, ze wychodzimy do domku 7 grudnia :-)

dobrej nocki
kochana ja cały czas o was mysle:tak:nawet pytałam się ostatnio co u was:-pbardzo się ciesze że wychodzicie niedługo do domku i bardzo podoba mi się ta data bo to sa moje urodzinki:-):rofl2:buziaczki:-)

No to teraz PAULA czekam na twoje testowanko i PAJKA tez tak czy jeszzce ktoś będzie testować;-)KCIUKASKI:tak:
 
Paula nie jesteś wcale stara dupa prosze cie! :eek::cool2::-);-) jeszcze Ci barkuje troche:rofl2: nie spiesz sie do starosci ;-)
Kurde jakie Wy młode jestescie ja się zlbiżam wielkimi krokami do 30 - w styczniu bedzie 27 :wściekła/y:
Dziewczyny ja w marcu skończe 30 !!! :szok:

Paulko a celowałas jednak w dziewuszke czy już nie.
Tusia nie celowaliśmy na dziewczynkę....tylko co Bóg da :tak: aby zdrowe było!

Ja teraz jestem z doskoku, sprzątam przed imprezką. A dziś sobie wypiję a co!
Bede miała fotki pewnie wiec jutro coś dodam zobaczycie sobie jak Kinia szalała:-p;-)
Kinga życzę udanej imprezki andrzejkowej :tak::-) z przyjemnością obejrzymy fotki :tak: my dziś wieczorem idziemy na imieniny do mojego taty, więc też będzie wesoło :tak::-)

Dzastina póki @ nie ma jest jeszcze nadzieja :tak:

Kinga życzę Ci z całego serducha żebyście mieli piękny prezent swiąteczny i urodzinowy dla męża w postaci 2 kreseczek :tak: trzymam kciuki!!!

Joanna a Ty kiedy testujesz??? trzymam kciuki! :tak:

Dzięki dziewczynki za wszystkie kciuki!!!! :-) jutro sie wszystko okaże....

Teraz idziemy z synkiem na spacerek bo słonko ładnie świeci :tak: przy okazji odwiedzimy też moją babcie a Kacperka prababcie :-)

Do później...
BUZIAKI
 
Witajcie!
Kinga przykro mi, że się nie udało w tym cyklu. Nowy cykl, nowe nadzieje, buziam :)
Bershka cudownie, że niedługo wychodzicie do domku, tak się cieszę:)
My z M dziś mamy zamiar zabrac się za naukę, tzn. M będzie pisał pracę mgr a ja przygotowywac się beę do następnego zjazdu, który mam w grudniu:) Stos książek już leży i woła nas cienkim głosikiem ;) Hehe.
A teraz lecimy do sklepu po zakupki, miłej soboty!!
 
My o 13 idziemy na obiad do rodziców i kawke:) Potem pakowanie Filipka i zawozimy go o 17 do teściów na noc.
No i od 18 startujemy z imprezką już:tak:
Tak więc ja już znikam powoli. Życzę wam wszystkim miłego wieczorku Andrzejkowego! udanej zabawy jakby ona nie była;-)

Paula jutro napisz co i jak bo ja to już bede czekała na wieści pewnie pierwsza:-p
Agniesiak no to uczcie się uczcie:-) buziaczki

Ciekawe co tam u KIKI ?

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny nawet te nieobecne :happy:
 
reklama
Do góry