reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Czesc dziewczyny!
Ja po zakupach, trzeba było zrobić zapasy na kolejny tydzień. No i na jutrzejszą imprezę Andrzejkową.

Tak jak przypuszczałam że @ nadejdzie tak też się stało.
Dziś moj 28d.c. i @ zawitała poznym popołudniem.. Nie bede miała prezentu w postaci dzidziusia w swoje 25urodziny sierpniowe.
Staramy się dalej.
Za całą resztę 3mam kciuki!!! i zycze II kresek na tescie!!!!!! :tak::happy:
 
reklama


Kinga jeszcze raz bardzo mi przykro ale tak jak piszesz zaczynasz nowy cykl i nowe staranka :tak: trzymam kciuki żeby wkońcu Ci się udało :tak:
a tymczasem życzę udanej imrezki andrzejkowej...zalej smutki a potem dalej do dzieła ;-):tak: Tulam mocno! Buzia!

A ja jeszcze wychodząc z pracy wzięłam Nospe bo znalazłam w torebce i naszczęście przeszło mi to kłucie bo nie wiem jak ja bym wysiedziała godzine w pociągu!! :confused2: zrobiłam zakupy i byłam godzinke wcześniej w domku :-)

dziewczynki zauważyłam u siebie biały śluz :eek:

życzę Wam miłego wieczoru :tak:

Dzastina jutro rano zaglądam co u Ciebie?! :tak:
 
tusia26 - oczywiście !!!!!!!
Sprzedawca to zostanmama, a aukcja Testy owulacyjne, testy owulacyjny od firmy w 24h (812780683) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Posiada również testy ciażowe. Nie zawiodłam sie na nim, przesyłka błysk !!

pozdrawiam :-)

maleńka09 - oczywiście, że wykonuję samobadanie i to dosć dokładne. Mój wykres na 28dni:
28dni
Prowadzę obserwację śluzu zewnętrznego oraz śluzu szyjki macicy, do tego codziennie mierzę tempkę rano o 7:30, wykonuję testy owulacyjne :)
Buźka! :tak:

Kinga85 - czas szybko leci i nowy cykl może być owocny! Trzymam kciuki bardzo mocno, te od nóg tez! ;) :-p

Paula !! No no, teraz czekamy na tescik !!!!!!!!!!! Objawy prorokują fasolindę :happy:

K.urde dziewczyny, nie wytrzymam, strasznie boli mnie prawy jajnik i promieniuje przez bok do tyłu :(
Nie chcę brac żadnej tabletki, nawet nospy, wolę czuć to wszystko i się obserwować, ale ile można ! Ech, luz, wszystko zniosę :)
Wczoraj okolo 20 test OWU wyszedł megapozytywny, dziś koło 14 też, natomiast przed chwilą 20:30 juz kreseczka słabsza. Można z tego wnioskowac, ze owulacja nastąpi lada za kilkanaście h (tak sądzę).
Ałaaaaaa!!!!!!!!!!!! :eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć dziewczyny...

Kinga tak mi smutaśno... ale nie martw się ja dołączam do ciebie... Brzuch boli jak na @ więc na pewno jutro będzie I krecha.. czuje to. I będzie mi smutno bo chciałabym prezent dla mojego M. a głupio będzie mu dać test z I kreską :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Paula no to trzymam kciukaski za ciebie.... masz objawy ciążowe więc może to jednak fasolinka....;-);-);-) a nie możesz tego testu zrobić jutro? Skoro masz mdłości to hcg rośnie.. będziesz nas do niedzieli trzymać w niepewności????:szok::szok::szok::szok:
 
Czesc dziewczyny!
Ja po zakupach, trzeba było zrobić zapasy na kolejny tydzień. No i na jutrzejszą imprezę Andrzejkową.

Tak jak przypuszczałam że @ nadejdzie tak też się stało.
Dziś moj 28d.c. i @ zawitała poznym popołudniem.. Nie bede miała prezentu w postaci dzidziusia w swoje 25urodziny sierpniowe.
Staramy się dalej.
Za całą resztę 3mam kciuki!!! i zycze II kresek na tescie!!!!!! :tak::happy:

Kinia zobaczysz, że w końcu ujrzysz te swoje 2 kreseczki:) W grudniu - miesiącu magicznym macie czas na przytulanka, jakie to cudowne spędzać cudowne, zimowe wieczory z ukochanym w łóżeczku. Trzymam kciukasy.

Buziaki
 
K.urde dziewczyny, nie wytrzymam, strasznie boli mnie prawy jajnik i promieniuje przez bok do tyłu :(
Nie chcę brac żadnej tabletki, nawet nospy, wolę czuć to wszystko i się obserwować, ale ile można ! Ech, luz, wszystko zniosę :)
Wczoraj okolo 20 test OWU wyszedł megapozytywny, dziś koło 14 też, natomiast przed chwilą 20:30 juz kreseczka słabsza. Można z tego wnioskowac, ze owulacja nastąpi lada za kilkanaście h (tak sądzę).
Ałaaaaaa!!!!!!!!!!!! :eek:

albo ja czegoś nie rozumiem albo moja wiedza wymaga uzupełnienia.
Czy nie jest tak że test pozytywny (owulacyjny) jest do momentu jajeczkowania?? Przecież LH jest hormonem powodującym uwolnienie jajeczka(potocznie mówiąc) więc zanika przestaje być produkowany w momencie jego uwolnienia. Po tym momencie (który jest odczuwany czasem bólem) ciałko żółte produkuje ........ itd.

U Ciebie to wszystko jest w innej kolejności??

Kinga testy są pomocne warto zakupić :) powodzenia i bez załamek :)
 
Oglądamy U Pana Boga za miedzą i ubaw mamy że nie wiem :-D jest u nas mój brat i flaszkę rozpijają z M a ja też 2 kieliszeczki wypiłam :zawstydzona/y: chciałam spróbować bo nową wódeczkę koleżanka mi poleciła i muszę przyznać że bardzo dobra taka babska :-p wódka żołądkowa gorzka na trawie żubrowej :tak:polecam ;-)

Dzastina sama siebie też będe w niepewności trzymać...a i tak z poniedziałku na niedziele przesunęłam :tak: za to Tobie życzę jutro 2 kreseczek!!! :tak:

Spokojnej nocy dziewczynki! :-)
 
Witam, ale nabazgrałyście :szok:

Za wszystkie dziewczyny trzymam mocno kciuki!!! Na pewno się uda... póki @ nie ma jest nadzieja....nie ma co się załamywać... A jak czerwona wiedźma przyjdzie do znieść porażkę godnie i nie przestawać... walczyć o swoje szczęście...

ps. Mam mega wielkie i bolesne cyce :szok::szok::szok::szok::szok: takie piękne pełne!!! Ale brzuchol jak na @ boli.... sama nie wiem co myśleć!!! Oszaleję!!! Niech ten czas szybciej leci... jutro piątek... Kinga ja testuję w sobotę tylko nie wiem czy nie stchórzę i poczekam na @.....Dobra spadam do łóżka... słodkiej nocki:-D:-D:-D

No Kochana to czekamy na dobre wieści :-)

witam i buziole.
ten 29 to jakiś magiczny bo ja tez czekam na wieści czy ciocią będę.:tak:
a za was też trzymam kciuki.:tak:
dziewczynki polećcie mi jakies testy owulacyjne dobre bo
po tym P.to wydaje mi sie,że jakoś wcześnie ta owu była.
w grudniu bym chciała poobserwować a w styczniu może spróbuje.:sorry:
no jak wszystkie badanka będą ok.:eek:

polecam testy z allegro
Sprzedawca to zostanmama,
ja testuję na nich cały czas i są super tylko ja mam kasetowe

test pozytywny jest do momentu az przestanie być wydzielany hormon LH

jednak dziwne mi się wydaje jedno

ból owulacyjny z tego co wiem występuje w momencie uwalniania jajeczka (u mnie tak jest i tak czytalamm zresztą sama nazwa "ból owulacyjny" mówi sama za siebie) a test pozytywny powinien być w momencie rozpoczęcia wydzielania LH 24-48h przed owulacją. Ten hormon LH powoduje uwolnienie jajeczka. tak więc dlaczego u Ciebie pierw owulacyjny ból a potem pozytywny test??
Robisz też pomiar PCT lub obserwacje śluzu??

Ból owulacyjny wcale nie musi oznaczać owulacji , równie dobrze sam ból może występować dzień przed owulacją, lub dzień po owulacji, dlatego tescior mógł wyjść jak najbardziej pozytywny:tak:


Czesc dziewczyny!
Ja po zakupach, trzeba było zrobić zapasy na kolejny tydzień. No i na jutrzejszą imprezę Andrzejkową.

Tak jak przypuszczałam że @ nadejdzie tak też się stało.
Dziś moj 28d.c. i @ zawitała poznym popołudniem.. Nie bede miała prezentu w postaci dzidziusia w swoje 25urodziny sierpniowe.
Staramy się dalej.
Za całą resztę 3mam kciuki!!! i zycze II kresek na tescie!!!!!! :tak::happy:

Przytulam Słoneczko i pszykro mi :-(

tusia26 - oczywiście !!!!!!!
Sprzedawca to zostanmama, a aukcja Testy owulacyjne, testy owulacyjny od firmy w 24h (812780683) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Posiada również testy ciażowe. Nie zawiodłam sie na nim, przesyłka błysk !!

pozdrawiam :-)

polecam własnie te

Cześć dziewczyny...

Kinga tak mi smutaśno... ale nie martw się ja dołączam do ciebie... Brzuch boli jak na @ więc na pewno jutro będzie I krecha.. czuje to. I będzie mi smutno bo chciałabym prezent dla mojego M. a głupio będzie mu dać test z I kreską :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Pozytywnie myśl!!!!

albo ja czegoś nie rozumiem albo moja wiedza wymaga uzupełnienia.
Czy nie jest tak że test pozytywny (owulacyjny) jest do momentu jajeczkowania?? Przecież LH jest hormonem powodującym uwolnienie jajeczka(potocznie mówiąc) więc zanika przestaje być produkowany w momencie jego uwolnienia. Po tym momencie (który jest odczuwany czasem bólem) ciałko żółte produkuje ........ itd.

U Ciebie to wszystko jest w innej kolejności??

Kinga testy są pomocne warto zakupić :) powodzenia i bez załamek :)
teoretycznie test moze wychodzic cały czas pozytywny, jeżeli w ogole nie doszło do owulacji. Pik Lh moze byc, ale pecherzyk np nie pęknie z innej przyczyny i poziom LH się utrzymuje stąd testy pozytywne.
Ja mam tak, ze w bezowulacyjnych w okresie "owulacji" testy wychodzą mi codziennie pozytywne, a w cyklu z owulacją tylko dzień przed i w dniu owulki. Jak pęcherzyk pęknie w tym samym dniu mam negata.
 
reklama
jeśli mowa o mittelschmertzu to wiem z książek i od gina że występuje dokładnie w momencie owulacji- ostry kłujący ból. U mnie boli jakieś pół h i przechodzi, wiem że to moment owulacji. Moja siostra ma tak samo:tak::tak: Podkreślam że mówię o mittelschmertzu- UKŁUCIU a nie bólu całego podbrzusza lub jego części:tak:

dobrej nocy kobietki :tak::tak:
 
Do góry