reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Nie załamałam się.
Było nam smutno z mężem, ale nie można się zaraz poddawać :)
Będziemy starać się nadal. Myślałam że do 25lat bede miła już dwójkę dzieci no ale jednak nie. Teraz odliczam sobie czas do 30tki a że to dopiero za 5 lat to myślę że uda nam sie na pewno ;)

Wszystkim Wam życzę fasoleczki w brzuszku.
Dziekuje za miłe słowa. Kochhane jestescie:)
Cykl mi sie skrócił miałam 29dniowe a teraz wyszło 28. No zobaczymy...
Mam nadzieję ze testy owu mi pomogą nieco.

Powodzenia dla testujących!!!:happy:

Dobranoc
 
reklama
Widzę, że już za nami tu nikt nie tęskni :-(

chciałam tylko napisać, ze wychodzimy do domku 7 grudnia :-)

dobrej nocki
 
Bershka tęskni...myśli...podczytuje i nie zapomina w modlitwie...;-) siódmy juz tuz tuz- jakie cudowne świeta Was czekają... tulam mocniachno.


Pozdrawiam serdecznie kazda z Was....
 
Oglądamy U Pana Boga za miedzą i ubaw mamy że nie wiem :-D jest u nas mój brat i flaszkę rozpijają z M a ja też 2 kieliszeczki wypiłam :zawstydzona/y: chciałam spróbować bo nową wódeczkę koleżanka mi poleciła i muszę przyznać że bardzo dobra taka babska :-p wódka żołądkowa gorzka na trawie żubrowej :tak:polecam ;-)

Dzastina sama siebie też będe w niepewności trzymać...a i tak z poniedziałku na niedziele przesunęłam :tak: za to Tobie życzę jutro 2 kreseczek!!! :tak:

Spokojnej nocy dziewczynki! :-)

witam was Sobotnio...

U mnie jedna krecha... tak jak przypuszczałam więc czekam na @ i zaczynam nowy cykl... Znając życie żeby mnie dobić to się małpa spóźni...Paula to trzymam za ciebie kciuki mocno.... a @ kiedy masz mieć????
 
Nie załamałam się.
Było nam smutno z mężem, ale nie można się zaraz poddawać :)
Będziemy starać się nadal. Myślałam że do 25lat bede miła już dwójkę dzieci no ale jednak nie. Teraz odliczam sobie czas do 30tki a że to dopiero za 5 lat to myślę że uda nam sie na pewno ;)

Wszystkim Wam życzę fasoleczki w brzuszku.
Dziekuje za miłe słowa. Kochhane jestescie:)
Cykl mi sie skrócił miałam 29dniowe a teraz wyszło 28. No zobaczymy...
Mam nadzieję ze testy owu mi pomogą nieco.

Powodzenia dla testujących!!!:happy:

Dobranoc

Widzę, że już za nami tu nikt nie tęskni :-(

chciałam tylko napisać, ze wychodzimy do domku 7 grudnia :-)

dobrej nocki


Kinga to my w tym samym wieku jesteśmy... Ja w lipcu skończyłam 25 lat :-):-):-)

Bershka no jasne że nam tu smutno bez ciebie!!! No co ty kobietko!! Ale fajniutko że idziecie już nie długo do domku.... To mikołaj da ci prezencik w postaci Kubusia:-):-):-) w domku...Kurcze ale suuuupppppeeeerrrrr:-):-):-):-)
 
witam was Sobotnio...

U mnie jedna krecha... tak jak przypuszczałam więc czekam na @ i zaczynam nowy cykl... Znając życie żeby mnie dobić to się małpa spóźni...Paula to trzymam za ciebie kciuki mocno.... a @ kiedy masz mieć????
Przytulam mocno, przykro mi :-( to co, terez jesteśmy grudniowe staraczki juz prawie :sorry:
A co do wieku to ściślej pisząc ja 25 skończę za rok w sierpniu:) i myślałam że może bede miała piekny prezent ale jednak nie.

Teraz może dzidzia bedzie we wrześniu a to miesiac w którym brałam ślub:) też fajnie. Zresztą nie musi być żadnek okazji, niech poprostu dzidzia sie pojawi...



Berskha bardzo tu tesknimy i myślimy o was! nie myśl nawet inaczej! :)
Ciesze się że niedługo wracacie do domku prawie że na Mikołaja taki cudny prezent:) Całuje was mocno robaczki.
 
Witam z herbatka (syrop malinowy + cytryna) nie zebym byla chora ale zapobiegawczo haha,moje chlopaki choruja ostro od wtorku wiec-mam nadzieje ze mnie ominie:-(.

Co do testowania to moje sie zanosi na 4 tego-zobaczymy nie czuje nic ale tym sie nie kieruje bo z pierwsza ciaza tez tak bylo ...

Dzastina222-co do wieku ja w czerwcu skonczylam 25 haha:-D

Wszystkim zycze zafasolkowania jak nie w tym misiacu to w nastepnym;-)
 

Witam dziewczynki :-) M poszedł do sklepu po zakupy a ja czekam na niego to zajrzałam do Was :tak: zaraz będziemy jeść śniadanko :tak:

Dzastina bardzo mi przykro :-( Tulam mocno! ale Ty nie za wcześnie zrobiłaś test bo najpierw pisałaś że 5 grudnia będziesz testować a to dopiero za tydzień! kiedy masz dostać @?

Kinga masz racje nie ważne jaki miesiąc ważne żeby dzidzia była :tak: trzymam kciuki za Ciebie w tym cyklu!!! może na święta będziecie mieli cudowny prezent :tak:
Ja chciałam urodzić 2 dzieci do 30-ki i mi się nie uda :no:

Bershka cały czas o Was myślimy...nawet kilka razy pytałam co tam u Was...ale bez odzewu :-( także nie mów że nie tęsknimy! Bardzo nam tutaj Ciebie brakuje jak i dziewczyn które się nie odzywają bądź rzadko się odzywają.
Super wiadomość że wychodzicie do domku już niedługo!!! :-):-):-) piękne święta będziecie mieli w domku wszyscy razem!!! :tak::-) życzę Wam dużo zdrówka!

Margaritta również pozdrawiam! :-)

Jeśli chodzi o mnie to dziś czuję się dobrze, całkiem bezobjawowo. Jutro powinnam dostać @ wiec jak rano nie przyjdzie to zrobię test! Jestem pełna nadziei więc aż się boję....Stres też może opóźnić @ więc różnie może być...zobaczymy....

Pozdrawiam Was wszystkie i życzę Wam przyjemnej soboty! :tak:

Gosiu jak tam wyniki Kacperka????



 
Olcia witaj :-) zdrówka życzę! i trzymam kciuki ;-):tak:
masz synka starszego tylko miesiąc od mojego :tak::-) Twój z listopada 2005 a mój z grudnia 2005 :-)

kurcze Wy wszystkie tu takie młode a ja przy Was to już stara du..a jestem :eek::eek::eek:
 
Ostatnia edycja:
reklama
tabelka


Paula nie jesteś wcale stara dupa prosze cie! :eek::cool2::-);-) jeszcze Ci barkuje troche:rofl2: nie spiesz sie do starosci ;-)
3mam kciuki za tescik!!! :happy:
Dzastina Ty jeszcze zatestuj jakoś w tygodniu ja ci mówię. bo może za szybko u ciebie na test. :tak:
Joann@ a jak u ciebie????

A ja teraz 25 bede testowała w Wigilię! mój mąż ma urodziny tego dnia wiec może bede miała dla niego prezen kto wie.. :-)
 
Do góry