reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

termin mam na 14 stycznia:-)no mi się nie udało wcelowac w dziewczynke ale to nic ważne że zdrowo synus się rozwija:-)ps.mysle że jak szukał gin i nie wyszukał to mozesz byc spokojna:tak:u mnie siusiaczek byl zaraz widoczny:-)ps.moja siostra ma na 26 marca:-)
To juz nie długo :tak: 2 miesiące...;-) Ja juzżbym chciała urodzić :-D tzn może nie już ale mieć malutką przy sobie :tak:
 
reklama
To juz nie długo :tak: 2 miesiące...;-) Ja juzżbym chciała urodzić :-D tzn może nie już ale mieć malutką przy sobie :tak:
no jeszcze 2 miesiące:-)w sumie mam nadzieje bo jednak synkowi się śpieszy na świat od 29 tc szyjka się skraca itp.:sorry:co musze leżeć i brać leki ale dzieki temu się poprawiło tzn.szyjka wydłużyła się o 2 mm i mam nadzieje że doczekam stycznia:tak::-)ps.jak bym miała córeczke to właśnie chcieliśmy dac na imie jej Nadia( masz tak na imie bo widze w nicku bardzo mi się podoba to imie wręcz jestem w nim zakochana):-)
 
no jeszcze 2 miesiące:-)w sumie mam nadzieje bo jednak synkowi się śpieszy na świat od 29 tc szyjka się skraca itp.:sorry:co musze leżeć i brać leki ale dzieki temu się poprawiło tzn.szyjka wydłużyła się o 2 mm i mam nadzieje że doczekam stycznia:tak::-)ps.jak bym miała córeczke to właśnie chcieliśmy dac na imie jej Nadia( masz tak na imie bo widze w nicku bardzo mi się podoba to imie wręcz jestem w nim zakochana):-)
Planuje tak dać na imie córci :-) Mi też bardzo się podoba :tak: Cały czas mówię do brzuszka Nadia :tak:
 
hello.gif

Witam wieczorkiem :-)
Kacperek ogląda dobranocki i je kolacje :tak: M się kąpie a ja zajrzałam na chwilkę ;-):-)

Patrysia dobrze że dużo odpoczywasz :tak: napewno dotrzymasz terminu :tak:

Nadia witaj :-) Gratulacje córeczki :-) myślę że jak na 95% lekarz powiedział że dziewczynka to możesz już nastawić się na córcię :tak: chociaż wiadomo że różnie może być i zdarza się tak że przy porodzie okazuje się co innego ;-) najważniejsze jednak żeby dzidzia była zdrowa :tak:
 
Zobacz załącznik 180219

Witam wieczorkiem :-)
Kacperek ogląda dobranocki i je kolacje :tak: M się kąpie a ja zajrzałam na chwilkę ;-):-)

Patrysia dobrze że dużo odpoczywasz :tak: napewno dotrzymasz terminu :tak:

Nadia witaj :-) Gratulacje córeczki :-) myślę że jak na 95% lekarz powiedział że dziewczynka to możesz już nastawić się na córcię :tak: chociaż wiadomo że różnie może być i zdarza się tak że przy porodzie okazuje się co innego ;-) najważniejsze jednak żeby dzidzia była zdrowa :tak:
Pewnie,że najważniejsze aby dzidzia była zdrowa :-) Usg połówkowe zaliczone wszystko ok więc teraz tylko czekam aż urodzę he,he.
Ale jak można pomóc naturze to czemu nie...
 
I ja witam wieczorkiem!!!!!!

Nadia- tez myśle ze na tym etapie to siusiek juz by wisiał....chociaz naszego pierwszego synka nie moglismy dluuugo odkryc!!!! ale moje serce czuło chlopczyka..teraz nie czulam nic a jednak okazal sie drugi chlopiec....
Do usg warto podchodzic ostrożnie bo pomyłki sie zdarzają.....ale zycze Ci zeby potwierdzona została córeczka!!!!!!

Patrysiu- a jak Ty sie czujesz???? Mnie sennosci męczą!!!!!

Gosia, pyszczek- jak sie macie Kochane????
 
reklama
Czarodziejko a miewam sie tak sobie:-(zero oznak porodu nic:-(chyba jutro z m pojade do szpitala i powiem ze czuje mniej ruchow moze mnie zostawia ale cos zaczna robic bo nie wiem jak do pon wytrzymam:-(ale to nic pewnego!

dobrej nocki babeczki:-)
 
Do góry