reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

sms od Pyszczka:

"Hej :) niestety nie zrobią mi dzisiaj tego testu bo przyjęli dużo kobiet z IP do porodu a jest sobota i niewielu lekarzy na dyżurze i gdyby okazało się po teście że się zacznie i np. wymagałabym cesarki to nie maiłby kto mi zrobić i nie byłoby miejsca :-/ także jestem wkurzona i muszę tu kwitnąć przynajmniej do poniedziałku i czekać na test. Pozdrowienia dla wszytkich! A co u Gosi?"
 
reklama
sms od Pyszczka:

"Hej :) niestety nie zrobią mi dzisiaj tego testu bo przyjęli dużo kobiet z IP do porodu a jest sobota i niewielu lekarzy na dyżurze i gdyby okazało się po teście że się zacznie i np. wymagałabym cesarki to nie maiłby kto mi zrobić i nie byłoby miejsca :-/ także jestem wkurzona i muszę tu kwitnąć przynajmniej do poniedziałku i czekać na test. Pozdrowienia dla wszytkich! A co u Gosi?"
no trudno:sorry:a moze nie bedzie potrzeba tego testu i samo weźmie PYSZCZKA:-)

PAULA ciesze się że masz kontakt z PYSZCZKIEM bynajmiej wiemy co się dzieje u niej:tak:
 
witam witam

gioeska a ty kochanie dalej nic...

pyszczku no szkoda to moglas weekend spedzic w domku a tak teraz musisz tam byc a i tak nic ci nie robia,,o napewno z gioeska urodzicie razem..tulam mocno..

kinga to poszalalas sobie..a kacyk nie dobry..ja wiem jeszcze jak juz z derya bylam w ciazy a tez watpilam mowilam tym razem tez sie nie udalo..zrobilam imprezke popilam sambuki dosc sporo..potem umieralam ale nawet przez mysl mi nie przeszlo ze jestem w ciazy a potem na tescie dwie kreseczki wiec derya co skosztowala od mamy odrazu sambuke..wiec i u ciebie tez tak bedzie,,

paula to fajny mialas ranek..a z rana jak smietana,,hi hi..to beda musza byc owocne staranka..
 
czarodziejko witam..

patrysia to fajnie ze lepiej u ciebie ciesze sie..

nadia mi sie wydaje ze dziewczynka jezeli lekarz powiedzial az na 95 procent..u mnie tez tak bylo i jest derya..

kinga jaka to stronka z tymi obrazkami..mozesz mi tez podac,,
 


Kiki i Czarodziejko jak widac u mnie nadal nic:-(juz postanowilam ze jutro rano jade na IP...no a nasza Kasia widze tez nie doczeka sie dzis rozwiazania..no chyba ze sama z siebie urodzi:-)no chyba ze czeka na mnie hehe:-)

Kinga dzieki za instrukcje:-)z tymi obrazkami i wspolczuje samopoczucia:-(jutro bedzie lepiej zobaczysz:-)
 
kinga to poszalalas sobie..a kacyk nie dobry..ja wiem jeszcze jak juz z derya bylam w ciazy a tez watpilam mowilam tym razem tez sie nie udalo..zrobilam imprezke popilam sambuki dosc sporo..potem umieralam ale nawet przez mysl mi nie przeszlo ze jestem w ciazy a potem na tescie dwie kreseczki wiec derya co skosztowala od mamy odrazu sambuke..wiec i u ciebie tez tak bedzie,,
:happy: wiesz że z Filipem jak byłam w ciązy to podobie bo byłam na imprezie i sobie też podrinkowałam wtedy na maksa i nawet nie spodziewałam sie że nam sie uda, a sie udało i zobaczyłam wtedy w kwietniu II kreseczki na tescie:tak: Tak wiec może może teraz to się powtórzy hehe zobaczymy.. ;-)
Za dwa tygodnie mam niby termin @ i dokładnie 28go robimy imprezę andrzejkową w domu. Wiec albo bede opijała lampką wina magiczne II kreseczki, albo sie nawalę czystą ze smutku....... ... . ..

Pyszczu ale Cie zrobili no.... cholerka a mogłaś widzisz w domku posiedziec w ten weekend. No nic... musimy czekać i bedziemy czakać z tobą:) nie jestes sama! tulam.

Gosiu ah to czekanie..... :)

Mój małż odsypia.. ja nie mogę uleżeć :sorry: zjem sobie coś może bedzie mi lepiej.
Do wieczora trzeba się wykaraskać z tego wstrętnego kaca bo bedziemy serduszkować zapewne ;-)


 
Ja miałam podobnie ale z Dominisiem:-)bo to była chwilka przed sylwestrem co wiadomo jak na sylwestra się opija nowy rok:-pkontrolowałam picie itp.bo ja ogólnie nie jestem za piciem no ale szampan i 3 piwka to dla mnie dużo:zawstydzona/y:a że ja nie myślałam że nam się udało bo wcześniej przez dwa cykle rozczarowanie co wiadomo...tak więc i mój synek miał początek z "balikiem":sorry:;-)
 
reklama
kinga no sama jestem ciekawa co przyniesie ten 28.juz nie moge sie doczekac i 28derya skonczy 3m-ce..
moje chlopcy poszli na basen derya spi a ercan sie bawi.smutny bo jeszcze kaszle i musi byc w domku...
 
Do góry