reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama

my już po imprezowo...
cóż mogę powiedzieć wieczór i impreza udana! było wspaniale! :) ALE mam lekkie wyrzuty bo troszke sobie pozwoliłam... popilam i paliłam.... pomyślałam a co... w ciąży nie jestem wiec nie bede przesadzała... :sorry:
duzo nie wypiłam ale były momenty że bym tam poległa:confused2: (za duża przerwa a piciu mysle no i te faje) masakra... trwało to chwile ale spoko dałam rade i doszłam do siebie chyba te drinki mnie znieczuliły :zawstydzona/y:
qrde no..... dziewczyny mówią Kinga weź nie przesadzaj..... no i sie wyluzowałam:confused2:
ale było fajnie!:tak:
Mąż już śpi.
Ja wziełam prysznic i też się zaraz kładę.
Jutro rano jadę po synka do teściów. tak pusto tu bez niego......

 

Mnie wczoraj coś dopadło...strasznie boli mnie gardło :confused2: no i wczorajszy wieczór nie był taki jak chciałam...ale za to rano sobie odbiliśmy ;-):tak::-)​

Kinga no no no widzę że poszalałaś wczoraj ;-):-):-) dobrze, bo jak będziesz w ciąży to już nie będziesz mogła ;-) super że dobrze się bawiłaś :-)​

Gosiu co u Ciebie? jedziecie dzisiaj do szpitala czy czekasz do poniedziałku?​

czekam na smska od Pyszczka...ciekawe co u niej?​

Życzę Wam miłej soboty dziewczynki :-)

Kinga fajna ta stronka z której bierzesz obrazki ;-):-)

Zmykam na śniadanko :happy:
 
Ostatnia edycja:

świeżynka to ja dziś nie jestem....:baffled::no2: ale wypije sobie zaraz sok pomidorowy i bedzie lepiej...:sorry:heh
Zbieram się po Filipka bo juz steskniona za nim jestem.

Paula nie daj sie wirusowi zdróweczka życzę. fajnie ze z rańca sobie odbiliście ;-)
..no ja to nie byłam w stanie dziś rano cokolwiek zrobić.. wszystkie gnaty mnie bolą ehh.

A stronka fajna fajna nie?!:-):tak:;-)
Gosia jak u ciebie rybka?
No ciekawe jak Pyszczek..... :)

Miłej soboty życzę wszystkim
znikam i bede troche pozniej może.
 
hej dziewczyny!u mnie bez zmian...juz zaczynam watpic czy jakas akcja sama sie zacznie:-(narazie siedze w domku m jedzie remontowac narazie a potem na 4 sa imieninki ciotki ale jutro rano na 99% pojade do szpitala dla swojego szpitala...niech chodz ktg zrobia zbadaja i usg moze cos sie ruszy??

Kinga widze poszalalas i dobrze:-)

Ciekawe jak tam nasza Kasia??

Paula super ze mialas mily poranek:-)

milej soboty oczywiscie wpadne jeszcze:-)

dziewczyny a jaks ie wstawia takie obrazki w tekscie jak macie??bo z tej strony co KInga je bierze sa dwa linki do skopiowania...i kiory kopiujecie i gdzie wklejacie??
 
Ostatnia edycja:
I ja witam wieczorkiem!!!!!!

Nadia- tez myśle ze na tym etapie to siusiek juz by wisiał....chociaz naszego pierwszego synka nie moglismy dluuugo odkryc!!!! ale moje serce czuło chlopczyka..teraz nie czulam nic a jednak okazal sie drugi chlopiec....
Do usg warto podchodzic ostrożnie bo pomyłki sie zdarzają.....ale zycze Ci zeby potwierdzona została córeczka!!!!!!

Patrysiu- a jak Ty sie czujesz???? Mnie sennosci męczą!!!!!

Gosia, pyszczek- jak sie macie Kochane????

Fajnie,że wszystkie umacniają mnie w przekonaniu,że będzie córcia :tak: Wiem,że usg często jest zawodne...ale mam nadzieje,że w moim przypadku się nie pomylili :-)
 
WITAM:-)
Dbaj o siebie i ALNKA. Znam z dwie osoby,którym się skracała szyjka macicy i u rodziły w terminie piękne i zdrowe dzieciaczki :)
i na to licze ze spokojnie do 38 tc wytrzymam:tak::-)
I ja witam wieczorkiem!!!!!!



Patrysiu- a jak Ty sie czujesz???? Mnie sennosci męczą!!!!!
ja sie dobrze czuje ze spaniem nie mam problemów już teraz bo wcześniej to spac nie mogłam a teraz jest ok:tak:twardnieje mi ten brzuszek co mam nadzieje że to nic nie powoduje:tak:a jak u ciebie masz twardnienia itp.:sorry:
Czarodziejko a miewam sie tak sobie:-(zero oznak porodu nic:-(chyba jutro z m pojade do szpitala i powiem ze czuje mniej ruchow moze mnie zostawia ale cos zaczna robic bo nie wiem jak do pon wytrzymam:-(ale to nic pewnego!

dobrej nocki babeczki:-)
wiem że się smucisz stresujesz wiec mysle że śmiało możesz jechac do szpitala niech zbadaja zrobia ktg a może i tez test okscytocyny tak jak PYSZCZEK dzisiaj ma mieć :tak:nie smuć się jeszcze troszke:tak:chociaz wiem że pewnie nawet denerwuje cię te słowa wiem jak ja sie nie mogłam doczekac:sorry:
my już po imprezowo...
cóż mogę powiedzieć wieczór i impreza udana! było wspaniale! :) ALE mam lekkie wyrzuty bo troszke sobie pozwoliłam... popilam i paliłam.... pomyślałam a co... w ciąży nie jestem wiec nie bede przesadzała... :sorry:
duzo nie wypiłam ale były momenty że bym tam poległa:confused2: (za duża przerwa a piciu mysle no i te faje) masakra... trwało to chwile ale spoko dałam rade i doszłam do siebie chyba te drinki mnie znieczuliły :zawstydzona/y:
qrde no..... dziewczyny mówią Kinga weź nie przesadzaj..... no i sie wyluzowałam:confused2:
ale było fajnie!:tak:
Mąż już śpi.
Ja wziełam prysznic i też się zaraz kładę.
Jutro rano jadę po synka do teściów. tak pusto tu bez niego......
no to sopbie poszalałaś ale nie miej do siebie żalu od czasu do czasu mozna się wyszalec a teraz tym bardziej przed starankami;-)

Mnie wczoraj coś dopadło...strasznie boli mnie gardło :confused2: no i wczorajszy wieczór nie był taki jak chciałam...ale za to rano sobie odbiliśmy ;-):tak::-)

zdrówka życze:tak:ps.ja miałam ranne serduszkowanie i sie udało :-)
 
reklama
Czesc Laseczki
empty.gif

empty.gif

Ja na chwilkę....Boszeee jakie mialam koszmarne sny...o jakiś duchach.
Widze Gosiu ze jestes nadal z nami!!!!
Trzymaj sie żabko.....
A gdzie nasz Pyszczek?

Kinga to imprezka była udana...na kacyka dobre kakao:)))

Piczki będę później!
 
Ostatnia edycja:
Do góry