reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam

KIKI bardzo się cieszę że z Deyrą wszystko ok.
Zgadza się nasze królewny są z tego samego dnia. Nie wiem dokładnie ile wazy moja bo na szczepienie idziemy za tydzień w piatek ale ogólnie każdy mówi że jest duża i długa i że wygląda nie na trzeci ale przynajmniej na czwarty miesiąc. Ale mój synek też taki był jak był malutki a teraz szczuplaczek, zeberka na wierzchu. Rozumiem tWOJE SZCZĘSCIE BO SAMA MAM TO samo normalnie nie moge się na nią napatrzec i jeszcze jest taka grzeczniutka cały tydzień już przesypia mi nocne karmienie. jak zje o 20,30 to wstaje dopiero 6-7 dzis np 7,15 pierwsze ranne karmienie. Więc jest super.
Pozdrawiam Was Wszystkie i czekamy na muszkieterów
 
reklama
O matko a mój Tomke nadal sie budzi o 1-2 i musi zjeść ....dziewczyny nie mam na niego sposobu :(:(:() buuu , jak nie dam to strasznie płacze , jak dam herbatke to tez mu nie starcza i zaraz sie budzi z płaczem ....wiem ze juz niepowinien i to dawno choc mój Filip przestał jesc w nocy jak byłam w ciazy z Tomkiem ....nie wiem co te moje dzieci....
Macie jakis pomysł???? dzisiaj jak wstawałam w nocy to własnie sobie myslałam ze musze was podpytac ......POMOCY!!!!!marzy mi sie przespana noc :(
 
Kiki, Okruszynko
miodzio takie księżniczki kochane :-):-):-):-):-)

zakochany_diddl.gif

 
O matko a mój Tomke nadal sie budzi o 1-2 i musi zjeść ....dziewczyny nie mam na niego sposobu :(:(:() buuu , jak nie dam to strasznie płacze , jak dam herbatke to tez mu nie starcza i zaraz sie budzi z płaczem ....wiem ze juz niepowinien i to dawno choc mój Filip przestał jesc w nocy jak byłam w ciazy z Tomkiem ....nie wiem co te moje dzieci....
Macie jakis pomysł???? dzisiaj jak wstawałam w nocy to własnie sobie myslałam ze musze was podpytac ......POMOCY!!!!!marzy mi sie przespana noc :(
wspolczuje ci tego..... ja nie pomoge bo u nas nie było takiego problemu. U nas Filip do roczku jakos w nocy jadł a potem to juz całe noce przesypiał i jadł rano o 5-6 butle mleka.
A twoj Tomeczek juz ma prawie 2 latka i jeszcze w nocy sie budzi. Nie wiem może po prostu mu nie dawaj.. w koncu sie przestawi że w nocy juz nie powinien jadać.
nie wiem jak pomoc... :no::sorry:

Paula może i my będziemy miały takie księżniczki co?;-):cool2::-)
 
Ja już znikam, musze obiad zrobić i spakować Filipka. Jak M wróci to po obiedzie zawozimy smyka do dziadków.
Jutro na pewno zajrzę i zdam wam relację jak minął mi wieczór;-)
Życzę wszystkim miłego popołudni i wieczorku!
a kobietki starające się owocnych staranek oczywiscie! :tak::-)


 
gioesko wody zielone moga spowodowac zatrucie ciazowe,,ja mialam tak przy ercanie..przy malej nie bylo jeszcze tak zle..a ercan byl 4 dni przed terminem..ale wtedy by ci wyszlo ctg zle jak by cos sie dzialo..wiec spokojnie napewno u ciebie jest wszystko dobrze glowka do gory tylko zwracaj uwage na ruchy dziecka..ok.
ruchy sa ale jest ich znacznie mniej:-(ale sa szzcegolnie wieczorkiem,ostatnie ktg mialam w pon i wszystko bylo ok..zeby byl juz pon..
GOŚKA ciebie chyba znowu trzeba do pionu doprowadzic !!!!!!!!!!!. Przestań sie denerwowac i myslec o samych złych rzeczach ....to dopiero 4 dni po treminie , a z okreslaniem terminów jest róznie moze i to byc własnie dzisiaj termin ...dlatego porzyjmuje sie 2 tygodnie po ze czas najwyzszy ...wycisz sie bo znerwizujesz nam Kacperka zanim sie na świecie pojawi , a czeka go w zyciu nie mało stresów !!!!!!!!!!!!...bo ci dupsko zleje :):):):)
masz racje znowu sobie czegos na sile szukam:-(ale od tego czekania mozna zwariowac:-(

Super ze u Kasi ok przynajmniej jest pod fahowa opieka:-)

Beti ciesze sie ze juz wychodzisz do domku...

a ja nadal nie wiem co zrobic z tym szczepionkami szpitalnymi?czy szczepic czy nie??w sumie Maja byla szczepiona i bylo ok..ale z tego co wiem to chlopcy sa bardziej narazeni na autyzm:-(
 
jak mu nie dam to płacze ...a ja mam za ścianą teściów i szwagra ....zrobiłabym im jazde ....ale chyba nie bedzie wyjścia...uprzedze ich i musze spróbowac , bo to nie jest normalne ....
 
Gosi ja tez przenosiłam z Filipema , ale dokładnie 14 dni ...wiec wiem jak to jest czekać ...miałam dosc , ale pomyśl ze to moga być ostatnie chwile keidy masz w brzuszku zycie i korzystaj do sotatniej chwili z tego cudownego uczucia ...nie daj sie :)
 
reklama
Kinga przyjemnego i owocnego wieczorku...baaa...całej nocy ;-):tak::tak::-):-)

Ja też zaraz zmykam do domku i weekend :-D:-D:-D

Wszystkim starającym się SERDUSZKOWAĆ SERDUSZKOWAĆ :tak::tak::-):-);-);-)

Aniu no ja tez nie pomogę :no: bo Kacper zawsze mi spał ładnie w nocy, jak już był większy to przesypiał całą nockę :tak: myślę że przyjdzie pora to sam przestanie jeść w nocy :tak:

Dziewczynki miłego wieczorku Wam życzę :tak::-):-)
Buziaki
 
Do góry