reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

mysle , że to wyjdzie w praniu ...zobaczymy jak po CLO bedzie roslo jajo , i jak to sie zbiegnie z wyjazdem na urlop ...juz wiele razy widziałam ze nie wszystko da sie zaplanowac nawet jak sie zna sówj cykl tak wiec jak ja juz nie wiem jaki mam to nic a nic niie zaplanuje :)


Trzymajcie kciuki :)
 
reklama
Kurcze własnie mi M dzwonił że Tomus ma gorączkę ....juz z 3 dni był jakis nieteges ale w sumie nie wiem co mu jest bo ani nie kaszle , ani kataru ....:(:( kurcze no nie ma nic gorszego jak chorujące dzieciatko
 
A u nas lato w pełni:-D Duchota jak nie wiem co.. balkon mam otwarty na oścież i okno i normalnie ;-)​



u nas tez zrobiło się pieknie:-Dpo obiadku pójde naspacerek:-)



Anufifi super podejście i zazdroszczę takiego :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: ja to bym nie chciała 3 chłopców choć sa super, milusińscy i w ogóle extra ale brakowało by mi tej płci przeciwnej tak samo jak nie chciałabym 3 córek...może oberwie mi się za te poglądy i z góry przepraszam za szczerość.....tak jakoś mam ale też wydaje mi się, że gdyby była taka sytuacja to jednak pokochałabym wszystkich z całego serca :tak::tak::tak:


nie jestem sama z takim nieco głupim myśleniem:zawstydzona/y::zawstydzona/y::sorry2:ale wiem ze nieważne jaka płeć kochac będe nad zycie moje maleństwo moje dzieciątko:tak:



Kurcze własnie mi M dzwonił że Tomus ma gorączkę ....juz z 3 dni był jakis nieteges ale w sumie nie wiem co mu jest bo ani nie kaszle , ani kataru ....:(:( kurcze no nie ma nic gorszego jak chorujące dzieciatko


ajenka zdrówka dla Tomeczka :sorry2:ciekawe czy nie ma tego co synek ROYANNY miał:sorry2:
 
Kurcze własnie mi M dzwonił że Tomus ma gorączkę ....juz z 3 dni był jakis nieteges ale w sumie nie wiem co mu jest bo ani nie kaszle , ani kataru ....:(:( kurcze no nie ma nic gorszego jak chorujące dzieciatko
to prawda, czasami same chcemy wziaść chorobę dziecka na siebie ale niestety.. dużo zdrówka dla Tomcia
 
ajenka zdrówka dla Tomeczka :sorry2:ciekawe czy nie ma tego co synek ROYANNY miał:sorry2:

Kurcze własnie mi M dzwonił że Tomus ma gorączkę ....juz z 3 dni był jakis nieteges ale w sumie nie wiem co mu jest bo ani nie kaszle , ani kataru ....:(:( kurcze no nie ma nic gorszego jak chorujące dzieciatko

Zdrowko dla choruszka!!! Moj 3 dni bardzo sie meczyl z tem i nic sie nie wyklulo:confused:. Ale mam nadz:confused:eje, ze Tomusiowi szybciej minie i sie nie nameczy.

Co do moich narzut-narada rodzinna, jedna ciotka mowi, ze zakard to jest u naszej babci, ona by tego nie kupowala bo jej sie nie podoba, bo taki starodawny, ja tam wiem, ze ile rodzajow zakardow tyle wygladow narzut-kazdy jest inny, druga mowi, aby na tamta nie patrzec itd:baffled::-). To co mi sie podoba to kosztuje grubo ponad 100zl, wiec zostaje przy tej opcji-jak sie przy dzieciach zniszczy to za kilka latek(jak dzieci podrosna) kupie druga. Po naradzie z mezem stwierdzilismy, ze kupujemy ta zakardowa co Wam pokazywalam ale 2 komplety-ecru i bez-aby bylo na zmiane;-):-D bo beda czesto prane...Nienawidze siebie za brak zdecydowania...Zawsze tak mam:baffled:. No, ale decyzje podjelismy. Jesli nawet wyglad jak z dawnych lat, to w tych kolorkach, przy ladnych firankach i zaslonkach efekt tez bedzie ladny:tak:. A i mebli nie mamy nowoczesnych-kwadratowych, tylko takie bardziej klasyczne. I kolor olcha tez klasychny. Wiec ok.
Juz Was nie zameczam-dziekuje Dziewczyny za rady :tak::-)
 
Oto mój teścik:-D
Dziś robiony, kreska wyraźniejsza:tak::-D
 

Załączniki

  • Snapshot_20090629.jpg
    Snapshot_20090629.jpg
    14,8 KB · Wyświetleń: 29
reklama
Do góry