reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
WITAM LASKI:-)
Ja sobie fajnie posprzątałam pranie wstawiłam no i potem obiadek zaczne robic:-)od dzisiaj zaczełam brac witaminki feminatal:-)jest u nas duszno i czasem słonko wyjdzie ale chyba jednak burza przyjdzie:baffled:


co do mojego woreczka to narazie sie uspokoil prosze boga by do porodu juz tak zostalo...


na pewno będzie dobrze:tak:


Witam z Ustki :-)

Podróż minęła nam spokojnie :-) pogoda narazie nienajgorsza, troche wieje, słońce czasami się przebije zza chmór ale najważniejsze że nie pada :tak: może niedługo się ociepli.


odpoczywaj ile wlezie bycz się na plaży nawet jak nie ma słonca no i w sumie podobnoż właśnie w wietrzne pogody bez słoneczka wydobywa się z morza najwiecej jodu tak więc korzystajcie korzystajcie;-)



Dziewczyny czy Wasze dzieci tez tak strasznie rozrabiaja i psoca??bo moja Maja taka jest niegrzeczna ze masakra:-(rozrzuca wszystkie zabawki jak jej cos nie pasuje...a przede wszystkim praktycznie mnic nie chce jesc i juz nie wiem co mam robic??;-(macie sposob na niejadka??moze jakies krople na apetyt??



no ja właśnie też po mdłościach u pyszczka stawiam na dziewczynke hmm a co do mdłości na chłopca ach ja miałam właśnie od obiadu az do snu i wieczorne wymioty i sporo tego było i mam synka tak więc hmm nie wiem jak dokładnie jest na synka bo jedne kobitki maja drugie nie ale wiem z tego co słyszałam i zaobserwowałam wymioty poranne mówia o dziewczynce;-)

A co do dzieciaczków oj kochana ten mój synek daje mi popalić równo nie dość że broi tez zabawkami rzuca to ucieka drzwi sobie otwiera i go wszędzie co czasami na klucz zamykam bo ja za dużo biegac nie będe non stop no a do tego na klatce sa schody :sorry:barierek żadnych nie chce bo mój synek to cwaniak co i to by przejął do myślenia a niedługo(mam taka nadzieje ale jak to bywa w praktyce pewnie jeszcze poczekam)M ma zrobić zabudowanie i drzwi na klatce chce mieć to zamkniete całkowicie:tak:a co do jedzenia na szczęście mój wcina równo:-Dnie musze prosic a jak sa dni gdzie tak nie chce niezmuszam zgłodnieje to wtedy nawet sam podejdzie weźmie mi chlebek z talerza i zje:tak:wogóle zawsze lepiej mu się jadło jak jadł z kimś razem:tak:



witam wszystkie dziewczynki ,
u mnie wczoraj zaczął sie nowy STARANKOWY cykl ....
nie nastawiam sie na sukces bo to wydaje mi sie wręcz niemozliwe ale nie ukrywam ze bardzo o tym marze by sie udało.

miłego dnia :)



suuuuper już niedługo owulka:-)




pokłóciłam się z M :-( czuję się fizycznie i psychicznie źle więc chyba nie będę Was tu dzisiaj dołować moją osobą. Jutro będzie lepiej :tak::tak:;-)


ajć no trafiłas w czuły punkt M:baffled:mój ma tez jobla na punkcie takich rzeczy co ja zabardzo nie kłuce się bo wiem ze nie ma sensu my kobitki aż tak nieprzywiazujemy do tego wagi typu że aż taki koszmar się stał no ale nasi M niestety jak dziecko traktuja te wynalazki:sorry:
 
Anufifi a Ty jednak cały cykl się starasz czy poprzestajesz parę dni przed owu ?


miałam pewien plan ....starac sie do dwóch widocznych kresech na teście wou ale tej drugiej niezbyt mocnej ....ale coraz wiecej mam watpliwości czy igrac z ogniem w mojej sytuacji ....ten cykl jestem na CLO ( na wzrost pęcherzyka) nie wiem porpostu czy powinnam kombinowac bo boje sie że sie to obruci przeciwko mnie .
a tak ostatnio gadaliśmy z M ze w sumie to trzeci chłopak to byloby tez fajnie , taka męska brygada :) no i dla chłopca to mielibysmy niemal wszystko ....
wiem wiem zdrowie najważniejsze ...tylko czy mi sie nie zamarzy za kilka nascie lat isc z corką na zakupy :):):) ....nie wiem ...jak cos zadowole sie synowymi :)
mysle mysle nie wiem czy cos mądrego wymysle :)
 
WITAM LASKI:-)
Ja sobie fajnie posprzątałam pranie wstawiłam no i potem obiadek zaczne robic:-)od dzisiaj zaczełam brac witaminki feminatal:-)jest u nas duszno i czasem słonko wyjdzie ale chyba jednak burza przyjdzie:baffled:
A u nas lato w pełni:-D Duchota jak nie wiem co.. balkon mam otwarty na oścież i okno i normalnie ;-)

 
Anufifi super podejście i zazdroszczę takiego :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: ja to bym nie chciała 3 chłopców choć sa super, milusińscy i w ogóle extra ale brakowało by mi tej płci przeciwnej tak samo jak nie chciałabym 3 córek...może oberwie mi się za te poglądy i z góry przepraszam za szczerość.....tak jakoś mam ale też wydaje mi się, że gdyby była taka sytuacja to jednak pokochałabym wszystkich z całego serca :tak::tak::tak:
 
pewnie , że pokochała byś ....jak mozna nie pokochac takiego cudka :)

mnie sie czasem wydaje ze ja sie nie nadaje na mamę dziewczynki ...."nie lubie" rozpuszczonych rozhisteryzowanych płaczliwych dzieci , a dziewczynki maja do tego skłonnosc niestety ....więc w razie czego będzie to dla mnie wyzwanie :):)
prawda jest taka ze teraz marze zeby w ogóle zajsc w ciąże i nosić pod sercem zdrowe dzieciatko ....a płeć jest na oststnim miejscu :)
 
to prawda Anufifi teraz tak wybrzydzam bo mogę zajśc w ciąże i jest w "miarę" wszystko ok miałabym inne podejście gdybym miała jakieś problemy. Ale człowiek to taka bestia, ze szuka dla siebie jak najlepszego rozwiązania nie patrząc na to co mogłoby być, gdyby.....i już t widze jak za 2 lata jestem tu spowrotem zaciążona z 3 synkiem :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
ja ciagle mysle by ssie pokusic o planowanie , tylko normalnie boje sie kary Boskiej , przy takich jajcach jak miałam przy wyrokach ze juz moge w ogole nie miec dzieci i mięsniaku .....normalnie czuje że grzeszę !!!!!:baffled::baffled::baffled::szok::szok::szok::szok:
 
reklama
Do góry