reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

A ja się chciałam pochwalić pokoikiem moih chłopaków:)

P6290076.jpg

P6290074.jpg

P6290075.jpg

TYLKO TE KOLORKI SĄ ZYWSZE , NIESTSTY NIE UMIEM SIE TYM APARATEM JESZCZE POSŁUGIWAC ;/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam :-)

u nas dziś słonecznie :-) tylko trochę wieje jak to nad morzem ;-) właśnie wróciliśmy z plaży :happy2: jestem padnięta ;-)

Agniesiak kreseczki jak malowane :tak: Jeszcze raz gratulacje!!!!! :-)

Anufifi pokoim cudny!!!:tak::-) zdolna babeczka z Ciebie! :tak:

Buziaki dla Was! :-)
 
Aniu powiem Ci ze rewelacyjny ten pokoik bardzo mi sie podoba!!nie jest tak napiapane kolorkow:-)ile ma metrow pokoj??bo bardzo duzy sie wydaje...a na podlodze to panel,parkiet czy deska??
tO SKORO JUZ zdjecia pokoju chlopcow sa to jeszcze wklej ta anteresole z salonek i kuchnia plizz bo ja czekam i czekam:-)

Witam :-)

u nas dziś słonecznie :-) tylko trochę wieje jak to nad morzem ;-) właśnie wróciliśmy z plaży :happy2: jestem padnięta ;-)

Agniesiak kreseczki jak malowane :tak: Jeszcze raz gratulacje!!!!! :-)

Buziaki dla Was! :-)

Kochana wypoczywaj wypoczywaj:-)zazdroszcze...tez bym pojechala:-)

Uciekam do domku!!MIEGO POPOLUDNIA:-)
 
Gosiu nie wiem ile moze miec ten pokój , ale nie jest duzy , na podłodze sa panele .

Tak lubie ten ich pokój ze bym sie tam przeniosła :)

i mają pod antresolą filipa zamontowane takie cieniutkie światełka w kolorze pokoju ....tomeczek zanim zasnie uspakaja i wycisza sie przy nich :)
 
czesc dziewczyny!!!

A swoją drogą ciekawe co u Kici słychać? Jak ona się czuje?

dziekuje za pamiec Pyszczku!
u mnie ciazowo ok natomoiast chorobowo strasznie :(
mam ropien na migdale i bardzo cierpie , dostalam antybiotyk i mam nadzieje ze szybko przejdzie bo juz nie wyrabiam!

ja u Pyszczka obstawiam synka :-)
ciekwe kto zgadnie...
kiedy usg Pyszczku??

jesli chodzi o mdlosic i plec to ja w to akurat nie wierze.
w pierwszej ciazy mialam mdlosci jest chlopak , teraz mdlosci i wymioty i nie wiem co jest.
moja kumpela w jednej ciazy nic zero mdlosci i jest cora w drugiej wymioty i mdlosci i wszyscy wrozyli syna a tu druga cora...

Berashko mezowi przejdzie!
a swoja droga bez przesady przeciez to tylko telewizor wiadomo ze nie zrobilas tego specjalnie!!!

Agniesiak wielkie GRATULACJE!!!!!!!!!! ciesze sie ze sie udalo!

Gosia jesli chodzi o niejadka moja znajoma miala problem z corka tez nie chciala jesc. latala z nia po lekarzach. wkoncu trafila do jakies specjalistyczniej kliniki!
pierwsze co lekarz zalecil to zapisywanie wszystkiego dokladnie co je w ciagu dnia, normalne jedzenie oraz kazdego czipsa, lizaka , ciasteczko itp.
okazalo sie ku zaskoczeniu wszystkich ze mala pochlania calkiem spore ilosci zapychaczy, ktorymi sie poprostu najadala! lekarz kazal odstawic wszystko z wyjatkiem prawdziwego jedzenia. okazalo sie ze po paru dniach mala zaczela ladnie jesc!!! poprostu zapychala sie tym calym syfem i nie nadanzala glodniec do posilkow!
moze sprobuj tez tego?

Anufifi kochana zaczynaja sie watpliwosci starankowe hehe
wyjdzie w praniu nie mysl za duzo! mysle ze monitoring wskaze wlasciwa droge :)

zmykam kochane polezec!!
buziaki dla Was wszystkich!!!!!!!!!!!!!
 
Kicia-ciesze sie zajrzalas do nas! mam nadzieje, ze niedlugo gardziolko wydobrzeje :)

Agniesiak
-super 2 kreseczki!

Anufifi
-pokoik sliczny, taki kolorowy! W stylu IKEA widze mebelki :) sama mam u malego jeden regalik ale bialy, nie sosnowy, ten potrojny. U nas z czerwonymi pojemnikiami. Tylko jakos wciaz nie moge udekorowac scian malego:( na razie jest sama, jednolita zielona tapeta i szukam dalej pomyslu- jakies naklejki czy cos? A le zaczekam do jutra-jutro mam USG i bede wiedziec czy robic typowo chlopiece dekoracjie czy troche dziwczecego stylu-jakies motylki ;)
Na tym watku chyba nie chwalilam sie pokoikiem malego...
 
reklama
Do góry