reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
witM:-D

za Twoja rada Patrysia86- nie zatestowalam dzis...poki co cisza..@= nie ma...czekam dalej:-p

kciukasy trzymam:tak:



Trzymam kciuki za testujące!:tak:

A ja zrobiłam ten cholerny test. Jedna gruba krecha:-(
No ale dziś dopiero 29dc.. no i test baardzo długo w szafce leżał.. No nic czekam na @ a potem znów igraszki, aż do skutku:-D


jak mówiłam jestem zdziwiona:confused2::confused2::confused2:widocznie sobie te objawy wmawiamy:baffled:trudno AGNIESIAK czekamy na @ iiiiiiiii staranka na nowej kanapie:tak:;-)
 
no czekam i czekam...polamana..rozleniwiona na maxa...do pracy nawet dzis nie poszlam..bo chodze jak cien-zmeczona i taka podminowana..Ide zaraz z mala na spacerek...na zakupy...bo zaraz zwariuje...a te cycki i dzisiejsza temp. daje mi niemalze 100 % odpowiedzi na moje pyt....oj zdziwe sie bardzo jak@ przyjdzie....a mialam wyluzowac:sorry:trudno najwyzej jutro bede caly dzien beczec...:-(choc dzis powinna byc@ i cisza:eek:
 
no czekam i czekam...polamana..rozleniwiona na maxa...do pracy nawet dzis nie poszlam..bo chodze jak cien-zmeczona i taka podminowana..Ide zaraz z mala na spacerek...na zakupy...bo zaraz zwariuje...a te cycki i dzisiejsza temp. daje mi niemalze 100 % odpowiedzi na moje pyt....oj zdziwe sie bardzo jak@ przyjdzie....a mialam wyluzowac:sorry:trudno najwyzej jutro bede caly dzien beczec...:-(choc dzis powinna byc@ i cisza:eek:



oby fasolka była i tego ci szczerze życze i wszystkim staraczkom z całego serca:tak:
 
Agniesiak- trzymam mimo wszytko wciaz kciuki-poki@ nie ma - nadzieja jest!

a jak dl masz cykle?
@ zawitała:tak: Trudno się mówi i zyje się dalej. Fikac będziemy na nowej rogówce codziennie:-p A cykle mam takie jak widac na suwaczku 28 dni.

jak mówiłam jestem zdziwiona:confused2::confused2::confused2:widocznie sobie te objawy wmawiamy:baffled:trudno AGNIESIAK czekamy na @ iiiiiiiii staranka na nowej kanapie:tak:;-)
Nom ja tez jestem zdziwiona ale trudno..w sumie przytulanki byly dwa razy. Te objawy to sobie chyba sama wmówiłam:baffled: Od tego cyklu nie będę sobie wmawiac objawów i nic Wam mówic:-D Po prostu powiem Wam w dniu testu i już bo inaczej to się za bardzo nakręcam;-)
 
ten wkret jest najgorszy:baffled:ja tez teraz mysle, ze zaraz dostane i po co ja tak analizuje swoje cialo...wslu****e sie,.jak potem te obiawy mozna jedynie nazwac- pseudo:nerd:

czuje, ze lada moment do mnie zawita..:-(tak mnie dolem ciagnie..i pobolewa
 
WITAM:-)
Imprezka udana na maxa:tak:
A mnie normalnie cycuchy bolą i tu kurka się nie nakręcam bo w sumie tego nie miałam nie wiedziałam wogóle co to nawet jest ten ból na @ no ale zobaczymy ps.a brzuchol od dłuższego czasu boli mam nadzieję że bezie ok i ja ujże te kreski(ale to by był cud:-Dpo jednym serduszkowaniu i to taki hehe)
GRACJASKA mam nadzieję ze ci się uda:tak:
POZDRAWIAM:-)
 
Patrysia kto wie;-)
Może i po jednym się uda:-)
My wczoraj na grillu byliśmy u koleżanki i tak się najedliśmy, że szok.. a potem jeszcze w domku jak wróciliśmy to gofry robilismy:laugh2:
Pychota...:tak::-D
 
DZIEŃ DOBRY;-)
Jak wam mija weekend majowy,chyba dobrze:-):tak:
U nas też ok :-)tylko mój synek coś pokaszelkuje:-(wrrrr co niedawno wyzdrowiał i tu znowu:angry:
POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE:-)
 
reklama
Witam po weekendzie :-)

Oj jak szkoda że tak szybko minął i już w pracy :-(

Kacper nam się przeziębił ma straszny kaszel i katar :-(

w weekend byliśmy w domu ale grillowaliśmy i korzystaliśmy z ładnej pogody :tak::-)

jutro mam usg....z jednej strony nie mogę się doczekać a z drugiej strasznie się boję :rolleyes2::unsure:

Gosia Ty masz dzisiaj...trzymam mocno kciuki ale napewno wszystko jest dobrze!!! :tak:
 
Do góry