reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Ja to już dziewczyny chyba zwariowałam:tak::-D
Latam i kurze ścieram:-) Mój M mnie nie poznaje bo ja nigdy tak od tak nie ścieram tylko w sobotę:-D
A dziś juz pranie zrobione, pozmywane, nawet opracowuje już zagadnienia do następnego egzaminu.. no a teraz te kurze. A i wczesniej podłoge zamiotłam. Mój M sie ze mnie nabija:-D Jakąś fazę sprzątania dziś mam:rofl2:
 
Ja to już dziewczyny chyba zwariowałam:tak::-D

Latam i kurze ścieram:-) Mój M mnie nie poznaje bo ja nigdy tak od tak nie ścieram tylko w sobotę:-D
A dziś juz pranie zrobione, pozmywane, nawet opracowuje już zagadnienia do następnego egzaminu.. no a teraz te kurze. A i wczesniej podłoge zamiotłam. Mój M sie ze mnie nabija:-D Jakąś fazę sprzątania dziś mam:rofl2:


hehe na dobre ci to wyjdzie będzie czyściutko:rofl2:ja zawsze rano sprzątam po synku trzeba codziennie:-Dale to przyjemne sprzątanie;-)
 
No moje drogie ja zaraz zmykam do domku :-) nareszcie :-):-):-) i chciałabym Wam życzyć:

Miłego i słonecznego weekendu!!!

1019_w587.jpg
 
Wiecie co kochane normalnie jestem w szoku:szok::szok:mam teraz wirrrrrr w głowie bo chodzi o to że ja zawsze miałam cykle 28 dniowe no i tak nie zwracałam na to za bardzo uwagi no i teraz sobie patrze jaki odstęp był z minioną @ iiiiiiiiiiii był to cykl 26 dniowy do ostatniej @ co 11 kwietnia dostałam a nie 28:szok::szok:i co teraz co z suwaczkiem zostawić to 28 czy na 26 zmienić jestem zamieszana kompletnie już nie wiem teraz:szok::szok:
 
Agniesiak a może Ty tak podświadomie już wijesz gniazdko ;-) wiesz kobiety w ciąży mają fisia na punkcie czystości :tak:
Jak jestem w ciązy to olaboga.. osiem miesięcy sprzątania:-D

No moje drogie ja zaraz zmykam do domku :-) nareszcie :-):-):-) i chciałabym Wam życzyć:

Miłego i słonecznego weekendu!!!


Wzajemnie Kochana, milego weekendu:tak::-)

Wiecie co kochane normalnie jestem w szoku:szok::szok:mam teraz wirrrrrr w głowie bo chodzi o to że ja zawsze miałam cykle 28 dniowe no i tak nie zwracałam na to za bardzo uwagi no i teraz sobie patrze jaki odstęp był z minioną @ iiiiiiiiiiii był to cykl 26 dniowy do ostatniej @ co 11 kwietnia dostałam a nie 28:szok::szok:i co teraz co z suwaczkiem zostawić to 28 czy na 26 zmienić jestem zamieszana kompletnie już nie wiem teraz:szok::szok:

Ja bym Kochana zostawiła ten suwaczek na Twoim miejscu. :tak:
 
Patrysia daj sobie spokoj z suwaczkie i zrob test hehe:-)

Ja juz pomalu uciekam do domku...nadal mam lipny humor:-(nic mi sie nie chce...Denerwuje sie juz wizyta poniedzialkowa czy aby wszystko ok??;-(


Milego weekendu babeczki!!
 
reklama
Patrysia daj sobie spokoj z suwaczkie i zrob test hehe:-)

Ja juz pomalu uciekam do domku...nadal mam lipny humor:-(nic mi sie nie chce...Denerwuje sie juz wizyta poniedzialkowa czy aby wszystko ok??;-(

Milego weekendu babeczki!!


oj niesmutaj się wszystko będzie dobrze dzidzia na pewno zdrowa a jutro wolne co i humorek sie poprawi:tak:dziękuje wzajemnieps.no tak nawet gdyby były 26 dniowe cykle to i tak 6 dni do testowania co i tak za szybko jednak poczekam czy dostane @ 8 maja czy jednak szybciej;-)
 
Do góry