reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam laseczki moje:-)

Niki mi się wczoraj tak wyrznęła,ze o malo co nie zemdlalam:sorry: z nerw ofqrs.guz na czole rósł na moich oczach a i krecha wyszła czerwona momentalnie-myslalam,ze rozciela juz:sorry: A jak sie zaniosla to ....myslalam,ze zwariuje.Na szczęscie mąz miał wiecej "opanowania" szybko lód ( ale zby to sie dała dotknąc:no: ) ... dzis jednak jest "ladnie" tzn. sniak, sliwa,ale nienajgorzej:sorry: Na kant nogi od krzesla wpadła:confused2: potyka sie na rownej powierzchni no:eek: Kiedy to sie nauczy "stabilnie" człapać:sorry:

kiki no lepiej juz lepiej;-) wsio wrociło do normy...szkoła, dom i Niki:-D Zdrówka dla Ciebie;-)

Wszytskie bez wyjatku pozdrawiem cieplutko i udanego długiego weekendu zycze- tu takowego nie ma :sorry:

No i pogody Wam zazdroszcze:sorry:

Buzka
 
reklama
MARGARITTA o jejku no ale tak to jest z naszymi pociechami tu wejda nie patrza lub jak mówisz początki chodzenia to jeszcze nie stabilnie boom upadek:baffled:mój synek też już nie jednego sinca zaliczył:baffled:tak tak u nas słoneczko ale jak tak lunie i te burze da po takm dłuuuuuuuuuuugim słoneczku:baffled:
 
witam:)


a ja jestem pelna nadziei...az mnie to przeraza..., bo potem bede bardziej plakac jak nic z tego...ale ta temp. daje mi tyle do myslenia- dzis znowu wzrosla:szok:37,7:szok:szok- tyle jeszcze nie mialam(bedac zdrowiutka!)...cycuchy pobolewaja- powiekszone...coraz uczucie na@./..ale cisza... i krzyz mnie boli- zmeczona jestem, ale to akurat to moze przemeczenie praca:eek:?...nie wiem czy jutro testowac- tak mocno sie bole, ze beda tylko lzy
 
witam:)


a ja jestem pelna nadziei...az mnie to przeraza..., bo potem bede bardziej plakac jak nic z tego...ale ta temp. daje mi tyle do myslenia- dzis znowu wzrosla:szok:37,7:szok:szok- tyle jeszcze nie mialam(bedac zdrowiutka!)...cycuchy pobolewaja- powiekszone...coraz uczucie na@./..ale cisza... i krzyz mnie boli- zmeczona jestem, ale to akurat to moze przemeczenie praca:eek:?...nie wiem czy jutro testowac- tak mocno sie bole, ze beda tylko lzy


kochana a ile masz do @:eek:bo ogólnie ja tu widze objawy na fasolke:tak::-)
 
jak wytrzymam testuje w sobote-jak nie jutro;-)


a cycki mnie bola potwornie...nawet przy coreczce tak mnie nie bolaly!!!
wowczas pierwszym symptomem dajacym mi nadzieje...i podejrzenie bylo czeste oddawanie moczu....teraz nie latam nic...w normie...ta temp...te cycki\9swedzaco-bolace:-D..i bol krzyza...to czekanie jest najgorsze:eek:
 
jak wytrzymam testuje w sobote-jak nie jutro;-)


a cycki mnie bola potwornie...nawet przy coreczce tak mnie nie bolaly!!!
wowczas pierwszym symptomem dajacym mi nadzieje...i podejrzenie bylo czeste oddawanie moczu....teraz nie latam nic...w normie...ta temp...te cycki\9swedzaco-bolace:-D..i bol krzyza...to czekanie jest najgorsze:eek:



wiesz tez to są objawy na @ i wiesz jeszcze ona ci się nie spóźnia dlatego poczekaj ten dzień i w sobote testuj:tak:ale mam nadzieje że to fasolka;-):-)
 
reklama
Trzymam kciuki za testujące!:tak:
A ja zrobiłam ten cholerny test. Jedna gruba krecha:-(
No ale dziś dopiero 29dc.. no i test baardzo długo w szafce leżał.. No nic czekam na @ a potem znów igraszki, aż do skutku:-D

 
Do góry