reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Cześć laseczki nareszczie jestem w domu.
Zaraz będe czytać co u was.

A teraz streszczam:
Chodziliśmy na SHOW- raz były przedstawienia taniec klasyczny, Chikago, śpiewał jakiś kumpel Pawarottiego w sumie super. Show był codziennie o 19-15 i trwał 50 minut.
Żarcie do oporu od 5-00 rano do 1-00 w nocy, codziennie basen, opalanko w portach spacery i zakupy. 2 razy byliśmy w Turcji i tam sporo zrobiliśmy zakupów. Byliśmy zaproszeni na brydż do kapitana- super widok. Byliśmy też na kolacji z kapitanem i oficerami- było trochę stresu ale spoko. Trzy razy była gala z kapitanem, gdzie wymagany był strój wieczorowy- faceci smoking a kobiety suknie wieczorowe.

I teraz tak;
Byliśmy w Egipcie i znowu zobaczyłam piramidy.
Aleksandria to jeszcze większa dzicz jak Kair.
Rodos tam zwiedziłam super zamek, jest tam tanie złoto.
Mykonos akurat trafiliśmy na paradę pedałów......hihihi.
Dubrownik w Chorwacji tam zwiedziliśmy zamek.
Split wybyczyłam się na plaży.
Cypr też wybyczyłam się na plaży.
Ateny byliśmy w porcie jachtowym i w knajpie z basenem- super!!!!
Neapol zwiedziliśmy Pompeje są naprawdę piękne i zrobiliśmy sobie szybkie zakupy po Neapolu.
Wenecja płyneliśmy tramwajem wodnym, zaliczyłam plac św. Marka.
Liworno z tego portu pojechaliśmy do Pisy i Florencji- polecam.
Sycylia Mesina o tu włosi naprawdę przestrzegają sjesty- jest od 12-00 do 17-00.
 
reklama
Beatko to wspaniałe wakacje miałaś ale super że już jesteś z powrotem . A jak Twój mąż popłynął już dalej czy ma wolne ?
A jak u Ciebie ze starankami ? Wiesz już czy poczekamy na wyniki razem z Tobą ?;-)
 
Mąż wraca 7 pazdziernika, @ przyszła pod koniec lipca mam 25dc ale chyba teraz nic z tego serduszkowanie było zbyt często.
Beatko to o niczym nie świadczy. na 28 dni była laska która bzyzku robiła 2-3 razy dziennie niemal codziennie i zaszła :-). Jeśli zdążyły się plemniczki przyzwyczaic do takiego trybu to może i będą tego efekty :-). Ale nie nakręcaj sie. Co ma być to będzie :tak:
 
Witam wszystkich serdecznie!
Faktycznie te metody wyliczania dni na dziewczynkę lub na chłopca jakoś się tu nie sprawdzają. Mimo to ja będę próbować, co mi szkodzi ;-)
Czytałam że bardzo ważna jest dieta, 2 miesiące przed planowaniem dzidziusia powinno się zrezygnować z niektórych produktów a niektóre wprowadzić, podobno ma to duzy wpływ na płeć dziecka.
Sylwia75 jeżeli Twój nick oznacza wiek to wcale nie uważam że to dużo zwłaszcza że masz już 2 dzieci, wiele kobiet w tym wieku dopiero zaczyna planować pierwsze :tak:
 
reklama
Witam wieczorowa pora:) Ewcia dziekuje za mile slowka;)... Indygo.. nioo to moj wiek heheeh :laugh2:a co do diety to tez o tym slyszalam.....Ja to juz chyba mam jakies urojenia bo juz sie czuje ciazowo:-(..bylo mi zle,smierdzialo mi jakos dziwnie miesko i mialam zgage...Hahaha to na serio chyba juz jakies zwidy mam:wściekła/y:...Milej nocki zycze wszystkim;)
 
Do góry