reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Kasiu, tak sie ciesze!! Trzymam kciukasy:-)

Co do mnie, to juz wiem, ze za tydzien znowu baraszkowania nie bedzie, dopiero w nastepnym cyklu zaczniemy starania na chlopaka, chociaz wedlug kalendarza chinskiego wtedy mielibysmy splodzic dziewczynke... a co tam, najwyzej bedzie siostrzyczka dla Madzi:happy: a nastepny chlopak:happy:, hihi

Sloneczko posylam, Wam sie sprzyda, bo dlugi weekend przeciez w Pl.

Zabieram sie teraz za obiad.
Papatki!!!
 
Pozdrawiam, my jutro wracamy z nad morza. Pogoda ostatnio sie pogorszyła, brzusi rośnie, a mały kopie. Podrawiam, jeszcze nie wiem kiedy wracam do Anglii.
 
R.usałaka dzięki za stronke, skorzystam z niej po @...Zobaczymy czy bedzie córcia...A jak bedzie drugi Diabełek to będe tez bardzo szczęsliwa:laugh2::laugh2:
 
JA BYŁAM PIERWSZA - PLAOWAŁAM CÓERCZKE I MAM:-)..ILE Z TEGO "STRZAŁU"..ILE "MATEMATYCZNYCH OBLICZEN":-D..NIE WIEM..ALE MAM WYMARZONA DUSIE:-)

Wiem Rusałko że zakładałaś wątek w końcu Twój post jest pierwszy, no i jesteś w końcu jegoi matką, pisałas że planowałaś córcię no, ale nie wiemy jak to zrobiłaś.(chyba że to przegapiłam). Na razie wszyscy pamiętamy z tego wątku Eni i Nianie które serduchowały przed dodatnimi testami owulacyjnymi strzelając w dziewczynke i obie mają chłopców. Może Ty podasz instrukcje na dziewczynkę? oczywiście gratuluję Ci twojej Dusi!
 
Ostatnia edycja:
Witam.....wszystkie stałe bywalczynie:)... Mam nadzieje ze nowe sa tez mile widziane;)...Chyba za pozno trafilam na Wasze forum... bo juz jestem w trakcie starania o dziewczynke:)... mam juz chlopcow 2... 13 i 9 lat:).... sa cudowani..ale maze jednak o dziewczynce..... nie wiem czy dobrze trafiam.. bo w ksiazce przeczytalam ze najlepiej 2 ..3 dni przed owulacja.... dzis juz mam 9 dzien owulacji... a probowalismy juz od 7 dnia.. i mysle ze dzis jeszcze poprawimy bo mi ktos powiedzial "pamietaj ze masz juz swoje lata",,,, moze sie uda.. a jak nie to mysle ze najwazniejsze zeby bylo zdrowe...Pozdrawiam wszystkie starajace.. i trzymam kciuki;):)
 
Hej wam
MOj mężulko juz wlasnie pojechał,i znowu słomianka,super ze chociaz udało mus ie na jeden dzien smignac do nas,,heh
MOj maly dalejw wyreku,a ja juz po snaidniau,bo z m zjadlam,juz kawkwe wlasnie zaparzylam,,
A dzisiaj jade do tesciowej,tzn do babci mojego m ze szwagierka,i reszta rodizny bo ma babcia imieniny,,,ech,,a ta nie chce mi sie,,ale trzeba,,,zreszta co bede sie kisila w domu,,

Ide po kawe

No stare babiczki wpadly super alseczki,,,
a kalendarzyk przyda sie dzieks

Sylwia witaj i powdzenia
 
Hej kobitki :-)
Wpadłam się przywitać. Podczytuje was ale jakoś weny do pisania brak :sorry2:
Rusałko oczywiście, że cię pamiętam. Od ciebie wszystko się tu zaczęło :-)
Buziaczki laseczki :-)
 
reklama
ale miło, ze mnie jeszcze pamietacie:tak::tak:

u nas sie udało z dziewczynka..bo bzykanko było praktycznie codziennie(az maz czasem miał serdecznie dosc:-D:-D:-D:-Djak nigdy!)od 2 dni po @ do dnia owulacji..NO i bach..wymarzona Klaudia jest!


nie wiem dlaczego Anko34 nie mozesz wejsc na str..z nia wszystko ok-własnie sprawdzałam

pozdrawiam wszystkich serdecznie i zycze celnych/trafnych/-strzałów ...na zdrowe kochane dzieciaczki:tak:
 
Do góry