reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

hejka dziewczynki,
dawno mnie tu nie było, należę do wcześniejszych zadomowionych staraczkach, ale odpuściłam sobie swego czasu wątek, bo już nie było staranek na dziewcyznkę,ale w ogóle mieć dzieciątko (po badaniach okazało się że mam problemy z tarczycą)a o drugie dzieciątko staraliśmy się ponad 1,5roku i nic...
aż do wczorajszego dnia gdy ujrzałam dwie kreseczki (jeszcze są słabe ale są)
Mam nadzieję że za tydzień,dwa gin potwierdzi ciążę
Życzę wszystkim nowym staraczkom szybkiego OWOCU :))
Po cichutku GRATULACJE
 
reklama
...aż do wczorajszego dnia gdy ujrzałam dwie kreseczki (jeszcze są słabe ale są)
Mam nadzieję że za tydzień,dwa gin potwierdzi ciążę

Kasiu, gratulacje i trzymam kciuki, by wszystko było dobrze..., a po takich długich starankach, to mam nadzieję, że będą bliźniaki co najmniej :-D i będziecie mieć swój własny zespół...
 
Ostatnia edycja:
Kasiu, gratulacje i trzymam kciuki, by wszystko było dobrze..., a po takich długich starankach, to mam nadzieję, że będą bliźniaki co najmniej :-D i będziecie mieć swój własny zespół...

hihi,mężulo też by chciał bliźniaki..ja chciałam przy pierwszej ciąży teraz mniej, bo nie wiem czy dałabym radę z trójką maluchów (mój synek ma 22miesiące dopiero jak sie dzieciaczek urodzi bedzie miał 2,5roku)
Dziewczyny, ciężko na razie się cieszyć..te moje kreseczki (3testy różnych firm) są bardo bladziudkie. No i bardzo wczesna ciąża. Jeszcze wiele może się zdarzyć. Na badanie potwierdzające do gin i usg idę 26sierpnia (dzien pozniej jest nasza 3rocznica ślubu)do tego momentu nie chce juz robic testów żadnych. Co ma byc to bedzie,szkoda stresu i kasiorki. Musze ufać że jest wszystko ok.

I chciałam Wam powiedzieć że duża zasługa tu Ani, bo dostałam od niej "zawirusowane" teściki owulacyjne :))
Ciekawa jestem jak tu u mnie będzie z płcią..bo celowaliśmy równo w owulkę (miałam monitorowaną) ale już było mi wszystko jedno. No ale tabele chińskie mówią że dziewczynka (z synkiem się sprawdziło) więc kto wie
 
kasiu bedzie dobrze,bedzie okoi,juz sie nie moge doczekac twojej wizyty u gina,ale bedziecie miec prezent,,odpoczywaj kochana..buźka

spadam spać
 
Witajcie Kobietki!
My planowalismy dziś wyskoczyc nad jeziorko i du.... Pada! Musi akurat dziś? I co tu kurcze robic? Miłego dzionka Wam życze a jak zobaczycie słonko to wyslijcie je do mnie.:tak:
 
dzien dobry...
Anka u nas tez apda,pogoda do du,,,peki,,,planow na dzisiaj nie mamy,choc na wies mnie ciagna,,ale obadamy,,,
Teraz za snaidanie sie zabieram,bo niedawno wstalismy
milego dnia alseczki
 
Witam

Dawno mnie nie bylo ale zle sie czulam , mdlosci i sennosc i wogole kiepsko te poczatki sa...
Chyba mnie ktos pamita :-)

ZA WSZYTKIE STARAJACE TRZYMAM MOCNO KCIUKI

I OGROMNE GRATULACJE TYM CO SIE UDALO....

ide sobie poczytacbo dawno nie czytalam...
 
reklama
Jak na razie chyba jestes drugą osobą na tym watku której sie udało zaplanowac płec, a pierwszą której się udało zaplanowac dziewczynkę ( pierwsza chyba była Kasia która planowała chłopca - o ile pamietam). JESZCZE RAZ OGROMNIASTE GRATULACJE!!!:tak::-):-D
JA BYŁAM PIERWSZA - PLAOWAŁAM CÓERCZKE I MAM:-)..ILE Z TEGO "STRZAŁU"..ILE "MATEMATYCZNYCH OBLICZEN":-D..NIE WIEM..ALE MAM WYMARZONA DUSIE:-)

ja tak sobie Was tu podgladam..juz coprawda nieaktywnie jak kiedys...(te "stare staraczki mnie penwie pamietaja)- nowe zapewne nawet nie znaja:-p
zakładałam wątek - JAK MNIE CIESZY, ZE WCIAZ ZYWY!...i strzelałam na córeczke- udało sie . Moje słoneczko ma dzis 26 m-cy:-)

POZDRAWIAM I ZAFASOLKOWANYM ZYCZE SZCZESLIWYCH 9-CIU M-CY!
 
Do góry