reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
IMG_2493.JPG


No i mi powiedzcie co robić.
To już pozytyw? Pokazało mi poziom LH na 180.
 

Załączniki

  • IMG_2493.JPG
    IMG_2493.JPG
    306,8 KB · Wyświetleń: 368
Zrob jeszcze za 3h test .... ja wlasnie na takim poleglam ostatnio

Dobrze, zrobię.


Zastanawiam się, czy dziś jak byśmy tak [emoji173]️ bez pełnego dojścia, to czy jutro już moglibyśmy [emoji173]️ z dojściem pełnym i by wyszła z tego dziewuszka? Bo wyglada jakby ten największy pik miał byc jutro. Która tam obeznana w tych klimatach?
 
Dobrze, zrobię.


Zastanawiam się, czy dziś jak byśmy tak [emoji173]️ bez pełnego dojścia, to czy jutro już moglibyśmy [emoji173]️ z dojściem pełnym i by wyszła z tego dziewuszka? Bo wyglada jakby ten największy pik miał byc jutro. Która tam obeznana w tych klimatach?


I jak? Ja bym dzisiaj juz dzialala i jutro , ale testy rob i zobacz kiedy najwiekszy pik i wtedy stop. Powodzenia ! ❤

Mnie znowu jajniki bola i badz tu madry o co chodzi....
 
reklama
Do góry