reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

IMG_2491.JPG


Moje testy. Dziś zaopatrzyłam się w kolejne dwie paczki, więc zaczynam polowanie na owu. ;)

Poziom wg femmometer - 44.
 

Załączniki

  • IMG_2491.JPG
    IMG_2491.JPG
    339,2 KB · Wyświetleń: 791
reklama
Dziewczyny zaliczylam falstart :sad:
W poniedzialek test owu po 20 pozytywny w 19dc. Rano i popoludniu we wtorek juz jasniejszy, wiec bylam pewna , ze pik juz byl.Wtorek i sroda <3 . A dzisiaj bol jajnikow, zrobilam test owu i kreska kontrolna prawie czarna :hmm: nagle ok 19 zaczal zalewac mnie sluz, wychodzi na to ze owu dopiero dzisiaj.maz chory, wiec nie ma szans na przytulanki. I nici w tym cyklu z synusia :sad: albo wyjdzie 3 dziewczynka...A wszystkie znaki na niebie wskazywaly chlopca ... wtorek i sroda ksiezyc w znaku meskim, dzisiaj i jutro tez, kalendarz chinski tez przepowiedzial chlopca.... a tu taki psikus...
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny zaliczylam falstart :sad:
W poniedzialek test owu po 20 pozytywny w 19dc. Rano i popoludniu we wtorek juz jasniejszy, wiec bylam pewna , ze pik juz byl.Wtorek i sroda <3 . A dzisiaj bol jajnikow, zrobilam test owu i kreska kontrolna prawie czarna :hmm: nagle ok 19 zaczal zalewac mnie sluz, wychodzi na to ze owu dopiero dzisiaj.maz chory, wiec nie ma szans na przytulanki. I nici w tym cyklu z synusia :sad: albo wyjdzie 3 dziewczynka...A wszystkie znaki na niebie wskazywaly chlopca ... wtorek i sroda ksiezyc w znaku meskim, dzisiaj i jutro tez, kalendarz chinski tez przepowiedzial chlopca.... a tu taki psikus...

Niech się mąż poświęci. Wypoci się, to szybciej do zdrowia wróci.


A ja ścigam się z czasem, bo od wczoraj dużo śluzu jak biało jaja, taki niby rozciągliwy, niby ciut lepki. Czasem kłucie jajników. Ale testy jeszcze blade. Wieczorem wczoraj poziom 73 dopiero. Oby przeczekała to owu do tego 12.09 bo od wtedy księżyc w znaku żeńskim. ;)
Dziś chyba rozgrzeję M. bez pełnego dojścia, na wszelki wypadek. Wypadałoby wtedy [emoji173]️ co 3 dni nawet.
Stresujący ten okres teraz. Trzymajcie kciuki za tą owu. [emoji1307][emoji1307][emoji1307] w tym miesiącu musi się udać. Mam takie mocne nastawienie i pozytywne myśli, że nie ma innej opcji jak na róż i brokat. [emoji177]
 
reklama
@mamolinka90 kochana poczytaj kilka postów wcześniej... Dokładnie to samo u mnie.. Byłam pewna że owu była tydz temu w niedzielę pięknie wszytsko obstawione <3 a tu bum owu była 3 dni temu... Będzie dobrze !
@martoosia04 trzymam kciuki ! Napewno się uda!
@leeleeth i jak?? Działaliscie?
U nas koniec końców te <3 były tak nijak że chyba bardziej na chłopca.. Ale mi zależy żeby już zajść.. Za tydzień będę mogła testować to będzie najdłuższy tydzień w moim życiu chyba...
 
Do góry