reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Senność, czasami mdłości, ale chwilowe :)
A przypomnisz ile się staraliście? My mieliśmy czekać jeszcze miesiąc ale zaczęliśmy już w tym cyklu. Na razie monitoruję cykl i spróbujemy metody „przed owu” ale nie wiem czy wytrzymam xd to jest ciężki temat :D nie spodziewam się problemów z zajściem w ciążę i jestem przygotowana że ten jeden cykl to już będzie to.. sama jestem ciekawa jak to pójdzie.. jestem przed owu, jeszcze mam negatywne testy owu i dwa starania już były.
 
A przypomnisz ile się staraliście? My mieliśmy czekać jeszcze miesiąc ale zaczęliśmy już w tym cyklu. Na razie monitoruję cykl i spróbujemy metody „przed owu” ale nie wiem czy wytrzymam xd to jest ciężki temat :D nie spodziewam się problemów z zajściem w ciążę i jestem przygotowana że ten jeden cykl to już będzie to.. sama jestem ciekawa jak to pójdzie.. jestem przed owu, jeszcze mam negatywne testy owu i dwa starania już były.
U nas dopiero w 3 cyklu się udało, gdy próbowaliśmy metody przed owu. Nie udawało się, dopiero gdy zbliżenia były bliżej owulacji zaszłam w ciążę. Szczęśliwy cykl to 2 dni przed owu, 1 dzień przed owu I po owu albo w samą owu. Tak przypuszczam. Będzie synek i bardzo się cieszymy :)
Koleżanka teraz zaszla w ciążę, jeden jedyny seks 3 dni przed owu I też będzie synek wiec metoda owulacji tu się nie sprawdziła a już mają dwie córki więc też są bardzo zaskoczeni. Powodzenia.
 
A przypomnisz ile się staraliście? My mieliśmy czekać jeszcze miesiąc ale zaczęliśmy już w tym cyklu. Na razie monitoruję cykl i spróbujemy metody „przed owu” ale nie wiem czy wytrzymam xd to jest ciężki temat :D nie spodziewam się problemów z zajściem w ciążę i jestem przygotowana że ten jeden cykl to już będzie to.. sama jestem ciekawa jak to pójdzie.. jestem przed owu, jeszcze mam negatywne testy owu i dwa starania już były.
To powodzenia ! Trzymam kciuki. My staraliśmy się od marca . W maju się udało :)
 
O to widzę średnio w 3 cyklu się udawało :D ja chciałam spróbować tej metody "przed owu", ale u mnie ciężko z silną wolą i nie wiem czy dam radę zachować wstrzemięźliwość :D
 
U nas 4 lata temu zaskoczyło w 1 cyklu, a teraz dopiero w czwartym. To starania były u Was w jakie dni?
Starania u nas były w 12dc i 13 dc i 18dc (yh yh) a pozytywny test owulacyjny w 16dc. Coś mi się zdaje że tym 18dc mogłam zamknąć drogę do dziewczynki, ale co ma być to będzie :)
 
reklama
Do góry