reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej Dziewczyny :)

Kurcze strasznie przykra jest opinia ludzi co do ilosci, czy dzieci tej samej plci :( Czytam was i doskonale to rozumiem . Niestety jest tak ze nawet jak juz ma czlowiek dziecko innej plci to te idiotyczne przytyki sie nie koncza :( . Powiem wam jak to wyglada u nas . Jak nie bylo Igi to wszyscy oczywiscie biadolili jakby posiadanie chlopcow to byla jakas patologia ... Te niekonczace sie wspolczucia . Ja sie zawsze pytalam ( bo nie potrafilam tego ogarnac) No czego wy mi ludzie wpolczujecie (?) Zdrowych , pogodnych , szczesliwych dzieci . Czy te "jajka" czy ich brak to jest jakis koniec swiata . Ludzie sa okropni :( . Wiadomo ze czlowiek mial marzenia itd , tez mi bylo przykro ze nie mam "wszytskich" dzieci w domu ale gdy rodzil sie taki maly cudowny , pachnacy rozowy czlowiek to juz mi bylo wszytsko jedno , bo to przeciez moje, cudowne, jedyne w swoim rodzaju dziecko . Ludzie patrzyli na mnie jak na kosmite .. no jak cieszysz sie z 4 syna ? :D a ja wam powiem ze sie cieszylam jak cholera , tak szczerze i to ludzi chyba jeszcze bardziej wkurzalo . Jak sie urodzila Iga ( jak pamietacie nie planowana ).... nikt oprocz najblizszej rodziny i dziewczyn z BB nie wiedzial co bedzie, to ludzie dzwonili do mnie ( Ci nawet dalsi znajomi ;) ) Zeby koniecznie sie dowiedziec co sie urodzilo i te durne teksty .... " o wreszczcie sie wam udalo ? " "O to chyba juz koniec reprodkucji ? "
i te teksty slysze ciagle .. do dzis !! Gdyby nie to ze mam liche zdrowie i juz stara d. jestem to bym miala jeszcze 2 nie wazne czy czlopcy czy dziewczynki ... ludzie tego nie ogarniaja . Dlatego dziewczyny cyc do gory i trzeba olewac i miec gleboko gdzies bo ngdy nie dogodzimy nikomu ... zawsze bedzie to "ale"
 
reklama
@porannakawa
My jesteśmy jedynymi pośród naszych znajomych którzy będą 3jke dzieci. (w rodzinie prędzej można spotkać taki model rodziny). Jeszcze nie urodziłam, kończę 3msc a pytania już się sypią - to kiedy następne, a pewnie znowu będzie dziopka to trzeba do skutku robić, jak dom mamy i drzewa posadzone to gdzie ten chłopak, to może za rok 4rte co się będziemy ograniczać itd itd itd tylko Ci bardziej ogarnięci znajomi trzymają fason a reszta służy idemnie ze u nas będzie 4rte jak oni ogarną 2jke / bądź 3jke. Z reguły po tym tekście już nikt mi nic nje mówi :)
Mówię wam ja jestem wredna hahahaha tylko ja jestem tak wredna bez darcia i krzykow i epiteyow - tak gorzej wredna bo z uśmiechem na twarzy idzie w pięty hahaha
 
Kitqa ja nie wiem jak Ty sie przygotowujesz wg jakich teorii ale ja np pilam ASG od @ do owulacji i on wlpywal na wysokie ph sluzu szyjkowego a mialam naprawde bardzo wysokie to ph bo najpierw badalam to paskami, ale wydawalo mi sie nieprawdopodobne by bylo powyzej 8 myslalam, ze to jakis blad i zainwestowalam w profesjonalny ph metr i mierzylam no i naprawde w okolicy owulacji mialam powyzej 9 ph meza nasienie tez badalam i tez mial zawsze powyzej 8,5 wiec ja zadbalam o sluz o wysokim ph bardzo dobrze, ja juz wiele razy opisywalam swoje przygotowania i starania i ktos kto by obiektywnie na to spojrzal bylby przekonany, ze zrobilismy wszystko co w naszej mocy ;) przy naszym 3 ludziku zmienilismy nasz sposob odzywiania diametralnie bo wierzylam, ze dieta wplywa na srodowisko wewnetrzne i sprzyja xx lub xy ale prawda taka, ze co nam pisane to bedziemy miec ;) u mnie nikt mi nie dokuczal, ze mam dzieci jednej plci to ja zawsze syna chcialam no ale widac wnuki mi pisane tej plci beda :) to bede rozpieszczac :) teraz juz jestem w pelni spelniona jako matka i wiecej dzieci nie planuje wszak bezplodni nie jestesmy i jakby sie trafilo to bym kochala tak samo jak juz istniejaca trojce i wychowalabym najlepiej jak umiem :)

Napisane na Nexus 7 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szczypiorkowa :) wiesz co najbardziej ludzi wkurza ? Ze czlowiek ma ta gromadke dzieci , jest zadbany , ma dobry status spoleczny ,zadbane dzieci ,dom , nie daj Boze kase to Ci "madrzy" ludzie zaraz dopisuja sobie cala historie , ze dzieci masz np dla "pincet plus" itd. No bo skad masz ? :D Mnie to serio bawi :D Mieszkam od ponad 12 lat poza pl. i widze frustracje ludzi ze nie maja sie jak tego tematu czepic ale kolezanka w polsce co chwile slyszy takie docinki ( ma 3 corki) Takze ludzie zawsze znajda sobie powod do czepiania jesli czlowiek odstaje od "normy" . Koniecznie trzeba miec corke i syna ( 1+1) , meza , psa kub kota , chodzic do kosciola , jezdzic na wakacje do Wladyslawowa i nie odstawac na zadnej plaszczyznie bo "somsiad" czy "wszytskowiedzaca" Pani Pelagia z warzywniaka ma dla Ciebie lepszy pomysl na zycie .

ps. celowo pisane z bledami ...zeby nie bylo :D
 
Ostatnia edycja:
Z clo dziewczyny nie można brać nic co wpływa na hormony. Żadnego Saw Palmetto napewno. Brałam przed cyklem z clo a przy clo już nie.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Czyli albo lukrecje albo saw palmetto, tak? Ale czy mozna łączyć jedno albo drugie z Inofemem?

Napisane na LG-H870 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mihasia clo napewno nie wolno. Ale co do Lukrecji to nie mam pojęcia. Chociaż myśle ze lepiej nie łączyć- co za dużo to nie zdrowo. Chodzi mi o SP. Ale inofem można z clo wiec z lukrecja napewno tez.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Leeleee życzę by Ci się spełniło, to wtedy o przepis poproszę; ) powieszę na lodówce i będzie kusił ;)

Żebym znała to sama bym skorzystała [emoji23][emoji23][emoji23]
Ale do trzech razy sztuka... wiec może przy drugiej trójce mi wyjdzie [emoji6]


[emoji166][emoji166] PINK BABY DUST NEEDED [emoji166][emoji166]
 
Do góry