reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Leelee ja bym się aż tak tyloma rzeczami nie katowala. Może też być tak, że pewne skladniki znoszą się wzajemnie, więc co za dużo to nie zdrowo. Nie mniej serio myślę, że to mąż rządzi; )i siła Wyższa oczywiście!
 
Ale naskrobałyście przez weekend :D

U mnie dzisiaj 10dpo, zatestowałam. Bielsza nie będzie 8-)

Lukrecjowe Dziewczyny powiedzcie mi proszę ile tej lukrecji mam brać?
W ogóle ile dajecie mężom? Może ja za dużo daje skoro się nie udaje o_O

Doczytam Was zaraz, idę przetrawić ten negatyw hehe
 
Maran-atha nie chce się przebija na argumenty bo nie o to mi chodzi, również nie jestem zafiksowana na punkcie planowania, po prostu interesuje mnie ten temat i go analizuje, na chłodno.
Jesli miałas sex co 3dni to wbiłas się w owu z 1wspolzyciem w owu metoda e3d iw dodatku z zabezpieczeniem. Współżycie zakończone wtryskiem zmienia środowisko w pochwie na bardziej chłopczykowe. Tyle z teorii a życie jak wiadomo pisze inne scenariusze niż byśmy chciały. Dlatego ja użyłabym spermy 2 lub 4 dniowej. Podobnie w 4dniowej sperme jestem więcej xy a po 7dniu liczba xy drastycznie spada.
Jeszcze nie doszłam do wniosku czy można zaplanować płeć dziecka :) choć myślę że na płeć ma największy wpływ mężczyzna, czasem myślę że kobieta również, że dieta przyciągniemy określony plemnik ale to pewnie jest minimalny wpływ na końcowy efekt : )


Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Leelee ja bym się aż tak tyloma rzeczami nie katowala. Może też być tak, że pewne skladniki znoszą się wzajemnie, więc co za dużo to nie zdrowo. Nie mniej serio myślę, że to mąż rządzi; )i siła Wyższa oczywiście!

W sensie, że co? Takie planowanie?
Bo ja w sumie niewiele robię [emoji6]
I jak n razie mnie to cieszy bo jakoś mogę uwierzyć, że jak zrobię to i to to mam szanse na córkę,
Bo bez działania w stronę różu to niby 50/50a zawsze przewaga niebieska jest. [emoji23][emoji23][emoji23]
Jakoś mam przeczucie, że zaskoczyło [emoji7]
I ktoś już sie tworzy [emoji7]
Albo to moje pragnienie [emoji23][emoji23][emoji23]
Ale na dziewczynkę sprzyja mi wszystko, nawet chiński i faza księżyca [emoji23][emoji23][emoji23]
Apropo znaków na niebie i ziemi jak u @szczypiorkowa12345 [emoji23][emoji23][emoji23]

@Marzycielka86 mi wyśnila to musi byc tutu z brokatem
1523258969-84f56731f89fe360-aaaaaa.jpeg



[emoji166][emoji166] PINK BABY DUST NEEDED [emoji166][emoji166]
 
Dziewczyny która pije inofem? To jest dziewczynkowe? Dodatowo bierze się jeszcze kwas foliowy?

Napisane na LG-H870 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry