reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

@leeleeth super, ja uwielbiam remonty i zmiany aranżacj! Nam też marzy się dom, działkę kupiliśmy w zeszłym roku, ale narazie stanęliśmy z tematem.

Napisane na LG-H870 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Przypomnijcie mi proszę, czy ciąża po antybiotyku jest dzdziewczynkowa czy chłopczykowa? Gdzieś kiedyś czytałam jak pisałyście o tym. Od dzisiaj jestem na 4 dniowej kuracji, po tej ekstrakcji ósemki i nie wiem jak podejść do kwietniowych staranek.

Napisane na LG-H870 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Baby_girl, ja daje mezowi lukrecję w dawcę 750mg, tyle samo sobie ;) hmm, u mnie 10dpo tez była biel a 1; dpo monretny cien;)
Leeleth, jak to niewiele robisz? Suple, dieta, ćwiczenia, zakwaszanie to mało? Jakoś czuje, ze ten cykl jest Twoj. Trzymam mooocno kciuki. Kiedy testujesz? Swoją droga gratulacje domku! Rozumiem, ze jesteś w niebiosach na myśl o dodatkowym metrażu? [emoji56]
Mihasia, ja pije pierwszy cykl Inofem, tam jest już 200 kwasu foliowego. Podobno dziewczynkowe, w statystykach stoi wysoko[emoji12] tutaj Marzycielka brała konkretne dawki tego suplementu+clo! ciekawa jestem kto u niej w brzuchu mieszka [emoji6]
 
Dziewczyny zastanawiam się czy w moim przypadku mierzenie temp ma sens :( wczoraj miałam 36,4 a dzisiaj 33,4 ! Mierzyłam 3 razy. Ogólnie kp w nocy , niby nie wstaje ale wiercę się troszkę.....
 
@leeleeth GRATULACJE! My id zeszłego roku na swoim domek mały bo 110m2 cz użytkowej plus garaż i strych ale to dlatego że nie mamy już żadnych gospodarczych obejść a rzeczy tyle że rany boskie świete :D osobiście widząc ile pracy trzeba włożyć w działkę dom itd to nie wiem czy mieszkanie nie lepsze :D

@mihasiaaa ja Cię podziwiam, jak miałam kończyć swój dom to jedyne czego cholernie żałowałam to to, że nie stać mnie na projektanta wnętrz. Jezus jak ja nie nawidze tego robić. Ale poszliśmy po. Prostocie tj biały szary brązy podłogę i kolorowe dodatki. :) wyszło nawet ładnie :) ale ile się najadlam nerwowo j stresu to moje ehhh

@Kruszynka123!!!! A aaaaa no to czekamy na wieści! :) ja też będę w przyszłym tyg w wt lub w czw, czekam na tel kiedy będzie termin :) jeju ile się cieszę że to już tyle się tak dererwuje raz żeby wsyztsko było ok a dwa czy zobaczymy siusiaka...
 
reklama
Leeleth tak baterie świeże, a teraz pomiar wiadomo wyższy wiec działa. Dziwna sprawa i już wykres mam jak góry heheh przez ten spadek. Zniechęciłam się jak zwykle :D
 
Do góry