reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Leelee a chodziło mi wcześniej o te wszystkie suplementy, diety, refreshe itd.dla Ciebie i męża, że może to za dużo. No, że może to nie działać na zasadzie, im więcej, to wieksza szansa, tylko może jak za dużo, to one szkodzą lub się znoszą wzajemnie. Widzicie, u mnie sprawa też jest taka, że no nie dzialalabym tak, by mężowi tę płodność zmniejszyć. Jakoś tak przemawia do mnie fakt, gdy ludzie łykają coś, by polepszyć nasienie, ale w drugą stronę to już u mnie odpada. No z sumieniem by mi się gryzlo (choć pragnę córki tak mocno jak Wy).
 
reklama
Zobaczcie co znalazłam [emoji2] Myślę, że ci się spodoba 5m pH Alkaline Acid Test Paper Water Litmus Testing For Gardening Aquarium Plant. Dodaj to do swojej listy życzeń!Link do: 5m pH Alkaline Acid Test Paper Water Litmus Testing For Gardening Aquarium Plant

Myślę, że ci się spodoba Cyfrowy miernik jakości wody Wyświetlacz LCD Poziom pH Jakość wody Jakość wody Cząstki ppm Pomiar czystości (test TDS) na baterie guzikowe. Dodaj to do swojej listy życzeń!Link do: LCD Digital TDS Water Tester Meter Tester Water Quality Ppm Purity Filter (TDS Tester) with Button Battery

Myślę, że ci się spodoba 100 Strips 1-14 PH Alkaline Acid Indicator Paper Water Saliva Litmus Testing Kit. Dodaj to do swojej listy życzeń!Link do: 100 Strips 1-14 PH Alkaline Acid Indicator Paper Water Saliva Litmus Testing Kit

[emoji166][emoji166] PINK BABY DUST NEEDED [emoji166][emoji166]
 
Nie przejmujcie się wrednymi ludźmi, którzy wytykają Wam liczbę / płeć dzieci. Każde dziecko jest wielkim cudem, szczególnie w dzisiejszych czasach kiedy coraz trudniej jest zajść i donosić zdrowe dziecko. Uważam, że takie osoby są po prostu zazdrosne i próbują komuś zrobić przykrość, żeby samemu się lepiej poczuć.
 
8Ania tez tak sądzę. Nie żebym wyszła na chwalipięte ale mam super męża który mnie nie zdradza, nie bije nie pije hehe zdrowe dzieci fajna prace , wymarzony domek. No do czegoś trzeba się przecież przyczepić! Aaaaaa parki nie mam ;) no to trzeba mi dogryźć :p
 
A ja dziś z mężem narzekalam że na wiosnę tyle pracy w ogrodzie wokół domu i jeszcze wielka działkę u babci musimy ogarniać. Węgiel kompostownik to są dla mnie ciężkie pracę i dostałam doła A potem pomyślałam sobie może trochę głupio że dobrze ja mam dwóch synów bo nawet jeden to malo to będą pomagac
 
Muszę sie Wam pochwalić kupujemy dom [emoji16] w sensie w szeregowcu, dokupujemy od sąsiada jego cześć plus ogród i podwórko, i zabudowania gospodarcze. Za grosze. Dom wymaga remontu ale jednak przestrzeń będzie mega duża, z moja częścią będzie 240 m2 [emoji16]
Tak sie cieszę, ze sie udało .
Z innej beczki warto robić betę w 9dpo? [emoji16] nie mogę sie doczekać...
 
reklama
Do góry