reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Majorcia, dziękuje ze pytasz. I mnie końcówka cyklu, wczoraj i przedwczoraj niska temp wie czekam na @, cos czułam jakby się miała pojawić ale myśle ze jest już tuż tuż. Ja tez jak widzisz jestem zdeterminowana i staram się nie działać pochopnie. Myśle, ze jak się nie uda to z większa pokora przyjmę wieść o trzecim synku. Już teraz się na niego nastawiam i jestem pewna ze będzie mi łatwiej wiedząc ze zrobiłam wszystko w swojej mocy i są mi pisani synowie [emoji177]
Leeleth, podasz mi namiar na te testy clearblue? Używałam kiedyś tych testów i były całkiem OK-ale nie pamietam czy to były te dual. Jak możesz to podaj link gdzie można je kupić bo nie chce mi się już odkrywać Ameryki [emoji6] jak u Ciebie? Ruszasz w tym cyklu ze starankami?
Miciurka, rzeczywiście ten babydust ma wysoka skuteczność w statystykach +ulepszenia to może być spora szansa. Chociaż w statystykach z GD jakoś mi się wydawało ze nie do końca stoi wysoko ten cut off=2,3 dni...
Imama, jak się czujesz? Który masz tc?



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Szczypiorkowa, może być cos na rzeczy z tym niedzielnym plemieniem. Zatem kciukasy za pomyślność.
Maziajka i ja i ja![emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Szczypiorkowa, może być cos na rzeczy z tym niedzielnym plemieniem. Zatem kciukasy za pomyślność.
Maziajka i ja i ja![emoji12]
Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom


Ehhh ja za siebie też, bo bardzo bym chciała żeby się udało :) ... Niestety ale krwawienie mam na tyle mocne że musiałam włożyć tampona, więc już kompletnie nie ogarniam...od ponad 6msc okres miałam jak w zegarku nawet podczas mega stresu, przeprowadzki, emocji... I teraz by się to zmieniło? U mnie cykl wypada równi co 30 dni, wedle tego kalkulatora jestem w ciąży z chłopcem i implementacja była dokładnie jak piszą hahahaha :D

Link do: Kalendarz dni płodnych - Kalendarz planowania dziecka
 
Dziewczyny starczy dla wszystkich!:-)
1516096566-2fb626063b8915ac-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gosica Ty to wytrwała jesteś, napewno popłaci [emoji7]
Ja dzisiaj mam 27+1. U mnie to leci ekspresem! Już się nie mogę doczekać. Jutro mam z Polozna u ginekologa spotkanie. Ktg i rozmowa. I patrzę na terminarz a następna wizyta z usg jest w walentynki [emoji171]
Do pl chcemy jechać bo mój syn będzie miał egzaminy do podstawówki ale nie mam pojęcia czy lekarka mi pozwoli i czy dam radę bo brzuch mi twardnieje jak dłużej siędzie czy chodzę dlatego ja dużo odpoczywam i Was czytam hehe
Co do statystk z baby dust to własnej bardzo dziwne ze tak wysoko stoją! Bo jednak na GD tez robią cut off i wychodzi znacznie gorzej bo 62% 2-3 dni a już nawet 4 dni przed 75% ale mała ilość. Jednak większość po pozytywie działa i to 58%.
1516097249-72c5a591aa84f913-aaaaaa.jpeg

Szczypiorkowa plamienie implanatcyje to bardziej taki śluz z drobinkami krwi bardz bardzo mało. Wiec jak więcej leci to to raczej okres.
Belle po irygacjach ciężko zajść bo to serio hard core. Ale jakieś globulki trzymają niskie pH 2-3 dni wiec wtedy watro aplikować po @ aż do owu. Ja tak robiłam. Ale stosowałam rephresh bo w de dostępny.


7u229jcg4s0byzyg.png
 
Leleeth Heh szalona z tymi ciuszkami. Ja nie kupowałam bo bym nie zniosła tego żeby komuś dać hehe
kciuki za cykl! Oby był to złoty strzał
Przyszłamama a Ty już urodziłaś czy jeszcze się trzymasz?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny starczy dla wszystkich!:-)
1516096566-2fb626063b8915ac-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom

Jezu jakie cudo [emoji7]
Uwielbiam takie śpiące Buziolki [emoji7]

@Gosica zaraz wstawię link do Allegro
Zobacz ofertę: CLEARBLUE pałeczki testowe owulacyjne DUAL 5szt.Link do: CLEARBLUE pałeczki testowe owulacyjne DUAL 5szt.

Wklejam link ale coś jest nieaktywny, nie umiem zrobić inaczej z apki. Ale możesz skopiować link i wkleić w przeglądarkę. To są najtańsze bo u innych sprzedawców były po Ok 100zl, dokładnie te same i ta sama liczba to po co przepłacać.

Dziewczyny ja jeszcze z tym zakwaszaniem i pH. Nigdy nie badałam pH mam paseczki ale średnio umiem je użyć, w sensie śluz na palec i na pasek czy pasek do środka ? [emoji85][emoji848]

I sylk wystarczy czy jeszcze coś?

@bella81 dziewczyny zakwaszają sie sokiem z cytryny czy limonki ale nie stężonym [emoji3] tylko rozcieńczając. Także nie jest tonstraszny hard core [emoji6]


Ps link działa czy nie?


atdc9vvjktz16vlw.png
 
Leeleeth jakie piekne zakupy:)te rajtuzki slodziaczki:D Tez przesyłam fluidkow jak najwiecej:** Bardzo Ci kibicuje!
Wszystkim Wam:*

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry