reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Belle 81 stosujac roznego rodzaju lubrykanty ja uzywalam sylk ale jest jeszczw represh chyba.Mozna stosowqc tez globulki dopochowe np lactovaginal.Albo bardziej hardcorowe tampon namoczony w cytyrynie.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gosica i co tam u Ciebie?

Imama widzę że wciąż się udzielasz fajnie i super że jeszcze dajesz radę bo pewnie brzuszek już spory no i co za tym idzie zmęczenie pewnie też

Leleeth tym razem musi się udać ja też byłam tak zdeterminowana bo wiedziałam na 100% że mam ostatnią szansę i chciałam ją na maxa wykorzystać tak trzymaj
 
@Majorcia, tak jestem bardzo zdeterminowana. To mój rzut na taśmę. Mam wielka nadzieje, że sie uda [emoji3]
Wysyłajcie jak najwiecej dziewczynkowych fluidkow biore każda ilość [emoji23]

Postanowiłam, ze w tym cyklu pójdę jeszcze na vitexie a clo od następnego. Clo może zatrzymać laktację a chciałabym żeby malutki jeszcze maminego mleczka pociągnął.

Wczoraj byłam w pepco a tam wyprzedaże [emoji23]
Normalnie z domu nie mogę wychodzić
1516088704-39f64ff803597b1a-aaaaaa.jpeg
1516088709-b9320fba60919276-aaaaaa.jpeg

[emoji85][emoji85][emoji85]

Jak sie nie uda to któraś będzie miała wyprawkę [emoji23][emoji23][emoji23]

@Miciurka te trzy znaczki są chyba takie same jak i Ciebie? Ciagle mam stresa, że cos przegapię [emoji23]
1516088964-698d1aa6d3309b38-aaaaaa.jpeg


atdc9vvjktz16vlw.png
 
Belle 81 stosujac roznego rodzaju lubrykanty ja uzywalam sylk ale jest jeszczw represh chyba.Mozna stosowqc tez globulki dopochowe np lactovaginal.Albo bardziej hardcorowe tampon namoczony w cytyrynie.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo dziękuję za odpowiedź:)
Tampon namoczony w soku z cytryny? Prawdziwy hardcor:szok::szok:
 
Dziewczyny, oczywiście mnie korci i w 11do zr test - wyszedł negatywny ale wiadomo, że to było do przewidzenia. Inna sprawa, że dziś w nocy dostałam krwawienia (nie plamienia) a w niedziele bolało mnie podbrzuszu inaczej niż jednak jak na okres, i teraz się zastanawiam czy to krwawienie implementacyjbe czy okres który notabene powinien być dopiero 20.01...
Prze wcześniejszych 2 ciążach nic takiego nie było więc stąd moje zdziwienie :)
Mąż stwierdził na drugi dzień starań że przecież jestem już w ciąży hahaha i jeszcze nie mogę w to uwierzyć

(oczywiście proszę o traktowanie to w ramach śmiechu, nie jesteśmy nawiedzeni )
 
reklama
Do góry