reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Imama to nie chodzi o cud po prostu niektórzy ginekolodzy sugerują się tym co się mówi tzn Ty powiedziałaś że chłopiec więc nie widząc dobrze może zasugerowała się twoimi słowami a pokazała Ci konkretnie gdzie widzi siusiaka? Ja to jestem straszna optymistką i do samego końca mam nadzieję!
 
reklama
Kitqa i jak wyliczyli Ci właśnie te cc? Aż jestem Ciekawa kto tak u Ciebie siedzi
Kati tez bym chciała po części wierzyć ale wole się nastawić już na synka. Pewnie na połówkowych dokaldnie się dowiem j dostanę dowód. Bo racja tez o tym myślałam ze sama jej to zasugerowałam ale faktycznie coś tam było między nóżkami ale strasznie szybko pokazała i dalej badała do tego dzidzia tym razem ledwo ma tam miejsca a zawsze super było widać. Teraz Twoja wizyta? Pod koniec miesiąca prawda? Który to będzie tc?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A i Miciurka przy clo nie można mięty. Wiec teraz pij ale uważaj bo hamuje laktację. Tez piłam ale w cyklu z clo już nie można tak Atomic pisała. I nie wiem czy czytałaś ale uważaj bo kp i to chłopca (co innego dziewczynkę podobno inna sprawa) i to może na niego odzialywac również także ja góra jedna mała a to tez pisało żeby jednak pic raz na czas nie regularne.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imama ja mam usg połówkowe(21 tc) 28.11 więc się dowiem jaki jest wynik moich starań. Też nastawiam się na synka ale w głębi duszy chce wierzyć że będzie ta wymarzona córa...znajomi którzy mają już 2 tej samej płci trzecie zawsze mają innej i ja na to licze że do 3 razy sztuka naiwne ale to silniejsze ode mnie !
 
Imama Lekarz brał tylko i wyłącznie pod uwagę wyznaczony termin na usg z prenatalnych z 12tc. I tego się trzymał. A że termin mam na 25.12 a w święta nie robią cc. i mogłam tak naprawdę wybrac sobie sama termin do tygodnia wcześniej :) więc wybrałam i jestem zadowolona. A najważniejsze że mogę przyjechać do szpitala o każdej porze dnia i nocy [emoji106]
Cieszę się że u Ciebie po wizycie wszystko dobrze! :)

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kiti nadzieja umiera ostatnia. Ja przy synu tyle razy siurka widziałam a po porodzie i tak pierwsze co to między nogi patrzyłam Haha
O to na połówkowych super będzie widać już. Oby dzidzia chciała tylko pokazać. U mnie tez wszędzie do trzech razy sztuka.... tez na to liczyłam
Kitqa super ze już ustalone. Lekarze to wiedza pewnie najlepiej i jak obliczać


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
No, ale jak ktoś na 100% odkryje, co wpływa na płeć, to nobla powinien dostać:p
Też mam znajomych, co ciach syn, ciach córka. Bez zbędnych ceregieli. Nawet nie zdążyli się namartwić i natęsknić za drugą płcią, bo samo od tak wyszło. Bez ceregieli.
A ta psychika mnie też interesuję. Nie powiem, słyszałam takie przypadki, że ktoś miał zdecydowany charakter i był pewien, że dopnie swego i dopinał. Chciał syna-bach, chciał córkę-bach...ale ile w tym szczęścia, a ile determinacji psychicznej?:p
LeeLee, Imama...myślę, że to już nie chodzi w naszym przypadku, że ojej kolejny syn, z tym można się pogodzić. Z brakiem córeczki-trzeba się pogodzić:p , ale byłoby super, gdyby dostawało się np. jakąś informację zwrotną w stylu: "Państwo mają samych synów/córki i nie będą mieli drugiej płci, gdyż...". Dla mnie taka odpowiedź byłaby pewnym podbudowaniem. Pewną odpowiedzią, może kojącą niespełnione marzenie:)
 
Witam!
Czytam Wasz wątek od dość dawna. Praktycznie odkąd zaszłam w pierwszą ciążę w 2013 roku. Urodziłam córeczkę, która teraz ma 3 lata i 8 m-cy. Z obliczeń owulacji mogło by wynikać, że będzie syn (starania w owulację potwierdzoną monitoringiem). Natomiast drugi urodził się nam synek (obecnie 1,5 roku). Został poczęty dokładnie w 11 dc, przy cyklach UWAGA! 28-30-sto dniowych. Jak byk dziewczynka z owulacji. Wydaje mi się, że mimo wszystko nie mamy jednak żadnego wpływu na płeć. Pozdrawiam, Ania
 
reklama
Imama - no ja razem z Tobą czekam na wydruk sprzętu hahaha , wtedy będziemy wiedzieć napewno [emoji23] , innego gdybania lekarzy nie biorę pod uwagę , zwłaszcza że U Kitqa ciągle lekarz ma inne zdanie [emoji23]

Tak tak wiem że mięty nie można przy clo, liczę że to moje kp jeszcze trochę szale przewazy na te "różową" stronę mocy [emoji23]

Katiirl-kciuki trzymam! Mocno za te córkę








Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry