reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hejka a ja dzis wybieram sie na oddzial w zwiazku z cukrzyca maja mi porobic jakieś dodatkowe badania i mam tam byc 4 dni.Mam nadzieje ze mezus ogarnie jakos mieszkanie i dzieciaki...pozdrawiam :-)
 
reklama
Hejka a ja dzis wybieram sie na oddzial w zwiazku z cukrzyca maja mi porobic jakieś dodatkowe badania i mam tam byc 4 dni.Mam nadzieje ze mezus ogarnie jakos mieszkanie i dzieciaki...pozdrawiam :-)

Andzelisia trzymam kciuki za męża:)
Przyznam że ja miałam trzy razy cukrzycę i nigdy na szczęście nie musiałam leżeć tyle że ja po pierwsze miałam zapowiedziane że jak tylko będę w kolejnej ciąży to mam odrazu zgłosić się do diabetologa i w kolejnych ciazach od początku byłam na diecie cukrzycowej :)Dużo zdrówka dla Was
 
Leeleeth dziękuje [emoji8]
U nas tez co sezon to grypa żołądkowa. Mały na cycu w zeszłym roku jedyny się uchronił. Mam nadzieje ze u Was wszystko zażegnane.
Ten syn koleżanki musiał strasznie przezywać ciąże i to czy ten braciszek będzie zdrowy. I odreagowywał na otoczenie bo straszne skargi były.
Beniamim tez mega mi się podoba [emoji7]ale dla naszego nazwiska za długie dlatego krótkie wymyślamy.
Maziajka współczuje. Pamietam ze pisałaś ze ciężkie cc. Myślałam ze już odetchniesz. Ale życzę żeby wszystko się zakończyło.
Andzielisia wielkie kciuki. Może jednak nie będzie to cukrzyca tylko fałszywy alarm tego życzę. A Ty właśnie odpoczniesz niech mezus działa [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Andzelisia, o poważna sprawa ze musisz iść na odział. Ja miałam cały cykl badan pod katem cukrzycy w szpitalu specjalistycznym i po godz.15 wypuścili wszystkie dziewczyny do domu ;) dali instruktarze na temat odżywiania, obsługi glukometru.
Mikallo, dzięki, tak @przyszla tak naprawdę dzisiaj rano. Odliczam dni do staranek. Obliczyłam gze ovu może być przy clo w kolejny czw/pt kiedy prawdopodobnie nie będzie mojego męża. I tak dumam czy w ogóle warto to łykać, czy nie zrobić sobie przerwy. Nie wiem na ile można? Imama, wiesz cos na ten temat? Jeśli nie wezmę clo to ovu będzie po kolejnym weekendzie a mąż powinien zdarzyć być w domu. Oj zawsze cis musi być ;( szkoda ze ta @ tak późno przyszła ...



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczynki temp mi skoczyła bo jestem chora na 37,39 :) ledwie zyje wnocy 2 razy wymiotowalam i biegunka a teraz tylko ból głowy i zimnica i ten stan podgorączkosy i ogólne osłabienie, czytam ale nie bardzo jestem w stanie odpisac na wszystko, dzis 23 dc
 
andzelisia życzę udanego pobytu w szpitalu, nigdy nie jest to fajne, ale jak trzeba to trzeba. Bądź grzeczna to może wypuszcza Cię szybciej :)
M
@Mikallo dzięki za pamięć ^^ ja mam na 13:45
@Imama życzę zdrowia! Obyś nie zachorowała [emoji110]
Dziewczyny czy dobrze "uslyszalam" czy sobie to wymyślam że w ciąży z dziewczynakami częściej się choruje? niż z chłopcami?
Miłego dnia [emoji137]

@Biedronka0506 i dla Ciebie też dużo zdrówka!
 
Dziewczyny trzymam za Was wszystkie kciuki niezmiennie :)
Zdrówka życze, bo jak my chore o reszta domu też zawsze na tym ucierpi.
Imama a Ty dziś miałas miec usg kolejne?
ja tak z doskoku wpadam, nie nadrobię wszystkiego.
Gosica oby to ciąża była, szanse jak najbardziej są. Okres się spóźnia długo?mam test żeby sprawdzić, czy coś jest na rzeczy?
 
andzelisia życzę udanego pobytu w szpitalu, nigdy nie jest to fajne, ale jak trzeba to trzeba. Bądź grzeczna to może wypuszcza Cię szybciej :)
M
@Mikallo dzięki za pamięć ^^ ja mam na 13:45
@Imama życzę zdrowia! Obyś nie zachorowała [emoji110]
Dziewczyny czy dobrze "uslyszalam" czy sobie to wymyślam że w ciąży z dziewczynakami częściej się choruje? niż z chłopcami?
Miłego dnia [emoji137]

@Biedronka0506 i dla Ciebie też dużo zdrówka!
Ja czytałam że będąc z dziewczynka w ciąży gorzej się przechodzi choroby a z chłopcami łagodniej gdzieś były przeprowadzane badania na ten temat.
 
reklama
Gosica zrobiłabym przerwę jak wg obliczen przy clo nie będzie męża. Możesz spokojnie odstawić na ten cykl a następny wziasc. A działanie dziewczynkowe i tak niby do 6 tygodni.
Biedronka to uważaj z lekami bo nigdy nie wolno być pewnym ze jednak to nie ciąża jak staranka mieiscie. Ja tam trzymam kciuki za pozytyw i się kuruj
Kitqa ja pisałam wcześniej ze jak przy owu jest się chorym a jednak zajdzie się w ciąże to często jest z tego córka. Kciuki za wizytę ja czekam w poczekalni
Buniczek usg miałam w czw bo brzuch mnie boli non stop i nie wiem w sumie czy ta mi zrobi
Teraz stykuje bo w zeszłym tyg to miałam przez brzuch usg a boje się o szyjkę może zrobi moze dopochwowe


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry