reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

hej kochane, a u mnie kolejna znajoma straciła dzidzię:(
Tak mi to porządnie daje do myślenia, że NAPRAWDĘ ta płeć nie powinna być dla nas aż tak ważna.
Ja to chyba jednak się tylko posuplementuję (bo mam niedobory), muszę na tsh też uważać i chyba jednak żadnych rzeczy (szyszki, clo etc.) nie będę stosować. Wahałam się, czy spróbować, ale chyba jednak nie. Nie wiem, powiem Wam, że teraz tyle jest poronień...niektóre z Was same pisały, że starając się o córkę doświadczyło utraty dziecka. Ja się boję wszystko rozregulować albo osłabić coś u męża. Serio, boję się, że i mnie spotka poronienie, a nie chcę myśleć że to przez moje eksperymenty. Nie mam do tego stalowej psychiki. Przecież nie można wykluczyć, że skoro u kogoś rodzą się jednak sami chłopcy, czy same dziewczynki, to może tak ma być?! a majstrowanie może kończyć się smutkiem. Nie można tego wykluczyć. Cała ciąża jest tak delikatną drogą i najważniejsze, by dotrwać z dzidzią (jakąkolwiek) szczęśliwie do końca.
 
reklama
Arya tak chciałam córeczke. A tak będzie trzeci syn do mojej dwójki [emoji170]
Maran dziękuje. Tak to jest ze niestety ale pewności nawet przy dobrym planowaniu nie mamy.
Spróbowałam, zobaczyłam i stwierdzam ze nie działa na mnie [emoji6]
Wiecie co i teoria z tym małym odstępem tez myśle ze aż tak pewniakiem niestety nie jest.
Na fb wyskoczyła mi info odnośnie takiej kobiety. Ma 2 latka, 11 miesięcznego i wczoraj przywitali na świat trzeciego synka. Emily Maynard Johnson się nazywa. Także ja to już chyba w nic do końca tak nie wierze. Niestety ale to naprawdę malo prawdopodobne żebyśmy aż taki wpływ miały. Ale nie chce zasmucać [emoji6] wydaje mi się ze po mnie będzie faza dziewczynkowa Haha
TymonsMom a jak bardzo krwawisz, typowo jak na @? Brudna krew, żywa czy jakieś skrzepy?
Gorligor spokojnie suplementuj to co masz niedobór. A jak widzisz gwarancji nie ma jednak nawet po ostrej suplementacji męża. Jak masz się tym stresować to lepiej nie kombinuj. ChociZ np jak chciałabyś być spokojna ze jednak coś zmieniłaś to możesz dać mężowi szyszki ale np nie lukrecję czy wit C. Szyszki to zioła ułatwiają sen itd napewno nie wpłyną na plemniczki. A jakiś czynnik dodasz i mąż może lepiej spać będzie [emoji6] clo daje lepsze jajeczko wiec tez napewno nie spowoduje poronien czy jakiś zagrożeń. Jedynie właśnie castagnus tzw vitex różnie może wpływać na hormony to samo Saw Palmetto. A nie są to jakieś cud specyfiki wiec można myśle zrezygnować
Biedronka super to zaniedlugo testowanie [emoji7]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Gorli straszne co piszesz :sad: ja tez wszystko odstawiłam ,witaminy,żurawiny ,nie wiem co się dzieje z moim cyklem,wszystko sie rozlegulowało.

Biedronka to kciukasy za testowanko, musi byc w końcu jakiś pozytyw na tej grupie:tak:
 
@Imama krew bez żadnych skrzepów ,czerwona ale taka jakby rozwodniona,jak akwarela,zdecydowanie mniej niż przy miesiączce ,sa małe plamki na wkładce ,ale jak skorzystam z toalety,to na papierze trochę tego zostaje .
 
TymonsMom bardzo dziwne żeby praktycznie w połowie cyklu zacząć krwawic. Musisz poobserwować jak długo to będzie trwać czy jak @ czy jakoś inaczej.
Może rozregulowane hormony albo coś jednak innego.
Zobaczysz jak się to potoczy bo ja bym poszła do gina może to skontrolować bo nie wiadomo skąd ta krew. Jakby to jednak dłużej trwało.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
TymonsMom mysle, ze moze to byc spadek estriadolu i stad krwawienie... Po kilku dniach powinien znowu wzrosnac i pewnie dojdzie do owulacji tylko gdzies o 5-7 dni pozniej... Ja tak niekiedy miewalam a przyczyna mysle, ze bylo to, ze suplementami wplywalam na hormony... W ten tez sam sposob dorobilam sie polipa endometrialnego, ktory utrudnial mi zajscie w ciaze... Ostatecznie udalo mi sie po kilku dobrych miesiacach... Dziewczyny zeby nie bylo to nasze wplywanie suplementami i roznymi ziolami na poziom hormonow nie jest bez konsekwencji... Zwlaszcza jak stosuje sie to wszystko przez dluzszy czas... Nie pisze tego by kogos zniechecac, ale takie jest moje i nie tylko moje doswiadczenie... Powodzenia dla wszystkich &&&&
 
TymonsMom a jakie suplementy bralas? Ja miałam podobnie jak zaczęłam brać castagnus i okres pojawił się w 15 dc. ale później wszystko się unormowalo.
Biedronka ✊✊✊ za test. Kiedy testuje?
 
@Imama ,@maran-atha i @Marzycielka86 dziękuję dziewczyny za odpowiedzi ,będę to obserwować . Wlasnie żadnych specjalnych suplementów nie brałam , tylko magnez, wapń , wit.b,kw.foliowy no i duuuuzo tej żurawiny .Tak czekałam na tą ovu, a tu takie rzeczy... Dobrze,że też miałyście podobnie.
 
reklama
Biedronka ja bym już mogła testować bo u mnie 12/13 dpo ale nie testuje bo wiem że nic z tego i nie chce oglądać tej jednej kreski. To trzymam mocno kciuki aby posypały się w końcu te II kreski.
 
Do góry