reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

@andzelisia kciuki za badania i oby szybko zleciało.

@Gosica dobrze ze wkońcu raczyła przyjść @ ale faktycznie szkoda że późno. Kurcze oby sie Wam udało wstrzelić z przytulasami w tym cyklu, bo to szkoda zmarnowac caly cykl. Skoro Imama mówiże można odstawić i działanie sie utrzyma, to chyba tak lepiej :)

@Biedronka0506 wspołczuję samopoczucia, nienawidzę jelitówek własnie za to osłabienie ... wracaj do zdrowia szybko!


Trzymam kciuki za wszystkie starające sie w tym cyklu.

U mnie dzisiaj 9dc. Planuję jedno przytulanko w 11 lub 12 dc. Tym razem bez odstępu. Środa lub czwartek. Z moim chłopem w naszym układzie to i tak na nic więcej nie licze więc strategia z góry musi taka być. Oby sie w ogóle udało wstrzelić.
 
reklama
Buniczek, dzisiaj @ przyszła. Niepokojące było to ze dopiero tydzień po odstawieniu luteiny pojawił mi się okres. Zwykle max 5 dni i był.
Imama, myśle właśnie nad ta przerwa. Znając życie ov będzie po weekendzie i zdarzyły zadziałać. A jak się czujesz teraz? Nadal masz bóle brzucha?
Bb_Anna, jutro się okaże czy mąż będzie wyjeżdżał wiec będę wiedziała czy warto sie faszerować clo. Trzymam kciuki za przytulanka, musi być dobrze! [emoji110]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
U mnie wg usg wszystko wporzadku. Łożysko szyjka itd. Robiła tez dopochwowe bo chciała dokładnie sprawdzić. Wg niej może to być od żołądka jakieś niestrawności, i zaleca picie herbatek na żołądek ale No sama nie wiem. Mam kontrole za dwa tyg bo szyjka długa ale minimum i w sumie dobrze ze chce sprawdzić czy się nie będzie skracać.
Co do płci to dobrze ze w zeszłym tyg było coś widać bo teraz kompletnie nic!
Gosica robią dziewczyny przerwy w clo bardzo często bo mało która chce długo stosować bez wskazań i poprostu nieraz ma się pare tabletek tylko od lekarza czy od kogoś


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imama, dobrze ze lekarka trzyma rękę na pulsie i zleciła kolejna wizytę na za 2 tyg. Ze skradająca szyjka nie ma żartów, trzeba naprawdę uwazac. A masz takie tendencje?
Z tymi niesprawnościami może cos być, bo dzidzia zajmuje coraz więcej miejsca i może gdzieś uciskać inne organy.
Ale checa, nic nie było widać? Ten sam sprzęt?
Raczej zrobię te przerwę z clo,bo nikłe szanse żebyśmy zdarzyło zadzialac. Poza tym z tego co piszesz to rozumiem, ze ciągłość niemili być. Ten cykl może niebyc stymulowany, a kolejny w razie czego jak najbardziej!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imama w takim razie gratuluję zdrowego ślicznego Synusia :) i życze żeby dolegliwoścli przeszły.
Gosica, nast cykl może będzie tym szczęsliwym, oby z serducha Wam to wszystkim życzę
Angelista oby wynili były dobre.
Zagladam do Was z sentymentu, my nie staramy się, organizujemy wyjazd powoli
 
Buniczek, fajnie ze nas odwiedziłas. Dziekuje Ci bardzo za pamięć i życzenia [emoji4]
Czyż byście wyjeżdżali cała rodzina? Kojarzę, ze mąż miał wyjeżdżać, a Ty z dziećmi zostajesz w PL?



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Póki co mąż sam jedzie, zobaczymy jakie tam warunki będa. Dzieci mam w wieku szkolnym, ja tu pracę i tak cięzko całą rodziną wyjechac na 2 lata, ale czas pokaze. Jakoś optymistyczniej patrze w przyszłośc, i powoli oswajam się z sytuacją, nie zakończyłam staram, myślę o tym w ten sposób prze przekładam na jakiś okres-tak jest mi łatwiej przetrwać
 
Tak tylko powiem że ja po tych ziołach co Millo ma córkę to mam syna - tego pierwszego ;) ,


Leeleeth- ja się do kawy nie przemoge chyba postawię na miętowa herbatę , koleżanka kawy nie pije tylko na umór miętę piła i dwie córki wyszły 3 oczywiście jej sie syn trafił , [emoji23]
Też się boję i bardzo sobie myślę że córka i koniec ale chyba dla chłopca też imię wymyślę, generalnie na chlopca już pomysłu nie ma [emoji23], ale ja się bardzo nastawiam na córkę , w sensie ze się przekonuje że musi się udać do 3 razy sztuka hah :D ,

Ja mięso jeszcze jem ale już mało i tylko indyka, też trochę cienko u mnie bo podjadac łatwo jak się ma dzieci które ciągle jedzą hehe :) , to fajnie że mąż się poddaje "dietowaniu i suplementacji",mój całe szczęście też ,

Maziajka - O rany ! Jaka akcja daj spokój , współczuję oby wycieli i był już spokój na zawsze ,

Andzelisia- biedna jesteś, po szpitalach jeszcze biegać, ale dobrze że się interesują i zadbaja o Was :)

Biedronka - mimo choroby może coś z tego będzie :D ..

Gosica - clo się utrzymuje jeszcze po skończeniu brania to myślę że 1 cykl można ominąć ,

BBAnna-a ty masz regularnie 14dc, że tak już masz konkretny plan na ten cykl :)?

Imama- to dobra lekarka skoro chce spr. Mam nadzieję że szyjka pozostanie jak jest , a ty będziesz spokojna , szkoda że nie było nic widać może następnym razem się okaże i potwierdzi czy faktycznie jest ten chłopak czy może jednak córka ;), ja nie wiem nie wierzę tym usg póki nie zobaczę konkretnie sprzętu :D lub jego braku hehe ,

Buniczek- myślę że wszystko się ułoży w miarę upływu czasu i będzie dobrze ! Zobaczysz !

U nas starszy chory , to uziemieni grrr,



Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gosica No właśnie przy pierwszym synu mi się skracała dość szybko i rozwarcie w 30 tc. Dlatego troszkę się boje. Ale dobrze ze kontrole będą
Kati ja tam w cuda nie wierze ale nie powiem chce mieć wydruk narządów męskich
Miciurka u mnie tez po vitex i Saw palmetto syn z tym ze ja brałam przed cyklem z clo te zioła.
Sposobu to tu nie znajdziemy takiego ze u każdej po nim córa, niestety!
Kurde takie szczęście ta twoja znajoma- zreszta u moich to parki są nawet do trzech nie musieli próbować. Nikt z rodziny i znajomych nie ma dzieci tej samej płci tzn trójki. Bo niektórzy tak ze dwójka i koniec. Normalnie dobijające. Ja aż jestem pewna ze nawet 4, czy 5 było by chłopcem!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry